Šta je novo?

"BW Galerija" - Beograd na vodi [ Tržni centar | 300 000m² ]

Pa ne može svako da uspe, tek će se zatvarati ovi anonimus lokali koji su se otvorili sa očekivanjem da će im lokacija doneti mušterije.
 
A pričali neki kako će čitav Beograd da nagrne ovde jer će imati "all in 1".
Za sad je posećenost veoma dobra, a što se zatvaranja radnji tiče zatvorio se frizerski salon gde je muško šišanje bilo 2500 din, neka kozmetika anonimus i trafika koja je pored maxija koji je jedno 3 puta jeftiniji. Tako da ne vidim nikakvu tragediju.
 
Ne zanima me koliko će odrati iStyle, već koliki prostor će da ponude krajnjim kupcima.
Kakva je posećenost "Galerije" tokom leta? Bio sam pre dva dana u "BeoShopping"-u, poluprazan je bio.
Pa da, ali to je još jedan lokal koji će da zvrji prazan i zbog koga niko neće doći u Galeriju.
 
Pa ne može svako da uspe, tek će se zatvarati ovi anonimus lokali koji su se otvorili sa očekivanjem da će im lokacija doneti mušterije.
Pa nisu blesavi ovi iz Philipp Plein-a ili Louis Vuitton-a što nisu otvorili u polu-praznom mallu. Ali, BRT Burger, "trafika pored Maxija" i "salon gde je šišanje 2500 din" znaju bolje...
 
Ne zanima me koliko će odrati iStyle, već koliki prostor će da ponude krajnjim kupcima.
Kakva je posećenost "Galerije" tokom leta? Bio sam pre dva dana u "BeoShopping"-u, poluprazan je bio.
Koliko se ja sećam, to je lokal kod C ulaza u garažu, sa leve strane:
b50c8d62-b1ca-45fd-8bfb-14214d4a3eb8_FLOOR.jpg
 
Kako zamišljaš da se otvore lokali ako svi uzmu i čekaju da drugi popune lokale i malo se "uhodaju"?
Drugo, kako zamišljate da frizerski salon posluje sa cenama od dve banke, kao što to rade frizeri u vašem komšiluku, i to na lokaciji gde je kvadrat i do 10.000€ (mislim na zgrade u okviru BNV)?
 
Da zanemarimo emocije prema projektu BnV - dugo sam baš zbog njih izbegavao da posetim ovaj mol, ali me je onda jedan dečji rođendan prisilio - Galerija je neuporediv objekat sa bilo kojim beogradskim molom. Širina, neka sveukupna solidnost - to su zaista ti 'emiratski', visoki standardi kakve nemamo na drugom mestu.

Ali lokacija i dalje ne valja, tu se dolazi uglavnom samo kolima, a u druge molove ne, uz to je - i tim pre s obzirom na slabu dostupnost - objekat preveliki.

Šteta.
 
Kako zamišljaš da se otvore lokali ako svi uzmu i čekaju da drugi popune lokale i malo se "uhodaju"?
Drugo, kako zamišljate da frizerski salon posluje sa cenama od dve banke, kao što to rade frizeri u vašem komšiluku, i to na lokaciji gde je kvadrat i do 10.000€ (mislim na zgrade u okviru BNV)?
To je pitanje za njih.
 
iStyle se otvara u prizemlju prekoputa Cortefiel-a, u lokalu u kome je trebalo da bude Orsay (pa je Orsay otišao u stečaj i lokal nikad nije ni otvoren). Po mojoj proceni, to je lokal iste veličine kao onaj u Delti recimo.

Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
To je pitanje za njih.
Nije za njih, zato što je ovde napisano da su pametniji oni koji su kasnije otvorili koji tek treba da otvore, od onih koji su među prvima otvorili. A ako se nema odgovor na pitanje, ili se pak ne želi odgovoriti, to je druga stvar.
 
Da, za trafiku pored Maxija bi trebalo uručiti nagradu za biznis ideju godine.
Znaci elita sa promenade koja vredno radi po 12 sati dnevno i koja ne moze da doceka luj viton, se gura u maxiju i ceka red za flasicu evian vode zato sto je tamo jeftinija. Uskoro na sjajnom nebu ocekujem waikiki outlet i safran
 
Za sad je posećenost veoma dobra, a što se zatvaranja radnji tiče zatvorio se frizerski salon gde je muško šišanje bilo 2500 din, neka kozmetika anonimus i trafika koja je pored maxija koji je jedno 3 puta jeftiniji. Tako da ne vidim nikakvu tragediju.
Kad sam bio u poseti Srbiji preko leta koristio sam usluge pomenutog salona dva puta.

Znam da je ljudima neverovatno da neko plati 2500 din za musko sisanje ali sve je stvar perspektive. Posto zivim u Skandinaviji, ovde je musko sisanje 80 eura. Mada tu vrstu usluge koju sam dobio u tom salonu u Galeriji ovde ne bi dobio za tih 80 eura, vec bih morao da platim mnogo vise.

Najjeftinije sisanje u Skandinaviji je 20 eura, a to su Arapi koji jednom rukom i masinicom odrade posao za 2 minuta. To ne moze da se nazove sisanje.

A u salonu u Galeriji sam bio jer sam tu blizu odsedao i nije mi se islo dalje zbog sisanja.

Dok sam bio na sisanju primetio sam da je salon bio pun, oba puta.

Mislim da ce tu dolaziti iskljucivo ljudi koji zive na BW kao i stranci i nasi gastarbejteri koji su navikli na mnogo vise cene sisanja.

U svakom slucaju salon pruza super uslugu i rado cu se vratiti opet kad budem bio u poseti Srbiji.
 
Kad sam bio u poseti Srbiji preko leta koristio sam usluge pomenutog salona dva puta.

Znam da je ljudima neverovatno da neko plati 2500 din za musko sisanje ali sve je stvar perspektive. Posto zivim u Skandinaviji, ovde je musko sisanje 80 eura. Mada tu vrstu usluge koju sam dobio u tom salonu u Galeriji ovde ne bi dobio za tih 80 eura, vec bih morao da platim mnogo vise.

Najjeftinije sisanje u Skandinaviji je 20 eura, a to su Arapi koji jednom rukom i masinicom odrade posao za 2 minuta. To ne moze da se nazove sisanje.

A u salonu u Galeriji sam bio jer sam tu blizu odsedao i nije mi se islo dalje zbog sisanja.

Dok sam bio na sisanju primetio sam da je salon bio pun, oba puta.

Mislim da ce tu dolaziti iskljucivo ljudi koji zive na BW kao i stranci i nasi gastarbejteri koji su navikli na mnogo vise cene sisanja.

U svakom slucaju salon pruza super uslugu i rado cu se vratiti opet kad budem bio u poseti Srbiji.
I sam ponekad koristim "osisanu" latinicu, al' se potrudim u nekim situacijama.
 
Interesantno je da su izmenili malo sajt i da su se odrekli ćirilice kao primarnog pisma na sajtu.
 
🤣🤣🤣🤣

Nisam obracao paznju, sad citam post ispocetka i vristim 🤣🤣🤣 Deo sa Arapima mi je omiljeni.
Ако је сисање код Арапа 20€, колико ли је тек сатирање код натуралних Свеђанки? Салу на страну (и цисто да видите да постоји и целава цирилица), али Галерија тек поциње да показује какав потенцијал има.
 
Vrh