Šta je novo?

WoodStar Residence [ Stambeni kompleks | 16 000 m²]

kupac22

Novice
Učlanjen(a)
15.06.2022.
Pohvaljen
7
Nemoj da lozis ljude bespotrebno. Pet spratova je u planu, ako neko ima drugu informaciju nek okaci taj deo prepiske sa Galensom ovde.

• Sviđa mi se
Reagovanja: Msr

Trident

Beginner
Učlanjen(a)
01.05.2022.
Pohvaljen
29
Da li znate da li ima slobodnih stanova i koja je okvirna cena?

Hello

Beginner
Učlanjen(a)
03.10.2021.
Pohvaljen
23
Ne verujem da ima slobodnih ali kontaktirajte ih. Možda da pogledate New Minel.

Msr

Beginner
Učlanjen(a)
03.02.2022.
Pohvaljen
15
Na 4 spratu ploca prekrivena kondorom , sto pokazuje da ce takva cekati jesen zimu ...zasto bi neko stavljao zastitu od vlage vremenski nepogoda ...
Dozvole za 5 sprat mogu i da potraju ...Jel ima neko neke info zasto je to sve tako ?

Trident

Beginner
Učlanjen(a)
01.05.2022.
Pohvaljen
29
Na 4 spratu ploca prekrivena kondorom , sto pokazuje da ce takva cekati jesen zimu ...zasto bi neko stavljao zastitu od vlage vremenski nepogoda ...
Dozvole za 5 sprat mogu i da potraju ...Jel ima neko neke info zasto je to sve tako ?
To je u zavisnosti kako se investitor ophodi prema poslu.

Trident

Beginner
Učlanjen(a)
01.05.2022.
Pohvaljen
29
Pa valjda investitor bi voleo da dobije vec dozvolu , i da radi te radove bez troskova izolacije i slicnoo,nesto koci ..
A zašto odmah nije dobio dozvolu? Građevinska dozvola se izdaje za objekat i zauzetost parcele a ne po spratu svakom.

msmd

Beginner
Učlanjen(a)
18.03.2022.
Pohvaljen
22
Ne izdaje se za poseban sprat, ali mora za ceo objekat. To je izmena projekta. Prvobitni je bio sa 4 sprata i to su dobili, u medjuvremenu kako je krenula zainteresovanost (ovo je moja pretpostavka) hteli su da dodaju jos jedan i sad pripremaju izmenu

Trident

Beginner
Učlanjen(a)
01.05.2022.
Pohvaljen
29
Ne izdaje se za poseban sprat, ali mora za ceo objekat. To je izmena projekta. Prvobitni je bio sa 4 sprata i to su dobili, u medjuvremenu kako je krenula zainteresovanost (ovo je moja pretpostavka) hteli su da dodaju jos jedan i sad pripremaju izmenu
Zainteresovanost je takva da su mogli još 5 spratova da naprave i prodali bi sve za nedelju dana. Nešto drugo je u pitanju.

Hello

Beginner
Učlanjen(a)
03.10.2021.
Pohvaljen
23
Sve će biti u redu, uključujući i dodatne spratove. Samo strpljivo do 2024. godine.🙂

Msr

Beginner
Učlanjen(a)
03.02.2022.
Pohvaljen
15
A kakvo je stanje onda sa predugovorom i isplatom u celosti kraj februara 23 god?Ako objekat ne bude gotov i ostali papiri koje dobijamo od Galensa?jel se i taj rok pomera naveden u predugovoru ...

msmd

Beginner
Učlanjen(a)
18.03.2022.
Pohvaljen
22
To sto je zainteresovanost za 10, ne znaci da je to fizicki izvodljivo. Teren je kliziste, postoji ogranicenje u gradnji ne samo na tom mestu, mozda je i zato i taj jedan problematican.. Poslednji put mi rekose da cekaju formiranje vlade (?). A sto se tice isplate, pomera se rok za kraj februara + 60 dana, zapravo po ugovoru je poslednji rok 28-30.april (tih 60 dana su nepredvidjene okolnosti u koje spada i ovo). Mislim i da koliko god da je kasnjenje isplata moze i sad u celosti a moze i po tehnickom prijemu kad god bude.

• Sviđa mi se
Reagovanja: Msr

msmd

Beginner
Učlanjen(a)
18.03.2022.
Pohvaljen
22
Ako budete imali zvanicne info o dozvoli pisite, ja ih vise necu zvati jer me svaki put iznervira njihov lezeran i nezainteresovan stav.

msmd

Beginner
Učlanjen(a)
18.03.2022.
Pohvaljen
22
Da li je neko razmisljao o uredjenju? xD Znate li dobre dizajnere enterijera? Namestaj po meri i slicno?

Trident

Beginner
Učlanjen(a)
01.05.2022.
Pohvaljen
29
To sto je zainteresovanost za 10, ne znaci da je to fizicki izvodljivo. Teren je kliziste, postoji ogranicenje u gradnji ne samo na tom mestu, mozda je i zato i taj jedan problematican.. Poslednji put mi rekose da cekaju formiranje vlade (?). A sto se tice isplate, pomera se rok za kraj februara + 60 dana, zapravo po ugovoru je poslednji rok 28-30.april (tih 60 dana su nepredvidjene okolnosti u koje spada i ovo). Mislim i da koliko god da je kasnjenje isplata moze i sad u celosti a moze i po tehnickom prijemu kad god bude.
Ograničenje u gradnji se rešava različitim tehničkim rešenjima, bunarima, sipovima i sl. BW je mnogo gori teren pa prave 30 spratova. Ako bi taj jedan sprat bio razlog da li je nešto izvodljivo ili ne, obavezno im treba tražiti proračun klizanja tla kao i geomehanicki elaborat.

Vrh