Šta je novo?

"Kennedy Residence" - Blok 9a

Au koliko novoformiranih naloga samo da bi trolovali na ovoj temi, ne nasedajte na ovakve likove, nisu to kupci vec promoteri drugih projekata.
 
Zamisli na forumu za gradnju ljudi diskutuju kako je nešto izgradjeno. 😱

Zgrada je generalno dobro uradjena, ali se u potpunosti oslanja na stvari iz postojećeg bloka, kao neki krpelj.
Ma ljudi su prsli i odseceni od realnosti, ne smes vise ni da kazes nesto sto mislis a da te ne optuze da si "tajni agent", koja je onda poenta foruma. Ljudi brane zgradu kao da je neko epsko arhitektonsko resenje za koje se dodelio pritzker, a ne obicni stambeni objekat izgleda bolnice. Zgrada iznad proseka, ali nista vise od toga.
 
Komšije, da li neko ima praktični savet sa čime smeju da se brišu parketi, majstori su mi ostavili tragove od obuće i nema šanse da se obriše samo vodom, a data nam je instrukcija da ništa drugo ne koristimo za tu svrhu. Inače parket je baš nezahvalan za čišćenje, nadam se da postoji neko sredstvo koje će nam olakšati. Inače utisci su jako pozitivni, sve što je ugovoreno je i isporučeno, treba zanemariti i ne ulaziti u raspravu sa ljudima koji imaju viška vremena i negativno komentarišu zgradu sa kojom nemaju nikakve veze, ali svakako imaju pravo na to.
Pozdrav
 
Ma ljudi su prsli i odseceni od realnosti, ne smes vise ni da kazes nesto sto mislis a da te ne optuze da si "tajni agent", koja je onda poenta foruma. Ljudi brane zgradu kao da je neko epsko arhitektonsko resenje za koje se dodelio pritzker, a ne obicni stambeni objekat izgleda bolnice. Zgrada iznad proseka, ali nista vise od toga.
Reci koje koristite (prsli i sl) kao i cinjenica da komentarisete nesto sto niste videli niti imate pojma kako izgleda govori dovoljno…cak i na forumu, komentarisanje treba da ima smisao i argumente…

Niste tajni agent, samo maliciozni dok pricate o necemu o cemu nemate pojma… A to iritira ljude koji citaju. Ne brane oni zgradu nego reaguju na zlobu i ton kojim pisete o necemu o cemu ne znate nista…

Ne znam samo kako ljudi koji su prsli i odseceni od realnosti imaju neke ozbiljne stotine hiljada eur da kupe ovakve nekretnine…
 
Poslednja izmena:
Komšije, da li neko ima praktični savet sa čime smeju da se brišu parketi, majstori su mi ostavili tragove od obuće i nema šanse da se obriše samo vodom, a data nam je instrukcija da ništa drugo ne koristimo za tu svrhu. Inače parket je baš nezahvalan za čišćenje, nadam se da postoji neko sredstvo koje će nam olakšati. Inače utisci su jako pozitivni, sve što je ugovoreno je i isporučeno, treba zanemariti i ne ulaziti u raspravu sa ljudima koji imaju viška vremena i negativno komentarišu zgradu sa kojom nemaju nikakve veze, ali svakako imaju pravo na to.
Pozdrav
Jeste probali pronto za parket :) ?
 
Komšije, da li neko ima praktični savet sa čime smeju da se brišu parketi, majstori su mi ostavili tragove od obuće i nema šanse da se obriše samo vodom, a data nam je instrukcija da ništa drugo ne koristimo za tu svrhu. Inače parket je baš nezahvalan za čišćenje, nadam se da postoji neko sredstvo koje će nam olakšati. Inače utisci su jako pozitivni, sve što je ugovoreno je i isporučeno, treba zanemariti i ne ulaziti u raspravu sa ljudima koji imaju viška vremena i negativno komentarišu zgradu sa kojom nemaju nikakve veze, ali svakako imaju pravo na to.
Pozdrav
Najbolje tarketovo sredstvo za ciscenje: https://www.tarkett.rs/sr_RS/node/odrzavanje-tarkett-parketa-4822
 
Komšije, da li neko ima praktični savet sa čime smeju da se brišu parketi, majstori su mi ostavili tragove od obuće i nema šanse da se obriše samo vodom, a data nam je instrukcija da ništa drugo ne koristimo za tu svrhu. Inače parket je baš nezahvalan za čišćenje, nadam se da postoji neko sredstvo koje će nam olakšati. Inače utisci su jako pozitivni, sve što je ugovoreno je i isporučeno, treba zanemariti i ne ulaziti u raspravu sa ljudima koji imaju viška vremena i negativno komentarišu zgradu sa kojom nemaju nikakve veze, ali svakako imaju pravo na to.
Pozdrav
Imas na USB koji se dobio na primopredaji upustvo za odrzavanje parketa sa preporucenim sredstvima.
 
Komšije, da li neko ima praktični savet sa čime smeju da se brišu parketi, majstori su mi ostavili tragove od obuće i nema šanse da se obriše samo vodom, a data nam je instrukcija da ništa drugo ne koristimo za tu svrhu. Inače parket je baš nezahvalan za čišćenje, nadam se da postoji neko sredstvo koje će nam olakšati. Inače utisci su jako pozitivni, sve što je ugovoreno je i isporučeno, treba zanemariti i ne ulaziti u raspravu sa ljudima koji imaju viška vremena i negativno komentarišu zgradu sa kojom nemaju nikakve veze, ali svakako imaju pravo na to.
Pozdrav
Možda paročistač?
 
 
Komšije, da li neko ima praktični savet sa čime smeju da se brišu parketi, majstori su mi ostavili tragove od obuće i nema šanse da se obriše samo vodom, a data nam je instrukcija da ništa drugo ne koristimo za tu svrhu. Inače parket je baš nezahvalan za čišćenje, nadam se da postoji neko sredstvo koje će nam olakšati. Inače utisci su jako pozitivni, sve što je ugovoreno je i isporučeno, treba zanemariti i ne ulaziti u raspravu sa ljudima koji imaju viška vremena i negativno komentarišu zgradu sa kojom nemaju nikakve veze, ali svakako imaju pravo na to.
Pozdrav
Jedna "utesna" informacija. Mi smo imali slican problem kada smo se useljavali u nas stan (u drugoj zgradi doduse), i parketi su nam bili belicasti bogami skoro 6 meseci nakon useljenja. S vremenom se sve skinulo normalnim ciscenjem, ali nismo nikako mogli jednim "velikim spremanjem" da resimo problem, i to me je prilicno sekiralo tada. :)

Tako da ako ne uspete odmah sve da skinete, ne ocajavajte, mozda je samo potrebno nekoliko uzastopnih ciscenja kao sto je kod nas bio slucaj.
 
Dobronameran savet, agencije koje rade profi ciscenja imaju druge vrste hemije (koja nije dostupna u redovnoj maloprodaji i najcesce je nikad ne donose u originalnoj ambalazi). Kod mene su poskidali svasta po stanu sto sam mislio da nikad nece moci. Eksperimentisati kao laik sa hemijom moze imati katastorfalne posledice, a ovi iz agencija imaju dosta iskustva. Kome treba kontakt, moze u DM, da ne pravim nekome reklamu.
 
Данашње слике - 17.10.2022.
IMG_20221017_140946_resized_20221017_022821082.jpg
IMG_20221017_141021_resized_20221017_022822447.jpg
IMG_20221017_141035_resized_20221017_022821777.jpg
IMG_20221017_141114_resized_20221017_022825030.jpg
IMG_20221017_141130_resized_20221017_022820271.jpg
IMG_20221017_141251_resized_20221017_022822788.jpg
IMG_20221017_141301_resized_20221017_022820713.jpg
IMG_20221017_141211_resized_20221017_022823104.jpg
IMG_20221017_141214_resized_20221017_022822123.jpg
IMG_20221017_141217_resized_20221017_022826021.jpg
IMG_20221017_141328_resized_20221017_022825346.jpg
IMG_20221017_141325_resized_20221017_022821429.jpg
IMG_20221017_141347_resized_20221017_022826374.jpg
 
Kakva je ovo podkonstrukcija ispod terase, u prizemlju? Za neku baštu kafića?
 
Meni se licno ceo projekat svidja. Lokacija je top, blizu Zemun, blizu ostatak NBg-a, Kej ispred nosa. Uu okolini ima svega, od prodavnica, vrtica, skola, zelenila...
Sto se zgrade spolja tice stvar ukusa ali bar nece biti grozno cak i ako neki odluce da zatvore terasu, videce se samo stakla.
Unutrasnjost, oprema itd. ako nije lux onda je na zavidnom nivou u odnosu na vecinu novogradnji danas, pogotovo uzimajuci u obzir broj stanova.
Sad da li je to vredno tih para ili nije to vec diktira trziste ali da sam u mogucnosti ovo bi mi bio krajnji izbor.
Mane je ako naci ali ako smo realni i objektivni sta se sve i kako radi danas...
 
Vrh