Šta je novo?

WoodStar Residence [ Stambeni kompleks | 16 000 m²]

Da sve je tako u predugovoru samo sto ovo nece biti ni do zime sledece godine , tako da nema ni tehnickog prijema ...zasto bi onda isplacivao u celosti sve kad ni oni nemaju nista u celosti , e to ne znam kako ide i sta je nase nas kupaca .Na New Minelu isto kasne nisi ljudi useljeni , mislim da nisu isplatili stan u celosti .a sto se klizista tice samo nam jos to fali .
 
Neće niko praviti pritisak za plaćanje ako bude kašnjenja, a biće ga. Čini mi se da Galens tako posluje.

Samo bi bilo dobro da obaveštavaju kupce o situaciji, da ljudi mogu planirati život. Za ovo drugo - čini mi se da Galens tako ne posluje.
 
Neće niko praviti pritisak za plaćanje ako bude kašnjenja, a biće ga. Čini mi se da Galens tako posluje.

Samo bi bilo dobro da obaveštavaju kupce o situaciji, da ljudi mogu planirati život. Za ovo drugo - čini mi se da Galens tako ne posluje.
Sve zavisi kako je ugovorom definisano, ko se izbori za penale u ugovoru može da ih naplati, ko nema neće imati priliku. Ako ugovor definiše situacije po kojima se plaća onda je to obaveza bez obzira na kašnjenja.
 
Pa sve je u Predugovoru napisano tako da mi isplatimo novac a oni nama uptrebnu dozvolu i ostale papire , jedino ako to ne bude nekih problema zbog drugih lica koje rade tu papirologiju .tako da je Galens ogradjen a ljidi da iskesiraju nesto sto nije gotovo ...Ko je lud neka placa .MOZDA TO BUDE SVE OK I OVE PRICE PADAJU U VODU
 
Pa sve je u Predugovoru napisano tako da mi isplatimo novac a oni nama uptrebnu dozvolu i ostale papire , jedino ako to ne bude nekih problema zbog drugih lica koje rade tu papirologiju .tako da je Galens ogradjen a ljidi da iskesiraju nesto sto nije gotovo ...Ko je lud neka placa .MOZDA TO BUDE SVE OK I OVE PRICE PADAJU U VODU
Obično ide određena rata za plaćanje po stepenu gotovosti, ili preko kredita na 80% gotovosti.
Uvek je problematicno na kraju do primopredaje.
Nažalost Galens je debelo podbacio i na NBG sa NM...
 
Obično ide određena rata za plaćanje po stepenu gotovosti, ili preko kredita na 80% gotovosti.
Uvek je problematicno na kraju do primopredaje.
Nažalost Galens je debelo podbacio i na

Obično ide određena rata za plaćanje po stepenu gotovosti, ili preko kredita na 80% gotovosti.
Uvek je problematicno na kraju do primopredaje.
Nažalost Galens je debelo podbacio i na NBG sa NM...
Ceo Novi Sad su izgradili i tamo su najjaca gradjevinska firma , Bg im ocito ne ide od ruke a ovo su prvi objekti u Bg N.BG i Zvezdara
 
Pa ne znam ko baš može da raskine predugovor...stanovi u ovom kompleksu su bili baš povoljni kada je krenulo...jedino ako ste stavljali trosteuke kapare u ugovor kao sank ija za raskid ugovora zbog kašnjenja.
 
Realno mogu da završe do kraja godine , bez ikakvih problema. Pitanje je samo koliko će se čekati izmena spratnosti .
 
evo ti...al pronađi razliku.

834D853A-AA64-4E40-B386-BFBE49A28483.jpeg
D5A2365B-90CD-4BF0-8165-B459FEA56777.jpeg
3258DDA9-1ED1-4967-BD9C-99669479DE5C.jpeg
 
Da li neko ima informaciju zbog cega Galens jos uvek nije podneo zahtev za izmenu gradjevinske dozvole za dodatni sprat i sta se ceka?
 
Meni su rekli u septembru da je u pripremi i da se ocekuje da sve bude zavrseno u oktobru..
 
Ako citavi izadjemo iz cele price, ko bude ikada kupovao sledeci stan bice samo gotova novogradnja ili starogradnja 😅
 
Investitor je prilicno pouzdan, zbog toga ne brinem mnogo, ali svakako ce biti prilicno kasnjenje. Neka vasa pretpostavka da onda mozemo ocekivati do Novembra da rese to i nastave ozbiljnije radove? Ukoliko to i vreme dozvoli naravno.
 
Investitor je prilicno pouzdan, zbog toga ne brinem mnogo, ali svakako ce biti prilicno kasnjenje. Neka vasa pretpostavka da onda mozemo ocekivati do Novembra da rese to i nastave ozbiljnije radove? Ukoliko to i vreme dozvoli naravno.
Oni svakako rade, uskoro kreće keramika.
Opet kažem čeka se formiranje vlade, od toga najvise zavisi i imaju čvrste garancije da će izmena biti prihvaćena.
 
Vrh