Šta je novo?

Wellport [Stambeni kompleks | 50.000m2]

Tako je, jesu.. Izgleda će biti navodnjavanje kap po kap.. Vrhunski..
 
Ok. Kako mi izgleda rekoh nisu valjda stavili grejanje da tope sneg :) :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
vladimir15":4nj698v1 je napisao(la):
Tako je, jesu.. Izgleda će biti navodnjavanje kap po kap.. Vrhunski..
Moguce, ali malo verovatno. Kap po kap je skuplje resenje, i naravno da ce ovaj investitor pre odabrati obicne prskalice.

Pored toga, kap po kap sistemi obicno idu iznad zemlje, i nisu estetski najbolje resenje.
 
Nisam prilazio da pipnem, meni su cevi izgledale kao bakarne one za grejanje???

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Evo ovde se malo bolje vidi...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
48de87e6e586b6a46aeb58cbdd9310b1.jpg
 
Nisam. Do primopredaje nema ulaza

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Interesentna su ova ulična osvetljenja koja će postavljati.. :) Vidim i kapija je urađena.. Meni ovo deluje da će kontejneri biti na tom mestu..

IMG_20191216_124124.jpg
 
Levo od kapije su, koliko se secam projekta, nadzemna parking mesta. Mislim da to nije mesto za kontejnere.
Sto nisu klime zatvorili maskama? Bas bode oci
Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Trebalo bi dodati stubice pored pesackog dela da ne bi lepa zelena travica postala parkng mesto :)
 
Kad smo kod parking mesta, da li ce i dalje jedna strana ulice (blize westu) biti koriscena za parking, ili ce to zabraniti? Neko zna?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=689836#p689836:sc2oax5j je napisao(la):
mladi gradonacelnik » Uto Dec 17, 2019 2:17 pm[/url]":sc2oax5j]Kad smo kod parking mesta, da li ce i dalje jedna strana ulice (blize westu) biti koriscena za parking, ili ce to zabraniti? Neko zna?
Ne bih znao precizno, ali imajuci u vidu broj stanova koji ce tu biti izgradjen, tj. broj automobila koji ce prolaziti novom ulicom T.Sondemajera koja se gradi u delu levo od N1 televizije vec sada, verujem da ni teorijske sanse nece biti da ce tu moci automobili da se parkiraju
 
Utisci makon preuzimanja stana... generalno nemam nekih zamerki. Parket odlicni postavljen..kupatilo uradjeno savrseno u smislu pedantnosti. Izbor plocica i nije bio neki, tako da nedostaje onaj "wau" efekat koji se ocekivao u novogradnji. Lepse bi bilo sa tus kabinom, ali nisam na vreme mislio o tome. Sobna vrata odlicno postavljena kao i ulazna. Dovoljan broj stekera u svim prostorijama. Stekeri deluju bas kvalitetno. Prozori i vrata od terase dihtuju savrseno. Mehanizam za roletne radi ali mi ne uliva bas neko poverenje sto se tice dugotrajnosti. Sigurnije je bilo da se stave gurtne. Mislim da ce se cesto kvariti. Jedina zamerka, a to sam video tek nakon dva dana, je sto na staklu prozora postoje sitne ogrebotine od 1mm na par mesta. Ptetpostavka je da su ostecenja nastala prilikom rada na fasadi jer su prvo ugradjeni prozori. Obratite paznju na stakla kod pteuzimanja stana jer mislim da naknadno nece uvaziti reklamaciju. Sve u svemu zadovoljan

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Da, lepo si rekao.
Ja sam menjao kadu za walk-in shower, i pazi molim te, dobio sam sve lepo ali bez staklenog paravana!
Kazu: nije paravan ni bio obuhvacen ponudom :D A kostalo me je oko 190 EUR doplate! Od tih 190 EUR je 135 EUR fantomski trosak "pracenje dodatnih radova"... I sad jos za paravan verovatno oko 150 EUR ili vise...cirkus.

Brojevi na ulaznim vratima izgledaju kao da su ih sekla deca na OTO casovima...Takodje, i ja sam video na jednom staklu pod odredjenim svetlom jednu veliku liniju - ogrebotinu. Dalje, da li si primetio da ona spoljna resetka vrata u dvoristu mogu da se otvore prostim guranjem ruke kroz ista i pritiskanjem tastera koji sluzi za izlazak... Ima tako tih momenata gde se vidi da je zbrzano na kraju...
Hodnici deluju lepo ali kad bolje razmislis i pogledas, kao neka bolnica...dugi, uski, prejako osvetljeni... :)

Generalno dobro, ali naravno, ne vredi tih para. Nadajmo se boljem utisku kada se sve zavrsi, ocisti, prosiri park...
 
Reklamaciju naravno da moraju da uvaze naknadno, ne ocekuje se da ces ti videti sve nedostatke prilikom primopredaje.
 
ftj":1t5m8428 je napisao(la):
Reklamaciju naravno da moraju da uvaze naknadno, ne ocekuje se da ces ti videti sve nedostatke prilikom primopredaje.
Mislim da ocekuju :(

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Sanitarium":ux7jr18t je napisao(la):
Da, lepo si rekao.
Ja sam menjao kadu za walk-in shower, i pazi molim te, dobio sam sve lepo ali bez staklenog paravana!
Kazu: nije paravan ni bio obuhvacen ponudom :D A kostalo me je oko 190 EUR doplate! Od tih 190 EUR je 135 EUR fantomski trosak "pracenje dodatnih radova"... I sad jos za paravan verovatno oko 150 EUR ili vise...cirkus.

Brojevi na ulaznim vratima izgledaju kao da su ih sekla deca na OTO casovima...Takodje, i ja sam video na jednom staklu pod odredjenim svetlom jednu veliku liniju - ogrebotinu. Dalje, da li si primetio da ona spoljna resetka vrata u dvoristu mogu da se otvore prostim guranjem ruke kroz ista i pritiskanjem tastera koji sluzi za izlazak... Ima tako tih momenata gde se vidi da je zbrzano na kraju...
Hodnici deluju lepo ali kad bolje razmislis i pogledas, kao neka bolnica...dugi, uski, prejako osvetljeni... :)

Generalno dobro, ali naravno, ne vredi tih para. Nadajmo se boljem utisku kada se sve zavrsi, ocisti, prosiri park...
Ozbiljan stakleni paravan po meri za tu dimenziju je oko 300e :). Primetio sam brojeve na vratima da su nesto prelepljivali pa ostali stari otisci a za ulazna vrata ona jednokrilna sa resetkama moracemo da poradimo na bicepsu kako bi ih otvorili :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Sanitarium":2kb1wah4 je napisao(la):
Ma daj nemoj da me plasis... :)
Evo recimo ovde: https://www.diplon.net/tus-paravani/
Ili neke Huppe oko 23.000 itd. E sad, ne znam koliko je ugradnja :D
A da... u pravu si . To je walk-in. Ja sam stavljao sa kliznim vratima i izasla su me 350e. Bas bezveze sto to nisam promenio...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ja sam isto postavio Walk-in System ali bez paravana.. Tako da me takođe čeka dodatan trošak.. Napomenuli su sigurno da to ne ulazi u postavljanje i nije uračunato u cenu..

Nisam razumeo kako da proverimo te ogrebotine na prozorima, koji je savet? Šta ako bude tog dana oblačno? :)

Niko da prokomentariše kakav je ulaz u zgradu? Liftovi koje su proizvođača, kako izgledaju? Da li ima ukupno 3 za I fazu?
 
Drago mi je i srecno neka je useljenje!
Ako biste pustili neku fotku stana i unutrasnjosti ulaza bio bih vam zahvalan :)
 
Vrh