Šta je novo?

WoodStar Residence [ Stambeni kompleks | 16 000 m²]

IMG_5455.jpeg
IMG_5454.jpeg



gotov je skoro 5ti...al slabo sve ostalo napreduje.
 
Zna li neko dokle se stiglo sa radovima i kakda se ocekuje useljaj ?
 
Nisam išao... Slučajno sam došao do fotki pa sam ih podelio.

Da li je moguće da ova tema slabo koga interesuje?!
 
Nisam išao... Slučajno sam došao do fotki pa sam ih podelio.

Da li je moguće da ova tema slabo koga interesuje?!
Interesuje mnoge, ali ljudi sa informacijama slabo pisu ovde. Rece neko da kupci stanova imaju viber grupu i da tamo razmenjuju informacije i slike. Od tad ovde skoro da niko i ne pise.
 
Zdravo svima, možete li i nama da pomognete da dodjemo do viber grupe? 🙂
 
Kakva grupa i ne postoji , samo pojedini bezveze lupaju i bacaju neke price ...
 
Ljudi pošto vidim da konstantno ovde neki pišu, prave se pametni spominju se neke nebulozne viber grupe samo da se nadovežem. Agencija koja radi održavanje ima svoje upravnike i to će se raditi profesionalno. Prema najnovijim informacijama radnika na gradjevini nema ni za rešavanje mnogo većih državnih radova a ne Woodstara. Galens ima novi projekat Pupinova Palata na Novom Beogradu u koji se investira mnogo više a Woodstar pa koliko para toliko muzike. A o probijanju rokova biće useljenje na proleće 2024 godine zbog svih upotrebno tehničkih dozvola koje stoje u MESTU. A i takodje jedna od stavki je da preprodavci koji imaju po više stanova u zgradi šire dezinformacije da će biti USKORO, jer im tako odgovara zbog prodaje.
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: Msr
Ljudi pošto vidim da konstantno ovde neki pišu, prave se pametni spominju se neke nebulozne viber grupe samo da se nadovežem. Agencija koja radi održavanje ima svoje upravnike i to će se raditi profesionalno. Prema najnovijim informacijama radnika na gradjevini nema ni za rešavanje mnogo većih državnih radova a ne Woodstara. Galens ima novi projekat Pupinova Palata na Novom Beogradu u koji se investira mnogo više a Woodstar pa koliko para toliko muzike. A o probijanju rokova biće useljenje na proleće 2024 godine zbog svih upotrebno tehničkih dozvola koje stoje u MESTU. A i takodje jedna od stavki je da preprodavci koji imaju po više stanova u zgradi šire dezinformacije da će biti USKORO, jer im tako odgovara zbog prodaje.
Svaka cast za analizu i trud. Steta samo sto je slabo sta tacno od izrecenog. :D
 
Svaka cast za analizu i trud. Steta samo sto je slabo sta tacno od izrecenog. :D
Draxus, da cujem Vasu definiciju tačnog? Mišljenje je kao dupe svako ga ima hvala na tome sto mislite da je analiza i trud ovo je samo cisto cinjenicno stanje. A gospodin Pertla ima najveće “mišljenje” pa može i on da se ubaci :)
 
Radovi i dozvole idu sporije ali ne stoje u mestu. Zahtevi za dozvole su podneti, to sam objavio. Radovi se izvode. I o tome sam objavio fotografije. Poznajem i neke ljude koji rade na objektu. Rade, ne stoje u mestu. Naravno, kasniće kao i sve ostalo. A ko kupi stan na osnovu priče preprodavaca taj je realno legenda.🙂
 
Da ne zaboravim...

Viber grupa... e još mi samo to fali u životu.😃
 
Zna li neko dokle se došlo sa fasadom a da taj neko nije na viber grupi?🙂
 
Vrh