Šta je novo?

Zemun

Jel ovdje bila fotka letnjeg bioskopa u zemunu pod snegom koji više ne postoji naravno...
 

ЗАВРШЕНИ РАДОВИ НА УРЕЂЕЊУ УНУТАРБЛОКОВСКЕ ПОВРШИНЕ У ВРТЛАРСКОЈ УЛИЦИ


Уређење унутарблоковске површине која се налази оивичена стамбеним објектима на адреси Вртларска 11/13 је завршено.

Бетонирана је површина на којој се у централном делу налази стабло дрвета. Радове је финансирала Градска општина Земун која ће наставити да уређује унутарблоковске површине у свим насељима на својој територији.

Позивамо грађане и представнике стамбених заједница да пошаљу своје предлоге како бисмо заједно Земун учинили лепшим.

DSC_7660-700x467.jpg


DSC_8124-700x467.jpg


DSC_8166-700x467.jpg


DSC_8155-700x467.jpg


 
Zna li se išta za rekonstrukciju Glavne? Hoće kaki, neće kaik? Druga godina kako nam to visi nad glavama kao Damoklov mač.
 
Da ako više okrpe zgradu komande počeli 2000 i ostavili tako
 
 
O ne... opet strabag koji je poznat po onom maratonskom redjanju obicnih kockica na Trgu Republike.
 
Danas sam se prvi put prošetao rekonstruisanim delom od parkinga do Radeckog. Stanje isto kao i pre rekonstrukcije, samo što je sređen kolovoz. Automobili parkirani celom dužinom do staze ka Radeckom.

Naleteo sam na Pauka kako se sprema da odnese vozilo kod Parkinga (pored Belle Napoli) i pitah ga baš da li je neko prijavio i čovek nam reče da ne parkiramo nikada u tom potezu jer non stop kruže (i oni i Oko sokolovo) i nose.
 
Moguće da su izgradjeni u isto vreme pa možda zato liče.

Edit: upravo sam proverio svoju predpostavku:
Zgrada tehnickih fakulteta: 1931
Zgrada poljoprivrednog fakulteta: 1932

U svakom slučaju direktore dobro zapažanje ;)
 
@roland hm, ne bi trebalo ništa, to je zemljište RKT franjevačkov samostana....
 
Vrh