Šta je novo?

WoodStar Residence [ Stambeni kompleks | 16 000 m²]

Do leta će verovatno biti završeno... Bar što se tiče dozvole.🙂 A ključevi... e sad stvarno puno puno tražite.😁
Decembar 2 danas. Ni traga ni glasa od galensa a ni te famozne dodele ključeva. Odbijaju osmi put gradjevinsku dozvolu, sad je obustavljeno. Mislim ja stvarno više ne razumem šta se oteže toliko. Ovim tempom ne znam ni da li je Mart-April realan datum.
 
Nisam primetio da Ceop baš ovoliko kasni... Izgleda da ulazimo u novu godinu bez podnetog zahteva.😁 Zna li neko jesu li završili terase?
 
Možda je i bolje, da ne popucaju do proleća...
 
Video sam kada sam prolazio da kranova vise nema i da ima radnika na gradilistu. Sto znaci da je vertikalni transport zavrsen. Ali da li neko ima konkretne informacije u vezi dodele kljuceva? Ili useljenja? Primetio sam par puta da je nocu u nekim stanovima svetlo upaljeno ali to ne mora da znaci nista.
 
Video sam kada sam prolazio da kranova vise nema i da ima radnika na gradilistu. Sto znaci da je vertikalni transport zavrsen. Ali da li neko ima konkretne informacije u vezi dodele kljuceva? Ili useljenja? Primetio sam par puta da je nocu u nekim stanovima svetlo upaljeno ali to ne mora da znaci nista.
primeti li makar ogradu po terasama?....
 
Video sam kada sam prolazio da kranova vise nema i da ima radnika na gradilistu. Sto znaci da je vertikalni transport zavrsen. Ali da li neko ima konkretne informacije u vezi dodele kljuceva? Ili useljenja? Primetio sam par puta da je nocu u nekim stanovima svetlo upaljeno ali to ne mora da znaci nista.
Možda su stanovi već useljeni, samo nam to još niko nije javio.🙂
 
Realno sporo ide ali bar smo sigurni da će u 2025. godine biti završeno. Eventualno dozvole mogu biti problem ali useljenje će biti.
 
IMG_6957.jpeg
IMG_6956.jpeg
IMG_6955.jpeg
IMG_6954.jpeg
IMG_6953.jpeg
 
Vrh