Šta je novo?

Železnička Stanica Beograd Centar, Prokop - [ Železnica ]

Fotkano ko zna kad i kožna gde je bitna lokacija gdje je slikano na nekoj izložbi mozda mozda nekoj knjiz izvor je sad bb
 
Par brzinskih fotki napredka
20230701_150352.jpg
20230701_150530.jpg
20230701_150704.jpg
20230701_150848.jpg
20230701_150806.jpg

20230626_174814.jpg
 
Ono što nisam sasvim razumeo je to čemu služi ovaj otvor u staničnoj ploči.
Takođe u promo video Infrastrukture, teta koja je naratorka, na 1:45, kaže "planira se ugradnja luftova, eskalatora i konvera".
Da li taj otvor služi za ugradnju eskalatora?
 
Poslednja izmena:
Baš sam se pitao kada će doći trenutak kada će nešto da u..bu, i eto došao je. Do sad je zaista sve delovalo više nego dobro, ali ove lamele definitivno ne ostavljaju jak utisak. Da ne trčim previše pred rudu, hajde da vidimo kako će na većoj površini ispasti. Prvi utisak je jako loš, bar što se mene tiče.
 
Koje бацање пара на ове решетке, плус скупљаће се голубови да бомбардују површине и људе. Просто морају ти бизарни Лојаница моменти свуда.
 
Видећемо, за сад нису имали ту где да се скупљају.
 
Kratak juzer rivju:

Nigde nijedna utičnica izvedena na peronu, ili mora da se nišani snajperom. Znači zatvorite stanicu i aj iz početka.

Klizav pod od radova, nznm da l je neko nekad rekao krpa, polazak je sa garniturama u sinhronu, dakle 1000 ljudi nek lomi noge, što da ne, tu je Urgentni.

Klupe bez naslona?

Otpustite državu.
 
Gore u holu bi trebalo da budu mesta za sedenje i punjenje telefona. Zato je i problem što su napravili najmanji mogući hol. A za sad, imaju utičnice u Flirtovima i Kissevima.
 
@WLABmz
Nadam se da je ok što koristim sliku od @zoran_m

B1FB6D7D-5DDF-4A5C-836B-FFB2C41DD8D7.jpeg

Hol je između crvenih linija, levo i desno od njih su šalteri i druge prostorije, a planirano je da bude i pult na sredini hola. Tako da je slobodan prostor prilično smanjen. Takođe, hol je samo iznad četiri perona (šest koloseka), a mogao je da bude bar do početka prvog perona.
 
Meni su OK brisoleji umesto one "lamperije" na renderima. Narvno, o ukusima se ne raspravlja. Samo mislim da boja nije bas najsrecnije izabrana. Da je tebala biti svetlija.
 
Vrh