Šta je novo?

Zastoji i poremećaji na linijama i planirane izmene

37 и Е2 не иду ка Певцу и Кнежевцу, чекао сам 30 мин можда и више било шта од та 2 у Венизелосовој, отишла ми Кобра испред носа близу Жуће, куцао сам писало је 8 станица. Тај и још два су отишли да крате а од Е2 ни трага ни гласа. Морао сам пешке до Зелењака где сам једва улетео у бус. Знам да је утакмица али све иде нормално, шта се тачно дешава јел неко зна? И да вас саветујем да.без преке потребе не чекате у Венизелосовој увече између 8 и 9 нарочито петком.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Sekretarijat za javni prevoz saopštio je da je danas oko 11.40 časova u Ulici Teodora Drajzera došlo do sudara autobusa javnog prevoza i kamiona. Autobus prevoznika „C&CL group” saobraćao je na liniji 94, a prema prvim informacijama, kamion je udario u autobus koji je bio na stajalištu dok su putnici ulazili odnosno izlazili iz vozila.

U saobraćajnoj nezgodi ima oko petnaest lakše povređenih. Na lice mesta izašli su Hitna pomoć i policija. Nema blokade saobraćaja, navodi se u saopštenju.

izvor: beograd.rs
 
Пре 2 минута је Кобра Лудог травела чукнула плави Мицубиши на излазу из Катићеве. Трамваји не иду а остале линије које окрећу ту не користе окретницу.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
taksisti danas zatvarali kumodrašku
2c85f5c7c260145daf5cf3f256e058bc.jpg


Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Da je samo Kumodraška , pa ni po jada... Blok 70 , Pionir , Obrenovaki drum i naravno Kumodraška , pa odatle do Kneza Miloša , Takovske i Nemanjine , gde se parkiraju i blokiraju 3/4 grada. Narod je išao peške , jer nisu mogli da čekaju da se raziđe gužva , za koju je potrebno 1h 30 min , kako kažu u Beogradskoj hronici.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=665549#p665549:23wde0gh je napisao(la):
solecar » Uto Okt 01, 2019 5:45 pm[/url]":23wde0gh]Da je samo Kumodraška , pa ni po jada... Blok 70 , Pionir , Obrenovaki drum i naravno Kumodraška , pa odatle do Kneza Miloša , Takovske i Nemanjine , gde se parkiraju i blokiraju 3/4 grada. Narod je išao peške , jer nisu mogli da čekaju da se raziđe gužva , za koju je potrebno 1h 30 min , kako kažu u Beogradskoj hronici.
A trg slavija?
 
Da li zna neko kakva je situacija na terenu? U obaveštenju stoji da linija 41A saobraća na relaciji Banjica (Stara okretnica) - Banjica II , a 40 ide od stare okletnice do Zvezdare i nosi oznaku 40A. Danas sam na stanici Miloša Pocerca ukucao kod i on mi izbacio da je linija 41A udaljena 7 stanica.
 
27 од окретнице на тргу до Пионирског парка за 23 минута.
 
Zašto sada 26 kruži pa pored stadiona se spušta ka crvenom soliteru i dalje kumodraškom ka dušanovcu?
Ne da mi se da izbegnem kumodrašku...
Ovog puta pre taxista je*******'li ih političari

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Danas bio sudar autobusa na liniji 44 i putničkog vozila , kod Pravnog fakulteta. Kasnije ću postaviti i fotografije. Na autobusu pukla šoferšajba. Automobil je očigledno hteo da napravi polikružno oko "ostrva" koje koriste 10 , 33 i 48 kao stajalište.
 
Farba ne služi ničemu. Dokle god ne postoji fizički prepreka koja ne može da se pređe , nego mora da se zaobiđe , biće i ovakvih scena (situacija). Nažalost , naš mentalitet je većinom takav. Jednom prilikom sam se vraćao iz grada ulicom Kneza Miloša kolima , i ispred mene je vozio neki ludak koji je sve vreme vozio kola tako da mu je razdelna crta za trake bila po sredini kola. I niko nije mogao da ga zaobiđe , a on nije imao nameru da se skloni , iako mu je više njih sviralo. Drugi put sam se isto tako vraćao Kneza Miloša , i umalo sam izbegao sudar , jer je neki ludak u punoj brzini krenuo da vozi mojom stranom , u susret meni , jer ga je mrzelo da se vozi u koloni , nego mislio da će da ih zaobiđe bez problema.
 
Треба увести психо тест пред возачки испит.
 
Видех данас 461 на Душановцу иде Устаничком ка Шумицама и уђем на сајт да видим шта се дешава и имам шта да видим :!:
Информација о режиму јавног превоза током извођења радова на редовном одржавању у улици Кореничка

Осим градских линија, ови радови ће утицати и на линије бр. 352А, 353, 354Б, 362, 366, 366А, 461 и 462 у приградском превозу које саобраћају према терминусу „Шумице“ са аутопута преко Заклопаче, Смедеревског пута и Устаничке улице.

бгпревоз
Да ли они знају уопште куда им иду аутобуси, пошто није мала разлика у овоме што причају и ономе што се заправо може видети на улици.
 
Шта је бре ово са 405-ицом последња 4 дана? Од петка жестоко штекће, дешавало се да не иду 2 буса заредом, јутрос нису ишли у 06:27 и 06:41 са Глумчевог брда!!! Безобразлук на куб. Немој само да буде како, као бајаги, нема возача... :roll: :rant: :bash:
 
Somi303":k9evod8g je napisao(la):
Видех данас 461 на Душановцу иде Устаничком ка Шумицама и уђем на сајт да видим шта се дешава и имам шта да видим :!:
Информација о режиму јавног превоза током извођења радова на редовном одржавању у улици Кореничка

Осим градских линија, ови радови ће утицати и на линије бр. 352А, 353, 354Б, 362, 366, 366А, 461 и 462 у приградском превозу које саобраћају према терминусу „Шумице“ са аутопута преко Заклопаче, Смедеревског пута и Устаничке улице.

бгпревоз
Да ли они знају уопште куда им иду аутобуси, пошто није мала разлика у овоме што причају и ономе што се заправо може видети на улици.
Дан други, стање још горе. Јутрос сам видео 461 како се провлачи поред Прекршајног суда и улази у Устаничку, а сад видех једног како долази из правца Смедеревског пута.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Ових дана је огромна гужва код 5 солитера, пошто се ради топловодоводна цев. Чим се уђе у тзв. Бахтијара Вагабзаде већ ту се праве колоне, да изађеш у Црнотравску треба ти преко пола сата, у односу када би ишао аутомобилом ти треба 1 минут. Аутобуси увелико испадају из тураже... Једини спас ко користи превоз је 34 и БГ Воз, и обе су оптерећене током ових радова на Бањици. Треба увести аутобусе на 34, ишли су аутобуси док је 49 ишла туда, а може и сада и продужити до Миљаковца 1, јер сви који сиђу на последњој станици иду у том правцу. Размотрити превоз и у Велисава Вуловића, поред Белог Двора и Америчке Амбасаде до пинка и даље као експрес варијанта. Мора постојати добра алтернатива, да се не дешавају убудуће ствари као у овом случају. И не мора сваки аутобус да иде поред Бањице.
 
Kuku, upravo mi majka reče da je pre neki dan prošlo 7 50-ica za redom. Ne reče gde i u koje vreme. Žali se da kad god čeka uvek ide ono što joj ne treba kao da neko to namerno radi. Ustvari nije ništa do određena verovatnoća poremećaja koju nadležni ignorišu usput iznalazeći sve više i više izgovora (te zastoj iako neće da uvedu par-nepar, te uske ulice koje neće da prošire i šta ti još sve ne).

Meni se jednom početkom prethodne decenije desilo da prođe 9 zglobnih 23-ki ispred Skupštine/Pošte. To je ujedno bio i rekord.

BTW već spomenuh u temi o autobusima da se 38L u 17:45 nije pojavio, znači da linija sa jednim vozilom uopšte ne radi. Drugo najverovatnije neće biti ni poslato.

Znači Kosmaj je pred kolapsom, i to pored svih tih silnih solo vozila. Onda možete da zamislite na čemu su ostali pogoni koji upravo solo bacaju po zglobnim linijama. Luda kuća. Solarisa nikad manje, svakojakih leševa sve više po čitavom gradu.

Na dosta stajališta mravinjaci čak i van špiceva. Sistem se vidno urušava svima pred očima.
 
@ Express
Треба укинути ону глупост звану ,,уклапање у туражу" на начин на који се сада спроводи (тзв. ,,краћење" одређеног броја полазака), штети путницима. Него лепо, када је неки застој, интервалски ред вожње као када напада снег, и сви срећни, сви задовољни.
 
Oni krate i uklapaju se zbog predaje smena, kad nije vreme smene idu kako dodju na okretnicu makar kasnili i pola sata taj krug, al nekad ih mora skratiti. Ako je poslednji krug onda a nije u vremenu jedino da završi bus na kontra okretnici što se ponekad desi. Pričam za pogon Zemun.
 
I onda šta , dok vozač dođe sa planirane okretnice na tu kontra izgubi poprilično vreme i onda opet uklapanje. Veliki gubitsak, uklapanje za predaju smene je najmanje bolno.
Otpravnik ne vidi gde su mu fizički autobusi, niti ima mogućnosti za to. To može samo direkcija i ona ima direknu vezu sa vozačima, a žašto oni ne regulišu saobraćaj ???? Čemu otpravnici , samo da zapisuju vozila i sl. br. vozača. Nepotrebna struka u današnje vreme i što je najgore ima ih sigurno preko 200 i još njihove prateće službe.
 
Vrh