Šta je novo?

WoodStar Residence [ Stambeni kompleks | 16 000 m²]

Ima il kakvih najava kakava se keramika stavlja slike kakva ce kupatila ,kuhinje izgledati , moze li se birati dizain keramike vise vrsta ?ima li neko neku info ....
 
Mariner star italijanska, 3 nijanse stone dezena i to je to, žalosno :)

Screenshot_20221010-010145_Chrome.jpg
Screenshot_20221007-143141_Chrome.jpg
Screenshot_20221007-143059_Chrome.jpg
Screenshot_20221007-143044_Chrome.jpg
Screenshot_20221007-135155_Chrome.jpg
 
Rekose mi jos onda da je moguce ako se nekome ne dopadaju plocice, parket, kada sta god, da ne uzme njihove i malo smanje cenu stana (ne znam kako i da li je se to bass isplati)
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: Msr
Rekose mi jos onda da je moguce ako se nekome ne dopadaju plocice, parket, kada sta god, da ne uzme njihove i malo smanje cenu stana (ne znam kako i da li je se to bass isplati)
Možeš ti da doneseš svoje i onda ti odbiju nešto sitno za te njihove pločice.
 
Znači, unutra rade pločice, spolja "mrtvo more"?
Jesu li makar završili stolariju na B lameli?
 
Na primer dva sprata. S obzirom na to da se svuda prvo digne sprat pa plati kazna, isplatilo bi im se svakako. A i vlada je formirana koji je sad izgovor aktuelan
 
Nije izgleda nikom jasno zasto nisu jos uvek podneli zahtev za izmenu gradjevinske...
 
Očigledno je da rade sve što je tehnološki moguće, bez završenog krova, kako ne bi ugrozili izvedene radove. Evidentno se čeka izmena plana za taj deo , odnonso odobrenje povećanja spratnosti .
S obzirom da se ulazi u zimski period , ne verujem da će raditi fasadu ove godine , već isključivo unutrašnje , zanatske radove .
 
Hvala ;) kanda ima malo vise stolarije nego prosli put. Slali su mail pre mesec dana za treci, a mozda i cetvrti sprat u vezi izbora plocica i da li ce u hodniku biti parket ili plocice. Rok je bio nedelju dana da se izabere tako da pretpostavljam da su zapoceli radove. Ako stavljaju plocice i parket, verovatno nije puno ostalo da se radi unutra?
 
Stvarno mi izgleda nadrealno da se postavlja parket a stolarija nije postavljena na sve prozore.
 
Jedino da stavljaju stolariju u stanovima gde rade parket i plocice. Ne znam sta posle toga moze da se radi unutra, krecenje i neki sitni radovi.
 
Ja se sećam da sam ja birao parket i pločice jedno godinu dana pre postavke..:) i isto je bilo komunicirano da hitno treba da se javi.

ima tu i rok isporuke 90+ dana ...nije baš da imaju na stanju i da cepaju za nedelju dana.
 
Hvala ;) kanda ima malo vise stolarije nego prosli put. Slali su mail pre mesec dana za treci, a mozda i cetvrti sprat u vezi izbora plocica i da li ce u hodniku biti parket ili plocice. Rok je bio nedelju dana da se izabere tako da pretpostavljam da su zapoceli radove. Ako stavljaju plocice i parket, verovatno nije puno ostalo da se radi unutra?
To se najčešće radi pre izrade košuljice, da bi se pripremio pod na vreme. Debljina pločica sa lepkom i parketa nije ista.
Verovatno vas iz tog razloga "anketiraju", što je sasvim u redu.
 
Na terasi gde dolazi ograda uocila sam da ce zid terase direkno udarati na stok od balkonski vrata tacnije na kanal kojim kliza roletna .jedna strana kanala bice vidna dok druga bice zazidana .dali je jos neko uocio slican problem.
 
Vrh