Šta je novo?

WoodStar Residence [ Stambeni kompleks | 16 000 m²]

I ja sam bio siguran da će kasniti ali volim probleme generalno... Ne znam ni kako bih se ponašao da su u roku završili.
 
Da i to dokumentujemo. Preko probijenih rokova i manjka informacija i da se predje ali sto bojler nije ariston, narod da izadje na ulice...
IMG_20240106_160249.jpg


Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Bukvalno imam još dve fotke kupatila, evo okačiću ih. To nije moj stan, ali pločice su white naturale, dakle te najsvetlije, a i ja sam njih uzeo svakako. Moj stan još nije u ovoj fazi te zato i nemam nekih više slika koje bi bile značajne.

IMG-20231222-WA0000.jpg


Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Bukvalno imam još dve fotke kupatila, evo okačiću ih. To nije moj stan, ali pločice su white naturale, dakle te najsvetlije, a i ja sam njih uzeo svakako. Moj stan još nije u ovoj fazi te zato i nemam nekih više slika koje bi bile značajne.

Pogledajte prilog 185757

Sent from my MI 9 using Tapatalk
Pfff… i ovo mi liči na kupatilo gde je neko doplaćivao… U ostalim stanovima je klasična tuš kabina, klasična baterija, klasični lavabo…
 
Meni nije jasno zašto je ovo skuplja varijanta od klasične tuš kabine a izgleda mnogo jednostavnije...🙂
 
Jednostavnije : Jeste
Lepše: Jeste
Opcija izbora kod investitora: NIJE

Baš bi me zanimalo obrazloženje investitora kako neki stanovi imaju ovakvu opciju za kupatilo, a ostali nemaju...
 
Ne znam, ja nisam birao, meni je tako bilo po defaultu. Mozda ima do toga na kom je spratu stan. Kapiram da se 5 i 6 razlikuju u odnosu na ostale koji su ranije uradjeni. Je l' ima neko sa nizih spratova da je dobio ovakvu 'kabinu'?

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Ovako "diskretno" i nije toliko strašno... Samo ne znam na kraju šta će sve biti zeleno, da ne preteraju.
 
Molim da se u naziv teme dodaju reči - epski projekat ! 🙂
 
Možete li mi reći koja je visina plafona u kompleksu? Unapred zahvalna.
 
Pfff… i ovo mi liči na kupatilo gde je neko doplaćivao… U ostalim stanovima je klasična tuš kabina, klasična baterija, klasični lavabo…
Danas sam isao pa sam pitao za potvrdu, kao sto je neko dole napisao pre svega zbog velicine kupatila je podela veci stanovi staklo manji tus kabina.
Tus kabine su ok, nisu nesto kabaste ali nista posebno
Ko je hteo mogao je da im se javi ranije da se odradi drugacija priprema i bude staklo umesto kabine
 
Naravno da nije.
Verujem da je oko 270cm, koji cm gore/dole .
Biće ovo u martu građevinski završeno.
 
Prema nekoj fotografiji rekao bih i ja da je tu negde 265-270 jer sam zidarski otvor za vrata od terase je 250cm, i ima gore sigurno tih 15-20cm do plafona.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Danas sam isao pa sam pitao za potvrdu, kao sto je neko dole napisao pre svega zbog velicine kupatila je podela veci stanovi staklo manji tus kabina.
Tus kabine su ok, nisu nesto kabaste ali nista posebno
Ko je hteo mogao je da im se javi ranije da se odradi drugacija priprema i bude staklo umesto kabine
Lepo je sto su kupce to obavestili…:( nego je jedini izbor buo izmedju kade (po projektu) i tuš kabine….
 
Vrh