Šta je novo?

Šta jedemo?

Evo da preporučim novi ukus Z bregov proteina... Malina i bela čokolada 🙂 bogami pogodili su ukus, ne znam kako jer prave maline nema ni u tragovima, ali svaka im čast 😄 zasladili ga fino...

Ranije je uvek bio problem sa tim proteinima da su bljutavi, ovo je milina... Bolje od prave maline...

Isto i ukus pistaća je pogođen... Tu sam mislio biće gorko kad ono... slatkasto skroz 🙂

20230924_192355.jpg
 
Zar je neko mislio da je zadnjih 20 godina jeo pravi med? Najlakse je muljati s medom
Ovde je interesantno da iste firme imaju i ispravan i nesipravan med (bagremov ispravan, lipov neispravan na primer). U sledećoj turi će samo da rotiraju u koji stavljaju šećer, tako da slaba vajda za kupca kad nema stalne kontrole i nadzora, kao i kažnjavanja za neispravnost.
 

HOROR U SUBOTICI: Krali meso sa stočnog GROBLJA i prodavali butove MRTVIH svinja! Oglasilo se i Tužilaštvo o bizarnom slučaju​


 
Kad smo već kod krađa...

Jel ovo taj hleb Sava za socijalu 🙂

Lepo miriše, namamio me miris besplatnog hleba u 4.40h ujutru...

Ali odoleo sam mu... Neću da brukam struku 😆
20230927_044929.jpg
 
Struku? Da se zaposlis kao pekar, imao bi 120.000. Koliko bi inace imao kao pravnik, a tek koliko imas sad?
Dobrog pekara tesko sad naci, a i masine su nove, moderne, kazu mi ljudi
 
A tek koliko zarađuju moleri-ovaj lik što mi je sad krečio dnevnu i hodnik cepa 3000 evra mesečno, u proseku..
 
Резултат молераја (углавном) не може да се једе, тако да то није топик.
 
Ma to mi Nokiju nabacujeno (ideju za) tezgu, da ga ugojimo malo..
 
Hehehe.. rado, da nisam upisao prokletu gimnaziju rado... al ko je tad mogao trezveno da razmišlja
 
Sad majstori imaju lovu, bas oni koji ne znaju padeze a vokabular im ono bas da se izvaljuje da su polupismeni.
A mi, sto smo grejali guzice, i ucili, grcamo.
Necu da lazem, ali ja sve vise majstorisem oko kuce/stana. Kad vidim koliko su skupi majstori.
Jednog dana se ne bih iznenadio ako se presaltam na majstore ili vozace (auto, kamion, kombi) znajuci kolika je dnevnica.
Tebi isto nije kasno da se presaltas ako imas radne navike
 
Necu da lazem, ali ja sve vise majstorisem oko kuce/stana. Kad vidim koliko su skupi majstori.

Kaže to i Ristivoje 😄

On zna sve padeže, pismen je, ruši sve stereotipe o majstorima 😄

Ma gde ja.. kasno je sad.. sad bih jedino mogao da budem dostavljač... 🙂 simpatični momci.. ima ih svakakvih...

Pre neki dan mi jedan plastičnu kesu sa hranom na otirač izvadio iz torbe... mislim meni ne smeta... ali sigurno bi neka gospođa napravila frku da to uradi pred njom... šta li sve radi kad klijent nije tu 😄

Jednom sam dobio otvorenu kesu sa pokidanim računom jer je neki migrant dostavljač pogrešio porudžbuni pa drugi klijent već otvorio moju kesu... I tako... Uvek neke zavrzlame s njima...
 
Ne očekujem nešto mnogo od ovoga, samo prenosim vest:

 

Pročitati i komentare. Nema načina da se provere tvrdnje u njima, ali svakako indikuju na to kakvo je st(r)anje sa kontorlom kvaliteta u Srbiji. Pogotovu kada više komentara potvrđuje istu priču. Sudeći po komentarima, u tekstu se govori o našem divnom voljenom Maxiju, odnosno Delezu.
 
Ове свињарије са медом и са месом само иду у прилог томе да људи треба да избегавају те производе у трговинским ланцима, пошто се са робом највише муља у међуфази, код октупљивача и препродаваца.
Гледајте да имате пријатеље ако већ немате у родбини пчеларе и сточаре.
 
😊😊

Otkrio sam "rupu" u sistemu. Ili bolje reći malenu nepromišljenost.

Od danas je potrebna samo dobra volja i slobodno vreme da se u meku jede besplatno..

Znači ne trošim novac da sakupim poene da bih na kraju neki proizvod dobio besplatno, nego

Ekspresno sakupim poene bez trošenja novca i proizvod dobijem besplatno...

Ko je uličar kao i ja, nek mi se javi u DM da mu objasbim kako... 😊 Bitno je samo da nisi lenji uličar, prosjak, da ideš od stola do stola i tražiš novac jer ništa pametnije nisi smislio nego inteligentni uličar koji drži do sebe i malo se angažuje... mentalno i fizički 🙂

A oni ozbiljni likovi, što su kovači svoje sreće i zarađuju svoj novac, nek se ne javljaju na DM, njima nema potrebe da objašnjavam metod jer i onako mogu sami da zarade novac da bi jeli. 😄

Objašnjavam samo inteligentnim uličarima, entuzijastima, kako za cca 0.5h angažmana do besplatnog mek čikina, na primer... ili čizburgera, šejka, flurrija, nuggetsa... 😛 🥰


20230929_215953.jpg
 
Pohovani ananas s čokoladom...

Uh mnogo fino.. baš pogođen ukus
20230930_214007.jpg


Btw 1 osoba se već do sad javila za info o meku... što znači da nas ima 😊
 
Evo da preporučim novi ukus Z bregov proteina... Malina i bela čokolada 🙂 bogami pogodili su ukus, ne znam kako jer prave maline nema ni u tragovima, ali svaka im čast 😄 zasladili ga fino...

Ranije je uvek bio problem sa tim proteinima da su bljutavi, ovo je milina... Bolje od prave maline...

Isto i ukus pistaća je pogođen... Tu sam mislio biće gorko kad ono... slatkasto skroz 🙂

Pogledajte prilog 174131
Ti flasirani mlecni proteini kostaju Boga oca,a mnogi se nalozili na njih kako prosto od tog napitka sami misici rastu.Sta radi marketing,pa to je cudo jedno.Fitnes" koucevi" za njihovo reklamiranje dobijaju pare. Bolje za te pare uzeti tunu,meso,jaja nego se zamlacivati tim stvarima.
 
Ja uzmem piletinu, tunu, jaja, meso u vrednosti od 30tak grama proteina i onda dodam ove proteine umesto duplu turu piletine, tune, jaja, mesa...

Meni se vidi razlika odmah. Momentalno mi drugačije izgleda trup i stomak jesam li popio pola litre toga ili još pola litre mleka ili šejka iz meka koje inače pijem... Prosto redovnoj ishrani koju si naveo, moram dodati samo proteine. I to se kod mene jasno vidi...

Ranije sam kupovao one praškaste whey al efekat mi je isti a to je da doprinosi vitkoj građi. Provereno. Oko mišića se ne cimam puno...
 
Ne.. nema čak ni laktoze... lakše se podnosi od mleka... bolje time zaliti jako mastan čokoladni ananas nego mlekom
 
@Bender Rodriguez

Ja ne znam šta ti tačno jedeš... imam drugaricu koja je punija i koja očas posla smlati veliki šejk iz meka i hoće još jedan... Ja joj kažem ajde sad lepo malo pauza pa onda ovaj proteinski šejk od maline i bele čokolade, pa mi reci jel išta falilo ukusu ili je čak i bolji od šejka iz meka?

Znači što se tiče ukusa, pogođen je zaslađivačima...

Što se tiče sitosti, da, činjenica je da te više zasiti kaloričnije nešto, sa više masti ili šećera... al zašto bi morao 0.5l proteinskog mleka odjednom... Mešaj sa mlekom od 2.5mm ili 1.5mm i imaćeš odnos koji tebi treba da budeš i sit i zadovoljan uskusom a da si ipak uneo manje masti...

Ni u kom slučaju nije prevara... posle treninga uvek uzmem proteine... ja treniram kod kuće sa bučicama i trbušnjake.. samo to radim... ili leti posle plivanja to popijem... Kad kažem da doprinosi vitkijoj građi, onda je tako... Isprobao sam... 🙂
 
Vrh