Šta je novo?

Zemun Vista

Da li su vas kontaktirali za primopredaju ili su ljudi, koji su isli na uvid, sami zvali predstavnike investitora? Danas je 30., a niko od njih me nije kontaktirao ni putem telefona, ni mailom. Nikakvo obavestenje da se zavrsetak i primopredaja ne podudaraju sa datumom navedenim u ugovoru.
 
Ni mene nije niko kontaktirao. Isli smo da uzmemo mere i tada smo usput predali zamerke. Primopredaja moze da bude po zavrsenom tehnickom prijemu zgrade koji jos uvek cekamo... tako da ne znam sta se potpisivalo do sad. Po ugovoru imaju jos 2 meseca da sve zavrse pre nego sto pocnu penali.
 
Ni mene nije niko kontaktirao. Isli smo da uzmemo mere i tada smo usput predali zamerke. Primopredaja moze da bude po zavrsenom tehnickom prijemu zgrade koji jos uvek cekamo... tako da ne znam sta se potpisivalo do sad. Po ugovoru imaju jos 2 meseca da sve zavrse pre nego sto pocnu penali.
U ugovoru stoji da ce tehnicki prijem biti zavrsen do 30.5 (isti dan kad i primopredaja).

Ne znam gde ima dokument da moze da se proveri datum zavrsetka tehnickog prijema. Probili su ga
 
Ima li u ugovoru mogućnost produženja roka od par meseci?!
 
4. U kupatilu su postavili tuš paravan, a trebali su po opisu tuš kabinu. Reklamirali, do sada nisu zamenili. Kada smo kupovali stan agent je rekao da će biti velike tuš kabine od zida do zida, a dobili smo paravane.
Pozdrav svima i pitanje za komšije koje su već išle na primopredaju: da li su tuš kabine kao na ovoj slici sa zvaničnog Instagram profila Zemun Viste? Korisnik Blok45 je spomenuo da su oni reklamirali tuš kabinu, nama je rečeno da će kaljeno staklo biti skoro celom dužinom, pa smo iznenađeni izgledom tuš kabine na slici.
kabina.jpg

Takođe bismo vam bili zahvalni ako bi neko mogao da potvrdi da u veće stanove ugrađuju dva klima uređaja. Naš stan ima dve spavaće sobe i agent nam je prilikom potpisivanja predugovora rekao da će imati dve inverterske Hisense klime, ali sada vidimo samo spoljašnju jedinicu jednog klima uređaja na balkonu. Na sajtu takođe stoji da će veći stanovi imati više klima uređaja, ali nije spomenuto o kojoj kvadraturi je reč.
klimatizacija.png
 
Pozdrav svima i pitanje za komšije koje su već išle na primopredaju: da li su tuš kabine kao na ovoj slici sa zvaničnog Instagram profila Zemun Viste? Korisnik Blok45 je spomenuo da su oni reklamirali tuš kabinu, nama je rečeno da će kaljeno staklo biti skoro celom dužinom, pa smo iznenađeni izgledom tuš kabine na slici.
Pogledajte prilog 200339
Takođe bismo vam bili zahvalni ako bi neko mogao da potvrdi da u veće stanove ugrađuju dva klima uređaja. Naš stan ima dve spavaće sobe i agent nam je prilikom potpisivanja predugovora rekao da će imati dve inverterske Hisense klime, ali sada vidimo samo spoljašnju jedinicu jednog klima uređaja na balkonu. Na sajtu takođe stoji da će veći stanovi imati više klima uređaja, ali nije spomenuto o kojoj kvadraturi je reč.
Pogledajte prilog 200341
Postoji jedna spoljasnja jedinica ali ona je za obe klime. Mi imamo jednu spoljasnju jedinicu na balkonu i dve unutrasnje jedinice ( dnevni boravak i spavaca soba ).

Sto se tice tus kabine, deluje mi da je mozda nasa malo sira, ali uzmite u obzir da na ovoj slici, mozda da je sira tus kabina, ne bi se moglo proci komotno u tus.
 
Pozdrav svima i pitanje za komšije koje su već išle na primopredaju: da li su tuš kabine kao na ovoj slici sa zvaničnog Instagram profila Zemun Viste? Korisnik Blok45 je spomenuo da su oni reklamirali tuš kabinu, nama je rečeno da će kaljeno staklo biti skoro celom dužinom, pa smo iznenađeni izgledom tuš kabine na slici.
Pogledajte prilog 200339
Takođe bismo vam bili zahvalni ako bi neko mogao da potvrdi da u veće stanove ugrađuju dva klima uređaja. Naš stan ima dve spavaće sobe i agent nam je prilikom potpisivanja predugovora rekao da će imati dve inverterske Hisense klime, ali sada vidimo samo spoljašnju jedinicu jednog klima uređaja na balkonu. Na sajtu takođe stoji da će veći stanovi imati više klima uređaja, ali nije spomenuto o kojoj kvadraturi je reč.
Pogledajte prilog 200341
Mogli su da ugrade paravane od zida do zida sa šiber vratima. Ovo je sigurno mnogo jeftinija varijanta. Ima da nam prska voda pi celom kupatilu prilikom tuširanja.
 
Da li su vam bili osteceni prozori prilikom pregleda stana? I da li su zamenjeni u tom slucaju??
 
U ugovoru stoji da ce tehnicki prijem biti zavrsen do 30.5 (isti dan kad i primopredaja).

Ne znam gde ima dokument da moze da se proveri datum zavrsetka tehnickog prijema. Probili su ga
Da li neko zapravo zna status tehničkog prijema čitavog objekta i kada će biti rešen?

Da li je neko od kupaca završio primopredaju stana (i garažnog mesta)? Da li su predati fiskalni računi kupcima, ključevi i ostalo? Molim za savete na šta da obratimo posebnu pažnju prilikom primopredaje.

Hvala unapred.
 
Pozdrav, da li ste uz kljuceve dobili i tagove za otvaranje ulaznih vrata od lamele? Primetili smo da su veceras vrata zakljucana
 
Pozdrav,
Da li je neko prikupljao dokumentaciju za povrat PDVa? Da li imate kompletan spisak dokumentacije koji je potreban?
Hvala
 
Pozdrav,
Da li je neko prikupljao dokumentaciju za povrat PDVa? Da li imate kompletan spisak dokumentacije koji je potreban?
Hvala
Pozdrav,
Nisam kupac stana u ovom kompleksu, ali imam spisak potrebne dokumentacije, dobijen direktno u poreskoj centrali u Cara Dušana pre tri meseca 🙂
 

Prilozi

  • IMG_3352.jpeg
    IMG_3352.jpeg
    212 KB · Pregleda: 147
Pozdrav,
Da li je neko prikupljao dokumentaciju za povrat PDVa? Da li imate kompletan spisak dokumentacije koji je potreban?
Hvala
Zdravo, mi smo krenuli sa prikupljanjem dokumentacije (spisak je isti kao sto je dostavio korisnik Lxy), ali od investitora nismo jos uvek dobili nista od dokumentacije, a vi?
 
Vrh