Šta je novo?

"BW Galerija" - Beograd na vodi [ Tržni centar | 300 000m² ]

Brate, nekoga zanima "Galerija", možda samo zato. Koga zanima "Ušće", neka kači "Ušće".
Evo, ja kad saznam nešto da se otvara na aerodromu, ja to okačim.
 
Necemo se praviti ludi sad, postoji razlika izmedju okacio kad je video nesto zanimljivo, i “galerija news” na svakih par dana za random prodavnice.

U principu me i ne zanima motiv, samo izgleda glupo, moje misljenje…
 
Pa nemaš nova otvaranja po drugim TC-ovima u toj meri kao u Galeriji. Galerija se otvorila sa otprilike 30% popunjenosti i samim tim i ima stalno nekih novih otvaranja za razliku od Ušća ili Delte.
 
Pritom - u Galeriji se silno obećavaju neki Gučiji, Luiji i tome slično, pa evo čekamo da i to vidimo
 
To je bilo ranije... Kada je "vrag ondeo šalu", a tržni centar zvrjao prazan postali su im dobri Dalas Nameštaj, Muzej iluzija i BRT Burger...
 
Necemo se praviti ludi sad, postoji razlika izmedju okacio kad je video nesto zanimljivo, i “galerija news” na svakih par dana za random prodavnice.

U principu me i ne zanima motiv, samo izgleda glupo, moje misljenje…
Ne bih rekla da je Furla random radnja...
 
Ciji proizvodi vec imaju u rajicevoj u remixu cini mi se
 
Galerija se otvorila u prilično prdznjikavom stanju pre gotovo dve godine, a uz to je i najveći tc tako da je očekivano da budu česte vesti o otvaranju novih radnji.

Nažalost "tehnički" problemi su i dalje tu tipa da i dalje "prokišnjava" u delu food court-a, mada deluje da su rešili problem klimatizacije.
 
Када се пажљиво погледа, пластични кров је пун оваквих набора и рупа, али изгледа да његова слојевитост, за сада, спречава потпуни распад.:
20220724_193851.jpg
 
Nakon zasluženog odmora, donosim vam najnovije *** Galerija News ***

- U prizemlju otvorena prodavnica kućnih aparata Smeg

- DexyCo se proširuje na lokal pored (2.sprat)

- Otvara se DexyCo Fashion (2.sprat pored Vulkana)

- Otvara se CoinCasa u prizemlju

- Otvara se nakit Valadier (u prizemlju)

- Izgleda da su zatvorena dva lokala: frizerski salon (2.sprat) i Skinology (prizemlje). U oba lokala stoji nameštaj ali lokali ne rade, nema obaveštenja i nema nikakvih sitnih predmeta po policama i sl.

Btw, klima radi svuda, negde jače, negde slabije. Mislim da nije u pitanju nikakav kvar nego štednja. I tržni centri u drugim zemljama smanjuju jačinu klime (govorim iz ličnog iskustva).
b6060e4d526f758b4874ade09aea24ab.jpg
15dcaa379b532e805907c069f1ac0856.jpg
6ab4ad6b441b78b8900d762e143d360a.jpg
1ba679331f74fd96756805d154e3bcee.jpg
76f8323ac90bb6060ecef3e1b2adc5a1.jpg


Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
Kolika je kvadratura iStyle-a?
Neka mi oni oproste, ja ipak preferiram "Macolu". Manje se foliraju.
 
Svejedno kada su cene dogovorene pardon preporučene... Kupiš preko.
 
Ne zanima me koliko će odrati iStyle, već koliki prostor će da ponude krajnjim kupcima.
Kakva je posećenost "Galerije" tokom leta? Bio sam pre dva dana u "BeoShopping"-u, poluprazan je bio.
 
Vrh