Šta je novo?

Zemun Vista

I meni deluje da ima jos posla kako oko uređenja okoline tako i u stanovima, bar u Lameli 2. Npr. nisu stavljena ulazna vrata na sve stanove, lajsne, oko sobnih vrata gletovanje, finalno krecenje, ciscenje. Nisam optimista da ce useljenje biti tokom marta iako investitor idalje komunicira tu informaciju. Kao da su usporili sa radovima.
 
Pozdrav, da li se neko cuo sa investitorom u zadnje vreme? Da li idalje govore da cemo dobiti kljuceve u martu?
 
Pozdrav, jel ima neko mozda nove slike? Kako napreduju sa okolinom zgrade? Hvala unapred
 
Inace, ne znam da li ima veze sa projektom, ali iz CEOP-a za parcelu / ulicu Branka Pesica (KO 14249) se vidi da su odobreni radovi i usvojena prijava radova za izgradnju fekalne kanalizacije od Cara Dusana do Dobanovacke.

Zavrsetak radova po potvrdi do kraja aprila meseca.

1710422569169.png

1710422782770.png
 
Par slika od danas.

Krenuli su sa poplocavanjem ispred lokala kao i pretpostavljam zastakljivanjem ulaza/izlaza iz garaze na platou.

Primetni (zavrsni) radovi na kanalizacionim sahtovima i struji na uglu Cara Dusana i Branka Pesica.

Uneto je par frizidera u lokalu gde je Maksi dok je Pepco jos uvek u haosu bez naznaka sredjivanja lokala i skorog opremanja (lamela 2).

Zasadjeno drvece ispred lokala na strani Branka Pesica (ocigledno ovde nece biti parking mesta).

Pored ulaza u garazu ravnaju teren gde je primetna metalna noseca konstrukcija na sredini, pretpostavljam da ima veze sa ventilacijom i odimljavanjem podzemne garaze (ako neko ima vise info nek pise).
zemun vista 1.jpg

zemun vista 2.jpg
zemun vista 3.jpg
zemun vista 4.jpg
zemun vista 6.jpg
zemun vista 7.jpg
 

Prilozi

  • zemun vista 5.jpg
    zemun vista 5.jpg
    194,7 KB · Pregleda: 112
Ja na slici nigde ne vidim "zelenu bastu" unutar kompleksa. Stara zgrada pored bar ima nesto zelenog.
 
Mislim ni sa rendera nije neko zelenilo, a mislim i na povrsinu i na raznovrsnost. Uzivo je bas tuga, samo beton i nista vise.
Kupis novogradnju, a deca posle za igru koriste povrsine starogranje.
 
Zelene površine na renderima služe samo tome da privuku kupce, u praksi dosta novogradnji ih eliminiše iz projekta na kraju i samo betoniraju tamo gde je na renderu bila trava.
 
Zdravo, da li se neko cuo skoro sa investitorom ili sefom gradilišta vezano za primopredaju? Evo nas u poslednjoj nedelji marta.
 
Pre 2 sedmice je receno da ce kljucevi biti u aprilu. Ali mozda ne bude ni tad kako je krenulo.
 
Pre 2 sedmice je receno da ce kljucevi biti u aprilu. Ali mozda ne bude ni tad kako je krenulo.
Deluje da su znacajno usporili sa radovima u poslednja 2, 3 meseca, ne znam zbog cega. Jeste li ulazili skoro u zgradu?
Nama je problematicno jer smo za april porucili neki namestaj, receno nam je da ce kljucevi biti kraj januara/februar i mi porucimo namestaj za april, evo apil je tu pa se bas cimam gde cemo sa namestajem ako ne bude prodavac hteo da nam odlozi isporuku...
 
Sta vas sprecava da ih sami kontaktirate? Sto ih vise razlicitih ljudi zove redovno i raspituje se oko svojih buducih stanova to bolje.
Kontaktirala sam ih, isla na gradiliste i ovde podelila svaki put informaciju sa svima, kao i sve informacije koje sam dobijala. Pitala sam da vidim da li je nekome receno nesto drugacije i novo u odnosu na moju info od pre 2 nedelje.
 
Mislim da idu lagano jer imaju rok do 30.05.2024. po Ugovoru plus jos 2 meseca (pre penala za kasnjenje). Ne vidim razlog zasto bi radili u dve smene i zurili?

Sa druge strane kreditnim kupcima je bitan svaki mesec pogotovu ako neko placa rentu ali mislim da je bilo preterivanje sa komunikacijom da ce useljenje biti u januaru, kad nije bilo sanse za tako nesto.

Mi smo prosli pre neki dan, sredjuju plato ispred lokala (deluje da rade izolaciju), par delova trotoara su asfaltirali ka Cara Dusana, plus su instalirali neka dva velika uredjaja na strani Branka Pesica, ka parkicu (slika u nastavku).

Ovo mi deluje da su velike LG klime za lokale? Ako neko ima ideju cemu sluze, nek podeli info. Hvala

1711355967224.jpeg
 
Mislim da idu lagano jer imaju rok do 30.05.2024. po Ugovoru plus jos 2 meseca (pre penala za kasnjenje). Ne vidim razlog zasto bi radili u dve smene i zurili?

Sa druge strane kreditnim kupcima je bitan svaki mesec pogotovu ako neko placa rentu ali mislim da je bilo preterivanje sa komunikacijom da ce useljenje biti u januaru, kad nije bilo sanse za tako nesto.

Mi smo prosli pre neki dan, sredjuju plato ispred lokala (deluje da rade izolaciju), par delova trotoara su asfaltirali ka Cara Dusana, plus su instalirali neka dva velika uredjaja na strani Branka Pesica, ka parkicu (slika u nastavku).

Ovo mi deluje da su velike LG klime za lokale? Ako neko ima ideju cemu sluze, nek podeli info. Hvala

Pogledajte prilog 193586
Hvala na podeljenim informacijama. Pozvacu ponovo za nedelju, dve investitora da se raspitam o rokovima. Ovi LG uredjaji su prepostavljam ili klime ili spoljne jedinice uredjaja za neke rashladne komore.
 
Da li se neko cuo skoro za investitorom oko primopredaje kljuceva?
Primetili smo da su poceli cistiti prozore stanova :)
 
Zvali smo danas, investitor kaze da ne zna i da proverimo sa sefom gradilista. 😏
 
Da li se neko cuo skoro za investitorom oko primopredaje kljuceva?
Primetili smo da su poceli cistiti prozore stanova :)
Prosli smo malo pre oko zgrade, nismo primetili aktivnosti ciscenja prozora stanova, osim sto par radnika sredjuje i dalje plato ispred lokala dok je prosle nedelje postavljena hidroizolacija...
 
Vrh