Šta je novo?

Zemun Vista

Videla sam da su zidovi i na -1 i -2 i dalje vlažni i budj se nahvatala.

Na -2 su podovi vlažni, naročito gde su donje klackalice.

Da li neko zna da li je ponudjeno nego dugotrajno rešenje? Kola će nam plivati po garaži kada naidju nove kiše/kijameti itd. :(
Jesu vlazni. I na ulazu u garazu ima velika cev koja sve vreme kaplje.

Ne znam da li je fekalna ili vodovodne cev.

@eagle daj nam odgovor. Hvala
 
Nije notar slao poreskoj direktno po potpisivanju ugovora?
Ako sam dobro razumeo, notar jeste poslao poreskoj odmah po potpisivanju ugovora, ali nasa poreska obaveza nastaje nakon primopredaje, pa im mi javljamo kada je primopredaja obavljena. Zakonski rok za prijavu je 30 dana od datuma primopredaje, i ne znam iskreno koje su posledice ako se probije taj rok, pretpostavljam da se obracunava neka kamata.
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: Dax
Hvala @obsidian, hvala @eagl.

Shvatili smo iz vasih ranijih prepiski kako finkcionise i da ste u vrlo blisko upoznati sa poslovima investitora.

Zato vas molim da ne menjate teze, vec da nam objasnite sta je sa barama i vlagom na nivoima -1 i -2, sta je sa cevi koja neprestalno curi, zasto prljavstina (zemlja i lisce koje se vratilo iz kanalizacije) nije jos ociscena?
 
...
Zato vas molim da ne menjate teze
Razumem da je vama garaza hitna i bitna tema jer ste se verovatno vec uselili u stan, isto tako je i meni bila hitna i bitna tema porez jer su mi zapisnik o primopredaji i fiskalni racun izdati retroaktivno, pa sam praktcno bio pred istekom zakonskog roka za prijavu poreza kada sam preuzeo kljuceve.

Po ovome sto ste napisali ispada da sam ja na strani investitora, a i zamena teza bi znacila da svesno manipulisem kako vi ne biste dobili odgovor na pitanje, sto apsolutno nije tacno, i meni je u interesu da se sto pre otkloni taj problem sa poplavom u garazi jer ce se ocigledno ponoviti sledeci put kada padne jaca kisa. Kada sam preuzimao kljuceve sisao sam jos jednom s Nikolom na -2 i pitao ga za barice i natopljene zidove, rekao mi je da imaju pumpu koja radi non-stop i da je sve uradjeno po propisima, ali je glavni problem sto okolo u Zemunu nisu cisceni kanali godinama pa se voda vraca.

S obzirom na to da ste vec dobro upoznati sa trenutnim stanjem u garazi, jeste li zvali Nikolu i njemu postavili ova pitanja? Sigurno da ne moze ostati na ovome, moraju pronaci neko resenje. Mislim da bismo vam svi bili zahvalni ako biste nam preneli sta vam je rekao.
 
Vrh