Šta je novo?

Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

Zdravo, nadam se buduce komsije :)
Da li ste se pokajali sto ste kupili stan u ovom naselju?
Da li bi preporucili da se kupi stan u zgradama koji ce tek krenuti da se prodaju?
Filipe, da dobijes i drugu stranu price. Ja sam zadovoljan kupovinom, odnos cena, kvalitet izgradnje, potencijal naselja najbolji u celom gradu. Svakako ima boljih i atraktivnijih projekata ali sa neuporedivo vecom cenom. Ono sto je moja preporuka da sve sto kazu za rokove dodas jos minimum 9 meseci i procenis da li ti se isplati ili ne. Time ces izbeci stres oko svega sto je Bik napisao. Kasnjenja su kriva za ogorcenost vecine ljudi, sto je razumljivo.
Svakako prilikom kupovine stana obavezno kupiti i garazu jer mislim da ce to biti najveci problem kada se svi usele, pisao sam vec o tome.

Sa druge strane i ljudi koji kukaju i pisu najgre stvari ne odustaju od kupovine jer su svesni svega sto sam napisao. Probaj da kupis stan u Premiumu 1 ili nekoj drugos zgradi :). Nema sanse, sve je odavno prodato. Valjda sto ljudi odustaju...
Svakako i ova vrst pritiska je dobra jer se nadam da ce malo cimnuti i investitora i ubrzati stvari. Dajem (y) za kupovinu.
 
Poslednja izmena:
Da li ste se pokajali sto ste kupili stan u ovom naselju?
Nisam se pokajao, prilično sam zadovoljan kako sam prošao. Ima dosta i vrlina i mana, mrzi me sada da detaljno pišem o tome, već je skoro sve rečeno... Tako da, kada sagledam sve parametre koji su meni najbitniji, ukupni utisak je veoma pozitivan i mogu da kažem da bih opet isto uradio.
Da li bi preporucili da se kupi stan u zgradama koji ce tek krenuti da se prodaju?
Na ovo ne bih znao da odgovorim. Cene su znatno više, nego kada sam ja kupovao, tako da to menja celu sliku. Takođe, pojavljuju se i neki novi problemi, koji nisu bili aktuelni kod nas u prvim zgradama.
Što se tiče Premiuma 1 i 2, to mi liči na dosta ozbiljniju priču, u odnosu na E i P, koje su nažalost nekako zapostavljene u svakom smislu.
Ako nove zgrade, budu rađene slično premiumu, verovatno bih preporučio kupovinu, ali samo da ne ispadne situacija kao sa E i P...
 
Da li imate grejanje i struju?

Da li su vam placeni penali za kasnjenje?(ako jesu da li pre ili posle potpisivanja zapisnika o primopredaji)

Jel mozete da napisete neke utiske vezano za stan i zgradu.

Ps: zaboravio sam, da li ste u premijumu ili E zgradi, kakva je situacija sa garazom da li ima vode.

Hvala unapred na odgovorima
 
Da li je neko uspeo da dobije ove u salonu? Ja nema šanse, niko se ne javlja. Obzirom na to da je zahtev za struju za E zgradu prihvaćen, jel se zna kada će se struja priključiti? Kako to funkcioniše? Hvalaa
 
Hvala. Nego, za ove stvari sam laik. Šta to konkretno znači, kada bi mogla struja biti priključena? Pozdrav
Ni ja ne znam tacno koji je proces, ali u lokacijskim uslovima pise da je preduslov za prikljucenje da se malo pojaca trafostanica.

Prvo sto mi nije jasno je kako je i prva lamela priključenja bez tog povećanja kapaciteta ili je to mozda vec uvećano za onoliko koliko je bilo potrebno za A lamelu.

A kontam da ako to srede sutra valjda ce i prikljuciti zgradu da ne bi dolazili opet :)

Treba ispratiti sutra šta se dešava na terenu...
 
Ni ja ne znam tacno koji je proces, ali u lokacijskim uslovima pise da je preduslov za prikljucenje da se malo pojaca trafostanica.

Prvo sto mi nije jasno je kako je i prva lamela priključenja bez tog povećanja kapaciteta ili je to mozda vec uvećano za onoliko koliko je bilo potrebno za A lamelu.

A kontam da ako to srede sutra valjda ce i prikljuciti zgradu da ne bi dolazili opet :)

Treba ispratiti sutra šta se dešava na terenu...
Jooj, više. U pravu ste. Oni rade sve korak po korak, tj.po potrebi. Tako je i prva lamela za struju. Oni doduše već imaju i grejanje, a kad ćemo mi, ko zna. Hvala puno
 
Ni ja ne znam tacno koji je proces, ali u lokacijskim uslovima pise da je preduslov za prikljucenje da se malo pojaca trafostanica.

Prvo sto mi nije jasno je kako je i prva lamela priključenja bez tog povećanja kapaciteta ili je to mozda vec uvećano za onoliko koliko je bilo potrebno za A lamelu.

A kontam da ako to srede sutra valjda ce i prikljuciti zgradu da ne bi dolazili opet :)

Treba ispratiti sutra šta se dešava na terenu...
Kako videh na sajtu nisu u narednih par dana predvidjena druga isključenja, možda stvarno i završe sutra.
 
Pogledajte prilog 124559
Dole su Premium 1 i 2.
Iznad gornje ulice su E zgrada, zgrada koju sam nazvao P (to je ta što ima dodatni sprat), tri zgrade koje je gradio Energoprojekt (EP oznaka na slici) i četiri zgrade D, C, B i A koje su prvoizgrađene od strane privatnog Sunnyville investitora.
Između je zelena zona gde će biti 6 zgrada (orijentisane kao ovih 6 zelenih crtica koje sam povukao). Plava zona obuhvata deo do Slanačkog puta i u njoj bi trebalo da budu, koliko znam izgrađene dve veće zgrade.

U vezi ostalih pitanja, oko useljenja u Premium i papirologije, ne bih znao konkretne informacije...
kako se zovu ove zgrade u zelenom polju
 
Screenshot_1-2.png
 
Vrh