Šta je novo?

Železnička Stanica Beograd Centar, Prokop - [ Železnica ]

Džaba i što piše da je NJUZ.net , kada mnogi ljudi žive takav život, tačnije veruju u realnost toga, odnosno ne umeju da prepoznaju razliku. To što ima stvari koje podsećaju na NJUZ.net , ne znači da je sve što NJUZ.net napišu istina.
 
 
DSC_0363.JPG
DSC_0362.JPG
 
Odgovori komisije za planove su danas stigli građanima koji su podnosili primedbe na gradnju solitera iznad Prokopa. Stojčić je na javnoj sednici za PGR tvrdio da će 14.2 biti usvojen PDR za ovo područje.
pdr prokop.jpg
 
Na 20. spratu uprave grada Beograda u 27. marta u sali u kojoj se održavaju sednice komisije za planove se nalazi CIP-ov plan Prokopa. Novinar Newsmax Adria Željko Veljković i ja nismo odoleli da se ne fotografišemo.

.
272984363_3116389248617656_7001398174139413814_n.jpg
 
Ако добро видим до тзв. доњег станичног трга ка аутопуту ће ићи слепа саобраћајница, нема ни раније цртаног кружног тока ники Прокупачке узбрдо до Драгана Манцеа?
 
Ако добро видим до тзв. доњег станичног трга ка аутопуту ће ићи слепа саобраћајница, нема ни раније цртаног кружног тока ники Прокупачке узбрдо до Драгана Манцеа?

Ово je претходни ЦИП-ов план који више није актуелан.
 
Da, ovaj plan je otišao u istoriju kada je država odlučila da sumnjivim javno-privatnim partnerstvom ustupi ploču železničke stanice Prokop privatniku. Meni se u ovom planu sviđa pasarela koja bi olakšala komunikaciju stanovnika naselja iznad ka stanici a i metrou koji je planiran na nivou -1. Kao neko ko je na Prokopu često zbog Po meri metroa te stepenice uopšte nisu lake, mislim da imaju oko 100 stepenika.
 
Доста би значило и да постоји пешачка веза станичне зграде и саобраћајнице која иде дуж института Рудо.
 
Budimo objektivni: Nije ni potrebno.
Manji mol je tu odmah iza Mostara u "Skyline"-u.
 
 
Vrh