Šta je novo?

Zastoji i poremećaji na linijama i planirane izmene

Био је судар 3418(89) и неког крша где није било никакве штете на оба возила али одлучили су да заблокирају тотално раскрсницу Кнеза Вишеслава и Ратка Митровића због једне огреботине.3418 је стао када је скретао лево и заблокирао тотално Ратка Митровића па је настао застој.Зато није било 50-ице.
 
A izgleda da ostali autobusi na 50 nikako nisu mogli da idu preko Trgovačke i Jablaničke.
 
Свака част ономе ко је измислио радове код Мека на Видиковцу.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
АДА1 већ други дан иде кроз Жарково, јел то нека новост?

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Ове године АДА 1 иде преко Жаркова због оног надвожњака на Ади.
 
Линије са потеза 300 се привремено окрећу на Коњарнику, почетно стајалиште је стајалиште које користе линије 20 и 308, преко пута почетне 50.
5a1a5cd26b8edff306db83ebc53a46bc.jpg
1b1bc91091f1f5c61c799f917676c662.jpg
4c2537b27ce48009ef442ecbdbfbc6b8.jpg


Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Uh, ako ga je zveknuo. Beskorisna bag**, vozikaju se tu svaki dan i sami se parkiraju tamo na ulazu, prave haos, a ne čiste ništa. Za sudar jednog smrdljivog džipa došle još dve patrole. Neverovatno...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=768725#p768725:qs788su8 je napisao(la):
marrecar » 24 Авг 2020 01:06 pm[/url]":qs788su8]Uh, ako ga je zveknuo. Beskorisna ba***, vozikaju se tu svaki dan i sami se parkiraju tamo na ulazu, prave haos, a ne čiste ništa. Za sudar jednog smrdljivog džipa došle još dve patrole. Neverovatno...
хаха, верујем да су пандури видели неко сумњиво лице и кренули у назад, а бус у том тренутку кренуо у напред. Али да су бескорисни, потпуно јесу. Осим што ништа не раде по питању хаоса на окретници, ништа не раде ни по питању безбедности исте. Дођу моменти и ситуације када се забринеш за свој живот кад нагрне хорда цигана из насеља изнад окретнице трамваја, а ту су наравно локалне пијандуре и свима познате фаце које очигледно живе ту негде :violina:
 
Kakav je ovo večeras haos kod Doma omladine?
Terazijski tunel zatvoren, vozači pojma nemaju šta se dešava.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Teško da je to, tunel je bio zatvoren, 65 je išla preko Trga u smeru ka Zvezdari.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Danas opet u samo nedelju dana kolona troli od Rudog do Dragana Mancea. Izgleda da je opet nestajalo struje, tačnije izgleda da je pukla mreža, jer baš kad sam se približavao Bulevaru kneza Aleksandra Karađorđevića, prošlo servisno vozilo GSP - a za kontaktnu mrežu. Umesto trolejbusa Higeri na 41. Inače okolina Prokopa je bila bez struje pre podne nekoliko sati.
 
Колона код Трошарине због ретардираног семафора на раскрсници са Војводе Степе. Под хитно изградити 2 кружна тока, један на поменутој раскрсници а други на раскрсници Црнотравске, Булевара ослобођења и Саве Машковића.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Mora Save Maškovića prvenstveno da se proširi.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
У плану је проширење Саве Машковића и кружни ток на раскрсници са Булеваром ослобођења
 
Sad sam video 53 sa putnicima kako kod Mosta na Adi, u pravcu ka Banovom brdu, skrece "desno" i ide na kruzni tok pa levo ka Topcideru ispod mosta. Otkud to?
 
Radi se neka faza pasarele kod Ada moll-a pa je izmenjena trasa linijama koje tuda prolaze, plus što je i nadvožnjak za penjanje na Banovo brdo van funkcije.
 
Da li zna neko razlog zašto su juče linije 46 i 55 išle Ustaničkom i Vojislava Ilića do raskrsnice sa Gospodara Vučića?
 
Oboren je pešak u pokušaju da pređe ulicu ispred autobusa na prvom stajalištu u Južnom bulevaru.
 
Nikada mi neće biti jasni ti ljudi koji misle da su brži od autobusa, pa na kraju ili završe sa povredom ili završe na nebu.
 
Nisam do kraja objasnio situaciju. Dok je autobus bio na stajalištu pešak je ispred njega izašao pred auto.
 
Juče sam se vozio sa 46 od početne do prve stanice u JB i vozač je bio vrlo bahat - i prema meni i prema ostalim putnicima. Prilikom izlaska i ulaska u bus jedva da prikoči, i onda krene dok ljudi još nisu propisno izašli ili ušli. Ne bi me čudilo da je taj isti vozač učestvovao u toj nesreći.
 
Постоји више таквих случајева на 46
 
Vrh