Šta je novo?

Zepterov stambeno-poslovni kompleks u Bloku 65

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=860707#p860707:2ipchjoq je napisao(la):
Katarina512 » Sub Jun 26, 2021 10:40 pm[/url]":2ipchjoq]Stan ka wellportu ce biti pokazni stan, prozori su postavljeni, koliko sam videla staklo na terasi, unutra se radovi privode kraju..

Odlicno! Hvala, mi smo zakazali obilazak uskoro tako da sam predpostavljala da je tako nesto upitanju
 
Nema na cemu, javite utiske, i mi cekamo da se zavrsi pa da vidimo kako ce to da izgleda..
 
Zna li neko koliko je realno da zavrse fasadu do oktobra obzirom da je idalje nisu krenuli? Poslednja sliak gore je od savade 3, znam da izvode unutrasnje radove pa mi zato malo rok deluje nerealno, al reko mozda neko ima iskustva
 
Тек сад видим да сам ставио погрешну слику,мада не могу да изменим...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=861920#p861920:3g4dpur2 je napisao(la):
Svemirski Jahac » Sub Jul 03, 2021 12:39 am[/url]":3g4dpur2]Zna li neko koliko je realno da zavrse fasadu do oktobra obzirom da je idalje nisu krenuli? Poslednja sliak gore je od savade 3, znam da izvode unutrasnje radove pa mi zato malo rok deluje nerealno, al reko mozda neko ima iskustva

Radovi poprilicno brzo napreduju, trenutno su u toku unutrasnji radovi instalacije i slicno pa se prelazi na stolariju i onda fasada
 
Rok za IV fazu od ukupno V koliko ima i rata je 15.10. i do tada bi trebala da bude zavrsena fasada. Do sada nije bilo kasnjenja, cak su fazu III zavrsili i 10ak dana pre roka. Mislim da imaju sasvim dovoljno vremena da zavrse i ovu fazu na vreme, videcemo...
 
Hvala svima na brzim odgovorima, isao sam pre 15 ak dana u obilazak moram da priznam da sam za sada jako zadovoljan kako stvari izgledaju, stan koji trenutno sredjuju izgleda super, stolarija je bas lepa i sve deluje jako kvalitetno

@MrGood2016 slozio bih se, ali samo u kontakstu kada radove izvodi manji broj ljudi neko sto bi trebalo, koliko sam mogao da primetim ovde za razliku od drugih gradilista (da ne imenujem) u svakom trenutku ima dovoljno radnika
 
Svemirski Jahac":1lnkwr10 je napisao(la):
Hvala svima na brzim odgovorima, isao sam pre 15 ak dana u obilazak moram da priznam da sam za sada jako zadovoljan kako stvari izgledaju, stan koji trenutno sredjuju izgleda super, stolarija je bas lepa i sve deluje jako kvalitetno

Svaki ciga svoga konja hvali.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=862145#p862145:gqunjuww je napisao(la):
MrGood2016 » Ned Jul 04, 2021 2:35 pm[/url]":gqunjuww]Sto je brzo to je i kuso.

Joj boze komentara, moramo da pljujemo makar i kad je nesto dobro. Daj sudzrzite se stalno neke negativnosti.
 
Ma svi ga hejtuju. Covek se dopisuje sam sa sobom na svim temama samo obratite paznju, niko ga ne konstatuje.
Za sada deluje da ide sve po planu. Jedva cekam da bude pokazni stan gotov.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Za dve nedelje od danasnjeg dana. Rekli su da ce
nas obavestiti. Idem odmah, slikam i saljem utiske :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=862308#p862308:3jkv79ts je napisao(la):
MrGood2016 » Pon Jul 05, 2021 10:31 am[/url]":3jkv79ts]
durmanka89":3jkv79ts je napisao(la):
Ma svi ga hejtuju. Covek se dopisuje sam sa sobom na svim temama samo obratite paznju, niko ga ne konstatuje.
Za sada deluje da ide sve po planu. Jedva cekam da bude pokazni stan gotov.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Forum ima like f-ju, i moja statistika napisanih/pohvaljenih postova te demantuje.

Sto se negativnosti tice, prisetimo se da se desila jedna prilicno neverovatna situacija da "neko" bude odbijen da bude kupac stana od oko 200k kao nepozeljan za komsiju, pa je morao da spadne na cepterku :)

Ovo je vec drugi put da moj komentar kada odgovorim doticnom "MrGood" biva obrisan isto kao i sinoc, zato cu ovde ponoviti

Posto po vama ne postoji nista da valja na domacem trzitu i svaka novogradnja je sranje, mozda je bolje da sav svoj visak energije ulozite u promenu karijere i krenete da pokazujete svoj skriveni potencijal za gradjevinu i krenete da uvodite inovacije na trzistu, evo ako otvorite racun ja cu prvi da vam uplatim novac da vas podrzim u vasoj promeni karijere.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=862146#p862146:2gmpcbrs je napisao(la):
Svemirski Jahac » 04 Jul 2021 01:38 pm[/url]":2gmpcbrs]Hvala svima na brzim odgovorima, isao sam pre 15 ak dana u obilazak moram da priznam da sam za sada jako zadovoljan kako stvari izgledaju, stan koji trenutno sredjuju izgleda super, stolarija je bas lepa i sve deluje jako kvalitetno

@MrGood2016 slozio bih se, ali samo u kontakstu kada radove izvodi manji broj ljudi neko sto bi trebalo, koliko sam mogao da primetim ovde za razliku od drugih gradilista (da ne imenujem) u svakom trenutku ima dovoljno radnika

Zaboravih da pitam da li su Vam prilikom obilaska dali bilo kakve informacije oko firme koja ce uvoditi smart sistem? Meni su dali samo funkcije koje ce imati i okvirno kako ce to da izgleda ali je to bilo pre skoro 3 meseca...
 
Dobar dan svima, kao vlasnici stana koji gleda ka westu od 84 kvadrata na osmom spratu, mogu da kazem da sam iskreno prezadovoljan kako se stvari na ovom objektu odvijaju. Iskreno nikada ovoliko majstora na jednom gradilistu nisam video kao i to da sve deluje jako profesionalno, od organizacije ljudi na objektu do materijala koji se ugradjuje. Drago mi je kad procitam da neko od buducih komsija kaze da ce ovaj objekat biti mesto kulturnih ljudi, kamo srece da ih je vise takvih u gradu. Stan smo kupili na samom pocetku izgradnje a danas sam prvi put u prisustvu prodavca obisao pokazni stan na objektu i nas buduci. Meni je iskreno ovo prelepo i voleo bih da cujem jos misljenja vasih. Inace izbor stana je pao na stan na osmom kao sto sam vec i rekao na uglu koji gleda ka wlportu i westu.
 
Cestitam na izboru stana buduce komsije. Mislim da ste uzeli najlepsi. Pogled, osvetljenost i spratnost. Nama se taj jako svideo ali smo uzeli 74 kvadrata okrenut ka Westu. Malo nam se vise dopao nas raspored. Mi jos nismo bili u pokaznom stanu, cekamo da bude zavrsen do kraja. Recite mi kako se Vama dopadaju prozori? Preko slike mi se nesto ne svidjaju. Ispred naseg stana su zardinjere pa imaju oni mali prozori koji su naknadno dodati. Videcu kako izgleda uzivo. Mi smo inace sa svim prezadovoljni, profesionalni, tacni, sve je ispostovano do sada. Jedva cekamo useljenje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=862680#p862680:3nqxw8i4 je napisao(la):
Dkatanic » Uto Jul 06, 2021 3:39 pm[/url]":3nqxw8i4]Dobar dan svima, kao vlasnici stana koji gleda ka westu od 84 kvadrata na osmom spratu, mogu da kazem da sam iskreno prezadovoljan kako se stvari na ovom objektu odvijaju. Iskreno nikada ovoliko majstora na jednom gradilistu nisam video kao i to da sve deluje jako profesionalno, od organizacije ljudi na objektu do materijala koji se ugradjuje. Drago mi je kad procitam da neko od buducih komsija kaze da ce ovaj objekat biti mesto kulturnih ljudi, kamo srece da ih je vise takvih u gradu. Stan smo kupili na samom pocetku izgradnje a danas sam prvi put u prisustvu prodavca obisao pokazni stan na objektu i nas buduci. Meni je iskreno ovo prelepo i voleo bih da cujem jos misljenja vasih. Inace izbor stana je pao na stan na osmom kao sto sam vec i rekao na uglu koji gleda ka wlportu i westu.

Havala na informacijama, jel imate mozda neke slike pokaznog stana od obilaska?
 
Draga @durmanka89, razumem zasto ste se odlucili za taj, i mi smo ga gledali i iskreno vas raspored i jeste nesto bolji nego u nasem stanu. Kod nas je ipak prevagnula kolicina svetlosti pogled i komfor terase. I kod nas deo stana je u zardinjerama ali i prozirama velikog profila. Tacnije deo iz decije sobe ka westu je u zardinjericama. Licno mislim da je stolarija koja je bila izlozena zaista lepa, posebno mi se svidja sto se obloga drvena gadja sa bojom parketa. U izlobezni stan na drugom spratu ipak treba otici za nekih 10tak dana jer ce tada i biti sve gotovo, medjutim mi smo zeleli da pre odmora obidjemo buduci stan i iskoristimo priliku da vidimo kako izgleda sada uzivo. Sa srecom i vidimo se nadam se na useljenju!
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=862685#p862685:vu6urhzb je napisao(la):
durmanka89 » Uto Jul 06, 2021 5:06 pm[/url]":vu6urhzb]Cestitam na izboru stana buduce komsije. Mislim da ste uzeli najlepsi. Pogled, osvetljenost i spratnost. Nama se taj jako svideo ali smo uzeli 74 kvadrata okrenut ka Westu. Malo nam se vise dopao nas raspored. Mi jos nismo bili u pokaznom stanu, cekamo da bude zavrsen do kraja. Recite mi kako se Vama dopadaju prozori? Preko slike mi se nesto ne svidjaju. Ispred naseg stana su zardinjere pa imaju oni mali prozori koji su naknadno dodati. Videcu kako izgleda uzivo. Mi smo inace sa svim prezadovoljni, profesionalni, tacni, sve je ispostovano do sada. Jedva cekamo useljenje.

Dobar dan komsije,

Kupili smo stan koji gleda ka Westu, 57 kvm, Htela bih da se osvrnem na prozore koji su me malo razocarali sa dodatkom malih prozora ispod, u pokaznom stanu su isti takvi. Ali sve to na staranu, sve izgleda jako lepo, boja parketa i prozora, ceo stan je osvetljen, sve u svemu smo prezadovoljni kupovinom..

Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Prilozi

  • 353FFA24-BE41-48A5-8588-E942911B4918.jpeg
    353FFA24-BE41-48A5-8588-E942911B4918.jpeg
    910,2 KB · Pregleda: 1.752
Prvi prozor je presecen sa dva mala (jedan se vidi na slici)
 
Kuhinja sa plocicama u pokaznom stanu
 

Prilozi

  • 81E909B2-4772-4765-B418-EE8057A36372.jpeg
    81E909B2-4772-4765-B418-EE8057A36372.jpeg
    830,5 KB · Pregleda: 1.719
Draga komsinice, hvala na slikama :)
Suprug i ja cemo kada se kompletno zavrsi pokazni stan a to je za nekih 10ak dana obici gradiliste i slike podeliti ovde sa vama kao i utiske.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=862725#p862725:1emq7ynt je napisao(la):
durmanka89 » Uto Jul 06, 2021 8:34 pm[/url]":1emq7ynt]Draga komsinice, hvala na slikama :)
Suprug i ja cemo kada se kompletno zavrsi pokazni stan a to je za nekih 10ak dana obici gradiliste i slike podeliti ovde sa vama kao i utiske.
Nema na cemu, i mi cekamo da to sve bude sredjeno, ovo su slike od pre tri nedelje.. :wink:
 
Vrh