Šta je novo?

Square Residence - [Stambeno poslovni kompleks | 22.000 m²]

Ja sam se sad čula sa Kristinom. Rekla mi je da su u procesu dobijanja dozvole za zaustavljanje vode na 48h i da se očekuje da nastave radove do kraja meseca, kao i da će kasniti sa useljenjem i plaćati penale. Praktično isto kao i vama
I uvek isti odgovor "do kraja meseca" ili "početkom sledećeg meseca"
 
Ako sam dobro prebrojo na sajtu cene nekretnina ima samo osam prodatih stanova u ovoj zgradi.
Mislim da nas ovde ima više od 8, tako da tu nešto nedostaje verovatno.

Kapiram da ljudi koji traže Square vide i ovaj thread pa im nismo dobro reklama, zapravo sami sebi nisu dobra reklama 😅

Ako bude sastanak, pusti objavu kada je. Došao bih i ja ako budem slobodan taj datum.
 
Poslednja izmena:
Ja ovde prebrojo osam. Filter: Opština Zemun, Katastarska opština Zemunu
 
Mislim da nas ovde ima više od 8, tako da tu nešto nedostaje verovatno.

Kapiram da ljudi koji traže Square vide i ovaj thread pa im nismo dobro reklama, zapravo sami sebi nisu dobra reklama 😅

Ako bude sastanak, pusti objavu kada je. Došao bih i ja ako budem slobodan taj datum.
Nisam baš siguran da nas ima ovde ima više
 
Evo odmah da vam kažem da moj stan nije na ovoj listi, a ni sestrin. Oboje smo kreditni kupci 😅
 
Moj tata poznaje investitora, ne baš blisko, ali radili su nekada davno zajedno, dok su bili u stranci. Ista priča ide i meni, tako da verovatno je to istina... Ne znam šta da kažem
 
99% sam siguran da na sajtu cenenekretnine.rs su podaci prodatih stanova gde je potpisan ugovor o kupoprodaji a ne predugovor ili rezervacija, kad se potpise ugovor o kupoprodaji jedan od ugovora ide u RGZ oni upisuju podatke u svoj sistem a sajt cene nekretnine samo izvlaci sa njihovog sajta podatke. Tako da ako niste potpisali kupoprodajni ugovor a kreditni kupci nisu jer zgrada nije jos stigla na 80% onda necete videti vase podatke.
 
tako je, nema tamo predugovora vec samo overenih kupoprodaja
 
Ja ovde prebrojo osam. Filter: Opština Zemun, Katastarska opština Zemunu
Zar nismo prebrojali vise i utvrdili da su izlistane samo kupovine za kes jos na drugoj stranici teme?

12 kom. ako sam dobro video

Ovaj projekat toliko stoji da ljudi zaboravljaju sta su sami pisali o njemu :)
 
Zar nismo prebrojali vise i utvrdili da su izlistane samo kupovine za kes jos na drugoj stranici teme?



Ovaj projekat toliko stoji da ljudi zaboravljaju sta su sami pisali o njemu :)
Sigurno si upravu (da sam nešto zadnji put preskočio) , evo sad sam ponovo izlistavao počev od 2021.god do 31.03.2023. i sedamnaest (17) zelenih ima. Pozdrav i oprostite na grešci.
 
Na sajtu postoji 13 tipova trosobnih stanova od cega su 3 tipa na povucenom spratu (od cega tip11 su 4 stana) i 10 na tipskim spratovima (pri cemu je tip1 dva stana po spratu), pa sve to puta 7 spratova, sto ce reci ima 83 trosobna stana ukupno.
Moj kolega je pocetkom meseca isao da se raspituje za trosoban stan i imali su u ponudi 15 trosobnih stanova.

Dakle dosta je prodato.

S druge strane ne vidim kako se investitoru isplati da se ovo oteze u nedogled il da ne daj boze ne zavrsi projekat.
 
Pitanje je kako će prebaciti resurse sa gradilišta u Jajincima... Ovo se dosta rasteglo, da sada i pokretanje drugih izvođača/podizvođača ponovo oteže gradnju za X meseca
 
Moj kolega je pocetkom meseca isao da se raspituje za trosoban stan i imali su u ponudi 15 trosobnih stanova

Dok se gradilište ne pomeri sa mrtve tačke, ne mislim da je pametno imati poverenja u ovaj projekat. Jako dugo se ne mrda ništa.
 
Screenshot_20230518_183910_com.instagram.android.jpg
 
Pitanje za ljude koji su potpisali predugovor. Koliko se daje novca pri potpisivanju predugovora? Jel odmah ide učešće ili samo za rezervaciju?
 
Moguce je da se ucesce poveca u nekom kasnijem trenutku i tada se zakljucuje aneks ugovora sto kosta oko 100e
 
Vrh