Šta je novo?

Zepterov stambeno-poslovni kompleks u Bloku 65

Kada placam stan 3k i imam uveravanja prof. prodavca da ce sve biti vrhunski onda tako i ocekujemi, sve ostalo mi smrdi na podvalu sto je ovde i slucaj.
Podvalili su i tebi ali ja bar priznajem da sam ispao magarac a ti se tešiš da si dobio to sto si platio a zapravo su ti uvalili restlove sa kineskog trIsta,. ja necu ziveti u tom stanu pa ce mi pasti dosta lakse nego tebi kada te "ošamari" stvarnost.

Ne znam za primer da sam dobio vise nego sto pise u ugovoru, takve stavke nema, zato imas bojler ispod sudopere kao standard kvaliteta, cevke od radijatora koje vire 10 cm iz poda, vrlo cudne rupe u zidovima (nikada tako nesto nisam video), zelene hodnike, gelendersku bravariju na nivou novobeogradskih solitera, itd...
Kako ste uspeli da uzmete Kenedy za manju cenu od Zepterre? Posto mi kad smo gledali u martu prosle godine Kenedy je bio skupllji gotovo 200e po kvadratu
 
Kada placam stan 3k i imam uveravanja prof. prodavca da ce sve biti vrhunski onda tako i ocekujemi, sve ostalo mi smrdi na podvalu sto je ovde i slucaj.
Podvalili su i tebi ali ja bar priznajem da sam ispao magarac a ti se tešiš da si dobio to sto si platio a zapravo su ti uvalili restlove sa kineskog trIsta,. ja necu ziveti u tom stanu pa ce mi pasti dosta lakse nego tebi kada te "ošamari" stvarnost.

Ne znam za primer da sam dobio vise nego sto pise u ugovoru, takve stavke nema, zato imas bojler ispod sudopere kao standard kvaliteta, cevke od radijatora koje vire 10 cm iz poda, vrlo cudne rupe u zidovima (nikada tako nesto nisam video), zelene hodnike, gelendersku bravariju na nivou novobeogradskih solitera, itd...
Ako ste placali stan 3k sve jasno.
 
Ne znam zaista, razlika u kupovini je bila nekoliko meseci, vidim da ce oba biti zavrsena u priblizno isto vreme, deluje mi da konstatacija ipak stoji.
ako se Vama tako pogodilo onda super, ja samo znam da mi kada smo gledali u istom momentu Kenedy je bukvalno bio 200e po kvadratu skuplji, u svakom slucaju super ste prosli!
 
Kenedi je imao znatno uvecanje za vise spratove, ako se dobro secam
 
Kada placam stan 3k i imam uveravanja prof. prodavca da ce sve biti vrhunski onda tako i ocekujemi, sve ostalo mi smrdi na podvalu sto je ovde i slucaj....

Platili ste 3k kvadrat na osnovu "uveravanja" prodavca da će sve biti u redu?!

Ljudi kada kupuju paradajz na pijaci ispipaju svaki 3 puta i obiđu 5 tezgi, a Vi ste dali par stotina hiljada evra na osnovu "uveravanja" prodavca?! Nikakav ugovor, ništa, nego uveravanja?

Iskreno, malo su Vas zakinuli. Da sam ja investitor, ljude kao što ste Vi koji dođu da kupe stan od mene bih smatrao džek potom - nabacio bih kez i počeo sa šišanjem dok bih Vas "uveravao" da je to za Vaše dobro.
 
Platili ste 3k kvadrat na osnovu "uveravanja" prodavca da će sve biti u redu?!

Ljudi kada kupuju paradajz na pijaci ispipaju svaki 3 puta i obiđu 5 tezgi, a Vi ste dali par stotina hiljada evra na osnovu "uveravanja" prodavca?! Nikakav ugovor, ništa, nego uveravanja?

Iskreno, malo su Vas zakinuli. Da sam ja investitor, ljude kao što ste Vi koji dođu da kupe stan od mene bih smatrao džek potom - nabacio bih kez i počeo sa šišanjem dok bih Vas "uveravao" da je to za Vaše dobro.
Fascinantno stvarno…

Nikad ne bih kupio stan da mi kazu ma to ti je tako, nema na papiru al veruj ti nama.
 
Fascinantno stvarno…

Nikad ne bih kupio stan da mi kazu ma to ti je tako, nema na papiru al veruj ti nama.
Ni papir ništa ne znači. Skoro sam se susreo sa situacijom gde investitor kaže..."kako želiš, raskini ugovor i vratićemo ti duplu kamatu...a mi ćemo prodati po duplo većoj ceni nego što si ti platio. Imamo računicu"
 
Platili ste 3k kvadrat na osnovu "uveravanja" prodavca da će sve biti u redu?!

Ljudi kada kupuju paradajz na pijaci ispipaju svaki 3 puta i obiđu 5 tezgi, a Vi ste dali par stotina hiljada evra na osnovu "uveravanja" prodavca?! Nikakav ugovor, ništa, nego uveravanja?

Iskreno, malo su Vas zakinuli. Da sam ja investitor, ljude kao što ste Vi koji dođu da kupe stan od mene bih smatrao džek potom - nabacio bih kez i počeo sa šišanjem dok bih Vas "uveravao" da je to za Vaše dobro.
Sreća naša pa prodajes šrafove na buvljaku... Vrv i tu uvališ po neki škart sa osmehom.
Tvoja priča kako bi ti uvaljivao kupcima je samo još jedan primer kako prosečan Srbin razmislja i koliko se narod moralno srozao, ne znam sta bih ti drugo rekao.
 
IMG_20220623_203521.jpg
IMG_20220623_203526.jpg
IMG_20220623_203718.jpg
IMG_20220623_203554.jpg
IMG_20220623_203613.jpg
IMG_20220623_203726.jpg
IMG_20220623_203721.jpg
IMG_20220623_203700.jpg
IMG_20220623_203836.jpg
IMG_20220623_203821.jpg
 
Vrh