Šta je novo?

Bezbednost u gradu i kriminal

Kakva nova prava su uvedena? I za koga to? O cemu se ovde radi haha
Ne znam jel pojedine stvarno trigeruju ovakve vesti da iz njih pocne da vrca taj duh svetosavlja ili se jednostavno radi o crvima u mozgu
 
Mogu da garantujem da je on učestvovao na litijašenju. A ako nije, po onome što se prenosi u medijima, on radi i ponaša se potpuno isto kao ljudi na tim litijama.

Eto opet će biti litije za koji dan, a naš Boškić Obradović opet poziva na to - a gospodinu ovakve vesti, kao i vesti o onom silovatelju prolaze pored glave. Očigledno su neke druge stvari važnije njemu.

Мислим да си погрешно разумео шта су породичне вредности,
нису породичне вредности и није традиционална породица када син мајци смрска лобању и остави је мртву на кревету, ни када муж туче трудну жену, ни када жена не да бившем мужу да виђа децу и слично,
исто ни литије СПЦ не пропагира ју убијање чланова породице, силовање и слично,
такође и серијски силоватељ Игор Милошевић актуелан ових дана, ни он не представља породичне вредности, ни традиционалну породицу, ни литије СПЦ, нити је "литијаш"
као што многи тврде у шаљивим досеткама сличним твојој.
 
Мислим да си погрешно разумео шта су породичне вредности,
нису породичне вредности и није традиционална породица када син мајци смрска лобању и остави је мртву на кревету, ни када муж туче трудну жену, ни када жена не да бившем мужу да виђа децу и слично,
исто ни литије СПЦ не пропагира ју убијање чланова породице, силовање и слично,
такође и серијски силоватељ Игор Милошевић актуелан ових дана, ни он не представља породичне вредности, ни традиционалну породицу, ни литије СПЦ, нити је "литијаш"
као што многи тврде у шаљивим досеткама сличним твојој.
Jasno je šta sam mislio, ne pravi se lud i ne spinuj.
 
исто ни литије СПЦ не пропагира ју убијање чланова породице, силовање и слично...
То је формално тачно, само, никако да из сећања избришем кад је млади отац Владимир, син бившег декана Богословског, дошао код мојих да освешта славски колач, и рече - и пред мојом женом, бар мајке није било у просторији - сетно, 'ех, кад уђемо у Европу, нећеш моћи ни да тучеш жену'.

Свакаквог шљама има под мантијом. А за ове са (противприродним) заветом нејепства што их воде, тек не бих смео да гарантујем.
 
Увек се много лошег света скривало иза крста, иконе и мантије. Као и у свим осталим масовним заједницама.
 
То је и статистички неминовно, али је помало индикативно што је овом краљу ћале био декан Богословског, као и нпр. то што је претходни патријарх ишао Драгану Ј. Вучићевићу, 'великом човеку', на славу у Железник.
 
Доста се ту уплићу политика и финансије са самом црквом.
 
Porodične vrednosti su postale globalna priča, od amerike, rusije, itlaije, francuske, evo i Bolsonero jaše na tom talasu. Porodične vrednosti su plemenite vrednosti, dobre stvari, one promovišu ljubav, spokojstvo, mir u familiji, u društvu, u sebi.
Loše je što ih koriste razni desničari i rekao bih loši ljudi koji u stvari ne poštuju te vrednosti. Puna ti usta porodičnih vrednosti a u sebi su pun mržnje i hoćeš da ubiješ, pretučeš, ugnjetavaš, ne poštuješ druge ljude, žene, čak ni svoju familiju.
Crkva treba da pazi sa litijama i ko tamo dolazi, može veoma lako da izgubi prave vernike. Ja sam često išao u manastir, ali došao je sveštenik koji najmanje priča o religiji a više o nekim drugim stvarima i prestao sam da idem. Kada odem u crkuvu ja neću da slušam o LDBT (smatram da je to veštački nametnuta tema), Vučiću, Dušanovom carstvu, itd. Hoću da se relaksiram i dobijem svoj spokoj, a ne da se napunim mržnjom. Mržnja je loša, ona te razjeda izutra, tera te na osvetu koja je često imaginarna, na naslilje
 
Inace, nesto se mislim. Cini mi se da Vucicevic nije svestan kakvog je neprijatelja sebi napravio kada je prvo iskoristio Igora a onda ga bacio kao otpadak i smestio mu pritvor. Mislim da glodar, pardon, glodur ne shvata da on ima mnogo toga da izgubi. Dok Igor nema nista i jedva ceka da se vrati u zatvor.
 
A zbog ovakvih gluperdi mislim da postoji jedna spontana dobra strana intervjua za Deformer. Jer ocigledno ima glupih ljudi koji ne mogu da shvate da je Igor nepopravljiv, bolestan, izgubljeni slucaj. I da je cak i sam rekao da ga ne pustaju. Intervjuom za Deformer je pokazao i potvrdio da je bolestan i da nije za povratak u drustvo. Ali opet ima par ovih pametnica koji izvrcu pricu.
Screenshot_20221002-125949~2.png
Ne znam kako neko moze da bude ovoliko glup i naivan.
 
Moze uvek da mu dodeli megafon i da urla na protivnike rezima tamo gde onaj drugi silovatelj ne stigne
 
Sta covek treba da uradi ako ima decu i ako je od komsija dobio informaciju da je drugi komsija pedofil?
 
Да научи децу да га се клоне. Може и да припрети педофилу није на одмет.
 
Ja stavari gledam iz ugla roditelja, imam malu decu. Nasilje neće stati, ono se promoviše od strane vlasti, nasilnici joj trebaju. A nasilnicima trebaju žrtve. Šta može roditelji sa svoje strane da učine, kako da moja deca ne budu žrtve? Ja ne vidim drugi izlaz nego da ih "naoružam" veštinama da mogu da iodu na neko drugo bolje mesto gde je situacija bolja. Najbitnije je obrazovanje, to je sledeće na udaru, već počinju da se menjaju udžbenici i narativ, nauka se polako potiskuje i popunjava dogmama koje će da obezbede robsku poslušnost. Skupljam pare koje moram da uložim u obrazovanje svoje dece, da nauče jezike, matematiku, logički da razmišljaju, pošto to škola neće da im pruži. Da mogu, ako hoće naravno da nadju posao bilo gde u svetu.
I u svetu situacija nije mnogo bolja, regresivni trendovi su svuda, u SAD, evropi, ali uveren sam da postoje ostrva gde su društva dovoljno jaka da se suprostave i odbrane. Srbija polako umire, ne mislim biološki, mada i to nije isključeno, nego kulturno, ekonomski.
Svaki dan se budim sa estrahom da ću zakasniti, da će događaji da me preduhitre i da nećemo uspeti.
 
Danas videh tipa na skejtu koj vozi sredinom ulice izmedju dve kolovozne trake provlececi se izmedju vozila koja su u pokretu...
Slučajno opazih neku tračicu oko njegovog zgloba koja je pridržavala kao neku mašinicu za šišanje a delumicno skrivenu šakom....
Mašinica za šišanje ????
, Ha, ha... brzo sam skapirao ...bio je to elekro šoker za samoodbranu ,!!!!

Svaki BG ,,bezbednosni ,, komentar ostavljam na mašti članovima BBa 😄
 
Danas videh tipa na skejtu koj vozi sredinom ulice izmedju dve kolovozne trake provlececi se izmedju vozila koja su u pokretu...
Slučajno opazih neku tračicu oko njegovog zgloba koja je pridržavala kao neku mašinicu za šišanje a delumicno skrivenu šakom....
Mašinica za šišanje ????
, Ha, ha... brzo sam skapirao ...bio je to elekro šoker za samoodbranu ,!!!!

Svaki BG ,,bezbednosni ,, komentar ostavljam na mašti članovima BBa 😄
To je DJ Žeks verovatno sa nekim njegovim najnovijim izumom oko zgloba.
 
Video u prodavnici kako se krade puter. Lopov je bila starija zena.
Kasirke kazu da se nedeljno ukrade za 5000 sto one moraju da nadoknade, ako ne uspeju da uhvate i prijave lopova.
Jos jedan nacin da se iskoriscavaju i ponizavaju radnici u "demokratskoj Srbiji".
Cujem od kasirki da je kradja hrane eksplodirala, kako sve vise ulazimo u Zlatno doba.
Narocito se krade puter jer je kompaktan, kao i salame.
 
MC u svom rutinskom sakupljanju baronija po Srbiji...

Roba u vecini velikih trgovinskih lanaca je osigurana tako da su to da one nadoknadjuju ukradeno prazne price. Osim ako je neki mali lanac ili samostalni market.

Nadoknade oni sve to naplacivanjem kesa.

I da, ljudi ce krasti sve vise kako trgovacki vampiri budu sve vise dizali cene. Doduse za mene kradja od korporacija i nije neki zlocin.
 
Koliko se secam,u Amanetu zaposlenima su odbijali to sto prodje pored kase. Bio sam prisutan kad je lik u istom tom Amanu napunio pun ceger teglica'Jacobs' instant kafe,kako je to zveckalo...:ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Potvrđujem, a već sam i pisao ranije o tome jer moja majka radi u Amanu. Svaka krađa - radnici to iz svog džepa plaćaju, odnosno prvo se nadoknađuje viškom iz kase, pa onda dalje iz džepa. Logika firme je da radnici mogu da spreče pljačku ili tako nešto. Sad ne znam da li je još uvek tako. Isto tako svaki nedostatak u dnevnom pazaru oni nadoknađuju, nije ništa od firme. Jedino što se ne nadoknađuje je pogrešna cena, što se dešavalo par puta. Firma šalje cene, sve je to već u sistemu, a sad ako je pogrešno ubačeno, to je do firme, radnici ne mogu na to uticati, osim da prijave grešku i da sklone robu ako znaju da je greška.
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: MC_
možda ovde da postavim ovo

moja bezrezervna podrška ženama Beograda, Srbije i sveta

 
Vrh