Šta je novo?

Železnice - infrastruktura

Nema logike da beli deo ponovo farbaju, da su ga hteli crvenog valjda bi ga ofarbali iz prve a ne dva puta da prelaze. Nije farbanje mali trošak pa da se igraju, očigledno je menjana šema?

I lepša mi je trobojka nego ona varijanta sa mrtvom crvenom i plavom u sredini. A i valjda će ih čuvati da ga Djox, imso i ekipa ne unište celog sa tagovima....
 
Управо тако, а и лепо пише у чланку, како је обојен, а и слика то потврђује.
Можда ће само овај први воз бити обојен у боје наше заставе, а остали овако како Шоми наводи (цртеж је већ био на теми) :( У осталом видећемо и сазнати ускоро, септембар је ионако јако близу :D
 
Бели део уопште није фарба, углавном видећеш кад стигне. Мада сеп и није баш тако близу :/
 
Много је боље да су нпр бели са танком црвеном и плавом... или скроз плав са црвеном линијом... црвена и плава су баш јаке боје за толику површину... нешто апстрактније и елегантније, црногорска шема је нпр елегантна.
 
10378936_451505431618575_3566066997844731651_n.jpg
 
Hvala spatiotecte na alamanahu :kk:

Mene najviše me ljuti zapuštanje tunelskih cevi ka Karaburmi. Nije mi jasno da se ne mogu naći pare za ovaj krak ka Karaburmi, a značilo bi mnogo. :x
 
Krak ka Karaburmi bi bio pun pogodak.Šteta što nemaju volje,a tako malo treba.
Mozda kad završe Ovču ubace i drugu liniju sa karaburme pa je povežu sa Rakovicom,a i ta Rakovica-NBG bi mogla da se realizuje napokon.

almanah predobar,plusic
 
Islo je to i za 4 sata , sad se nakupile granice , neodrzavanje itd
 
Inace svaka cast liku ima brdo zanimljivih klipova, jednu noc sam celu presedep dok sam gledao :)
 
има много добре снимке. камо среће да је више људи као он, па да покривају све правце у Србији, да ми заљубљеници уживамо овако, када већ немамо када да се возимо :)
 
Potpuno se slažem sa Sinišom i Maretom. Tuneli su napravljeni i to u denivelaciji. Ali tamo dalje je divlje naselje i tek treba nasipati zemlju (nešto je nasuto) i postaviti koloseke. Mogli bi da idu do mirijevskog bulevara ili čak do Višnjice. Jedno vreme se govorilo da se to ne radi zbog Ade Huje koja treba da se uredi skoro kao Ciganlija i da se ranžirna stanica pravi preko Dunava. Međutim to bi strašno opteretilo Pančevački most a tuneli bi ostali neiskorišćeni. Koloseci neće smetati ništa adi huji pogotovu ako budu malo ukopani.
 
Uskoro za komandama istih. Osecaj... Fantastican. :D :D :D
 
Mvbg, moze jedna promotivna voznja za forumase u prednjem delu blize kabini da se okupimo :)
 
Igor":3tw88wv4 je napisao(la):
Mvbg, moze jedna promotivna voznja za forumase u prednjem delu blize kabini da se okupimo :)

Pa to se podrazumeva,naravno. :kafa: :gobb:
 
једва чекамо да се возимо! сјајно сјајно.

Ипак, возови изгледају простачки, као за неку треће разедну земљу, можда то и јесмо, само нисмо свесни. Као ето, Србин видео воз први пут, па дај да офарба у боју заставе, црвено плаво - удри, у славу напретка, воз је понос Србије. Јадно. погледајте како су црногорски лепи нпр, ево старог вагона, врло елегантно и ненаметљиво! Има боје заставе, па опет врло шармантно.

Beelm-61-62-20-05-025-9-vith.jpg
 
drum1":1prv2lfy je napisao(la):
Ипак, возови изгледају простачки, као за неку треће разедну земљу, можда то и јесмо, само нисмо свесни. Као ето, Србин видео воз први пут, па дај да офарба у боју заставе, црвено плаво - удри, у славу напретка, воз је понос Србије

Pa da znas da je tako! Milosevic style.
 
Vrh