Šta je novo?

Zemun Vista

Da li neko zna kako napreduje sa priključcima na infrastrukturu? Koliko sam razumeo još uvek nije odobren zahev za povezivanje na struju.
 
Post od juce gde pise da je useljenje u martu.
vista.JPG
 
Po vasoj proceni, da li je realno da useljenje bude pocetkom marta kako pricaju?
 
Sumnjam, pretpostavljam da ce prvo da se krene sa lamelom 1, pa tek onda lamelom 2, mislim da ce potrajati malo.
 
Objavljen je skoro oglas za prodaju poslovnog prostora gde je Maksi, strana okrenuta ka Branka Pesica, pise u opisu da su ga zakupili na 10 godina. https://www.nekretnine.rs/poslovni-...-vista-cara-dusana-642-m2-id1158/Nk3qtXQ_13t/

Objavili su na prodaju i poslovni prostor u Lameli 2, kako pise ''....prostor je izdat renomiranom brendu Pepco prodavnica na 5 godina''.

Pepco https://www.nekretnine.rs/poslovni-...-vista-cara-dusana-675-m2-id1223/Nk-rYb17XLu/
Maxi https://www.nekretnine.rs/poslovni-...-vista-cara-dusana-642-m2-id1158/NkRjPA_A7T3/
 
Da li neko zna da li su prodati svi stanovi ?
Da li je vecina kupila po onoj ceni od 2350 + pdv ?

Prethodne nedelje sam prošao tuda i svideo mi se novi objekat. Istina je da je ulica uz objekat jako promenta, ali ne vidim bitnu razliku u odnosu na neke druge projekte poput Elixir Garden, The One, Belmondo itd...

Lokacija po mom skromnom mišljenju je prilično solidna
 
Da li neko zna da li su prodati svi stanovi ?
Da li je vecina kupila po onoj ceni od 2350 + pdv ?

Prethodne nedelje sam prošao tuda i svideo mi se novi objekat. Istina je da je ulica uz objekat jako promenta, ali ne vidim bitnu razliku u odnosu na neke druge projekte poput Elixir Garden, The One, Belmondo itd...

Lokacija po mom skromnom mišljenju je prilično solidna

Koliko sam razumeo od njih, skoro je sve prodato. Mislim da im je ostalo nekoliko stanova samo, i to ne baš najbolje pozicioniranih. Najbolje je da ih pozoveš u vezi sa tim. Cena je 2350+PDV.
 
Da li neko zna da li su prodati svi stanovi ?
Da li je vecina kupila po onoj ceni od 2350 + pdv ?

Prethodne nedelje sam prošao tuda i svideo mi se novi objekat. Istina je da je ulica uz objekat jako promenta, ali ne vidim bitnu razliku u odnosu na neke druge projekte poput Elixir Garden, The One, Belmondo itd...

Lokacija po mom skromnom mišljenju je prilično solidna
Mi smo kupili za 2450 + pdv, ne znam da li na cenu utice kvadratura ili sprat, ali sam sada iznenadjen da svi spominju 2350e.
 
U modernim zgradama sa liftom, na cenu stana utiče i sprat i kvadratura. Najmanji stan na višim spratovima je najskuplji. A najjeftiniji je najveći na prvom spratu/prizemlju.
 
Pozdrav ljudi,
Poslednju informaciju koja sam dobio je da do 20. marta moraju da završe sve. Valjda imaju neki dogovor sa Maxijem, bar mi je tako rekao šef gradilišta. Počeli su polako da čiste stanove u lameli 1.
 
Hvala na info. Ako su krenuli sa ciscenjem stanova znaci da je sve zavrseno, pretpostavljam da ce kroz par nedelja krenuti sa predajom stanova. Znate li moze li se uci u stanove radi uzimanja mera za kuhinju?
 
Hvala na info. Ako su krenuli sa ciscenjem stanova znaci da je sve zavrseno, pretpostavljam da ce kroz par nedelja krenuti sa predajom stanova. Znate li moze li se uci u stanove radi uzimanja mera za kuhinju?
Obratite se investitoru direktno, pa se dogovorite za termin obilaska stana i ujedno uzimanja mera. ;)
 
Juce bas prodjoh pored kompleksa jer je Glavna ulica pustena u saobracaj pa rekoj ajd na tu stranu. Sve lepo izgleda ali se pitam gde je tu parking, da li ga ima iza samog objekta ili su sve garazna mesta?
 
Juce bas prodjoh pored kompleksa jer je Glavna ulica pustena u saobracaj pa rekoj ajd na tu stranu. Sve lepo izgleda ali se pitam gde je tu parking, da li ga ima iza samog objekta ili su sve garazna mesta?
Sve su garazna mesta, nema parkinga zgrade iza objekta. Postoji parking u blizini kod okolnih zgrada ali mislim da se ne treba oslanjati na to jer su vec sada guzve a zgrada nije useljena.
 
Juce bas prodjoh pored kompleksa jer je Glavna ulica pustena u saobracaj pa rekoj ajd na tu stranu. Sve lepo izgleda ali se pitam gde je tu parking, da li ga ima iza samog objekta ili su sve garazna mesta?
Išao u subotu da se prošetam Zemunom. Naravno tamo uz Kej svi parkirani svugde po travi, po blatu, jedan na drugog... Garaža kod pijace puna, garaža ona tamo na kraju puna. Sa druge strane glavne, u ulicama puno. Otišao tamo u ulicu ka nbg, preko puta pinokija milion praznih mesta. Hvala Bogu imam noge i moja porodica pa smo uspeli da se prošetamo 300 metara do Keja
 
Sve su garazna mesta, nema parkinga zgrade iza objekta. Postoji parking u blizini kod okolnih zgrada ali mislim da se ne treba oslanjati na to jer su vec sada guzve a zgrada nije useljena.

Koliko se secam otprilike je odnos garaznih mesta i stanova 1/1, neka me neko ispravi.
Ne verujem da su svi uzeli garazno mesto uz stan, a sigurno imaju automobil, dok je neko mozda uzeo i vise nego sto mu je potrebno. A kako 80% stanova ima vise od jednog vozila eto haosa.
 
Koliko se secam otprilike je odnos garaznih mesta i stanova 1/1, neka me neko ispravi.
Ne verujem da su svi uzeli garazno mesto uz stan, a sigurno imaju automobil, dok je neko mozda uzeo i vise nego sto mu je potrebno. A kako 80% stanova ima vise od jednog vozila eto haosa.
Da, ima 101 stan i 136 parking mesta, ali mislim da nisu sve prodavali, da su nesto ostavili za kupce marketa u lokalima. Odprilike 1/1 kako si rekao. Mislim da ce ljudi koji nisu uzeli parking mesto biti u problemu. Problem modernog doba nazalost.
 
Prethodno rekoh iz licnog iskustva Zemunskih Kapija. Dok se nisu svi uselili covek bi pomislio stvarno ima parking mesta koliko zelis i to za dz, a garaznih mesta tek. Sada kada je naselje kompletirano ni igla uvece ne moze da padne od automobila. Eto kako nedostatak parkinga srusi idelanu sliku modernog naselja. Isto kao i zelene povrsine. Verujte to malo zelenog sto ce biti u kompleksu ve posle god dve dana biti obicna zemlja. Deca traze prostor za igru, a takav prostor to ne trpi. Ali to su stvari sa kojima se moramo pomiriti, vise nema ni drveta, a kamo li parka za dz, sve mora da se plati.
 
Zanima me vaše mišljenje oko ispucalih zidova, ja sam u lameli 2 i baš sam zabrinuta, jer je više zidova ispucalo i to baš dosta. Kakva je sitacija u lameli 1?
 
Zanima me vaše mišljenje oko ispucalih zidova, ja sam u lameli 2 i baš sam zabrinuta, jer je više zidova ispucalo i to baš dosta. Kakva je sitacija u lameli 1?
I ja sam isto u lameli 2, čini mi se da je i meni ispucao zid u spavaćoj sobi. Bar sam video da su stavljalali neku mrežu pa su ponovo gletovali. Zna li se kakva je situacija u lameli 2 što se tiče završetka stanova?
 
Pozdrav, bili smo oko zgrade pre par dana, definitivno ima jos posla oko uredjenja okoline koja pripada parceli mada je prosle nedelje asfaltiran pesacki trotoar na strani Cara Dusana,

Ne znam za situaciju po stanovima, hodnicima i garazi? Da li neko ima neki novi info?

Meni ne deluje da sa trenutnim stanjem moze da bude useljenje tokom marta meseca, nadam se da gresim.
 
Vrh