Šta je novo?

Lidl Beograd

Jesi pitao da li je uopšte stiglo? Ja sam u poslednjih 6 meseci za par stvari tako izvisio, svega ima osim toga i bio sam u fazonu da li je moguće da su pokupili preprodavci (a budu neke stvarno nebitne stvari).

I posle pitam i saznam da nije ni došlo ili došlo fazon 3 komada.
Нисам питао, али био је натпис "Аку ударни одвијач" (или како је већ писало) изнад празног рафа. Лево и десно је био попуњен са другом робом. После видим на купујемпродајем, од 7.500 до 9.000 динара продају...
Док у другом Лидлу није ни био натпис, па претпостављам да у том нису ни добили.
Контактирао сам Лидл, да ми кажу да ли је у некој радњи у Београду остало, међутим нису хтели да ми кажу. Односно, одговорили су ми мејл, али у смислу морам сам да одем па да видим... Као, ако ми кажу да има, то не значи да тај артикал неко није ставио у корпу и да иде према каси...
 
20220415_154156.jpg
20220415_154132.jpg
 
Kad se moze ocekivati otvaranje Lidla u Cvijicevoj, jel pise mozda na tabli?
 
Da li se zna dokle je stigao Lidl u Bubanj Potoku kod Ikee i kada se otvara?
 
Ovaj Lidl će verovatno biti i najposećeniji od svih do sad. Ne samo da je blizu centru i na raskršću brojnih linija JGP, nego je i okružen objektima sa mnogo ljudi kojima će dobro doći. Za razliku od nekih Lidla u kojima sam bio (nisam u svim) i koji su svakako pristupačni ali obično udaljeni od ostalih objekata i po 50, 100 metara, ovde je sam objekat odmah pored nekih svojih budućih mušterija. Tu su Murija, škola, teretane, banke, saloni, zatim druge prodavnice stvari (čiji će posetioci u povratku verovatno isto težiti da svrate do Lidla da kupe nešto da prezalogaje), hotel, vrtić... a svuda gde nisu ti sadržaji, tu su stambene zgrade, i to prilično velikih kapaciteta. Plus nekolicina manjih poslovnih zgrada/centara.

Verujem da će da plane čim se otvori. A najviše me zanima koji su im planovi za budućnost, da li će biti još neki objekat ovako u centru / blizu centra (kako god ko želi da posmatra) i da li će time još više pritisnuti Delez da se promeni i popravi. Jer polako ali sigurno, Lidl mu postaje sve jača konkurencija iz dana u dan. Što je za običnog potrošača odlična stvar.
 
Ovaj Lidl će verovatno biti i najposećeniji od svih do sad
Ja se tome i nadam, da će se rasteretiti Lidl u Višnjičkoj ka kome mnogi iz ovog kraja gravitiraju, jer im je za sada najbliži.
Jer polako ali sigurno, Lidl mu postaje sve jača konkurencija iz dana u dan. Što je za običnog potrošača odlična stvar.
Upravo to. Štaviše, Maxi je nakon Lidla izbacio svoju aplikaciju, koja ima mnogo više akcija i pogodnosti, nego Lidlova.
 
Jer polako ali sigurno, Lidl mu postaje sve jača konkurencija iz dana u dan. Što je za običnog potrošača odlična stvar.
Upravo to. Štaviše, Maxi je nakon Lidla izbacio svoju aplikaciju, koja ima mnogo više akcija i pogodnosti, nego Lidlova.
Ne znam kako im funkcioniše ta aplikacija, jer je nemam. Mislim na Maxi. Ali sam čuo od strane par korisnika iste da su se žalili kasirima kako je gotovo nemoguće da ono što odaberu od proizvoda za neku akciju, da se nađe.
 
Ali sam čuo od strane par korisnika iste da su se žalili kasirima kako je gotovo nemoguće da ono što odaberu od proizvoda za neku akciju, da se nađe.
Ja sam tu situaciju imao sa Lidlom, nikad nema ono za šta postoje kuponi na aplikaciji, dok sam u Maxiju uglavnom nalazio. Lidl izbaci nedeljno 5-6 artikala, koji mi uglavnom nisu ni potrebni, dok se kod Maxija bira 6 artikala od 30, plus još neki artikli na akciji, tako da uvek ima nešto od onog što mi treba.
 
Ovaj Lidl će verovatno biti i najposećeniji od svih do sad. Ne samo da je blizu centru i na raskršću brojnih linija JGP, nego je i okružen objektima sa mnogo ljudi kojima će dobro doći. Za razliku od nekih Lidla u kojima sam bio (nisam u svim) i koji su svakako pristupačni ali obično udaljeni od ostalih objekata i po 50, 100 metara, ovde je sam objekat odmah pored nekih svojih budućih mušterija. Tu su Murija, škola, teretane, banke, saloni, zatim druge prodavnice stvari (čiji će posetioci u povratku verovatno isto težiti da svrate do Lidla da kupe nešto da prezalogaje), hotel, vrtić... a svuda gde nisu ti sadržaji, tu su stambene zgrade, i to prilično velikih kapaciteta. Plus nekolicina manjih poslovnih zgrada/centara.

Verujem da će da plane čim se otvori. A najviše me zanima koji su im planovi za budućnost, da li će biti još neki objekat ovako u centru / blizu centra (kako god ko želi da posmatra) i da li će time još više pritisnuti Delez da se promeni i popravi. Jer polako ali sigurno, Lidl mu postaje sve jača konkurencija iz dana u dan. Što je za običnog potrošača odlična stvar.
За продавницу си вероватно у праву, а за паркинг - 100% ће бити најпосећенији.
 
Ne znam dali se već pominjao ovaj detalj, zašto je u Lidlu zabranjeno slikanje...? Opomenut sam jer sam slikao krem bananice koje su na popustu...
 
Vrh