Šta je novo?

Wellport [Stambeni kompleks | 50.000m2]

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=684055#p684055:lhv1m3ue je napisao(la):
Nisko » Pet Nov 29, 2019 3:33 pm[/url]":lhv1m3ue]Ovaj tamniji beton na slici je mesto za kontejnere strana ka westu65. Divota... 3 metra od basti prizemnih stanova a tu je idrvo...:(:(
97ee0441c2bf78a529d3243127b600af.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Raskosno drvo nema sta...
 
Da li neko ima informacije šta se dešava sa 2,3.fazom? Građevinska dozvola za drugu fazu izdata?
 
Gradj.za fazu 2 je izdata, izgradnja kreće... Inace, prva faza se finalizira, svakoga dana je 100inak radnika na gradilištu i finisiraju završne radove...Dvorište za fazu 1 takodje urađeno, igralište za decu postavljeno...Jedino što sam primetio je da je fasada prilično isfusarena, bela boja loše odradjena... Ako stignem sutra slikam pa vam kacim
 
To je ok. Prolazice tu beskonacno mnogo automobila (i gradjevinske mehanizacije narednih X godina) pa ce posiveti i nece se videti ta sitna nesavrsenost.
 
Ovo nije sitna nesavršenost nego ozbiljan propust koji ne treba da prodje neopazeno od strane šire javnosti
 
A ti si se bas potreso sto je neki majstor kad je krecio malo zakacio i tamo gde ne treba farbom,trazenje dlake u jajetu,koga briga,i skretanje paznje sa mozda krupnih nedostataka,a i imas ocigledno puno slobodnog vremena,prelepo izgleda kompleks btw.
 
Slazem se.za.fasadu, ovi talasi po terasama i belim delovima fasade su katastrofalni...
 
U vezi mojih zapažanja, ona se ne odnose na farbu na limovima i sl, što je pretpostavljam tvoj spin već na fasadu i na način kako su je izveli, sa na desetine mesta već ispucalom fasadom, talasima koji su jako uočljivi i odaju utisak jeftine gradnje što je loše za stanare, a to je jedan od ciljeva foruma, da se zaštite ljudi od takvih investitora
 
Istina. Ruzno izgleda. Vazno je napomuenuti da se pomenute nepravilnosti vide samo na direktnoj suncevoj svetlosti...
Ne kazem da je to olaksavajuca okolnost, ali bukvalno svaka BELA fasada kao ova ce imati pomenute neravnine, talase... Bas sam pogledao West danas u vreme kada je ovo okaceno na forum. Isti slucaj, na svakoj WEST-ovoj zgradi, u momentima kada je sunce padalo direktno na fasadu.

Po meni je to glup izbor investitora da ide sa sneg belom fasadom, kada izgled same fasade na kraju krajeva zavisi od majstora Pere koji je pomenutu sekciju radio...Cekamo da udjemo unutra pa da vidimo bitne stavke, a grbe na jakoj suncevoj svetlosti mozemo zanemariti, ukoliko su bitne stvari ok.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=684192#p684192:rjm2vnow je napisao(la):
DV10 » Pet Nov 29, 2019 10:47 pm[/url]":rjm2vnow]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=684055#p684055:rjm2vnow je napisao(la):
Nisko » Pet Nov 29, 2019 3:33 pm[/url]":rjm2vnow]Ovaj tamniji beton na slici je mesto za kontejnere strana ka westu65. Divota... 3 metra od basti prizemnih stanova a tu je idrvo...:(:(
97ee0441c2bf78a529d3243127b600af.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Raskosno drvo nema sta...

Na renderu k'o u Košutnjaku, a po završetku k'o po sred oranice. Ovo da nije jadno, bilo bi smiješno. Jesenas kupih u rasadniku platan od 5 god za €150 pa se eto pitam, zar nije moglo ? Ok, ne hvatajte se sad za platan, ne mora, zbog korijena, garaze itd. itd. al sta god ? Je l' vam i to skupo gospodo investitori ili je samo neznanje+bahatost u pitanju ?
 
Za ozbiljnog investitora ovaj forum moze biti i jako koristan, da iskoriguje stvari koje su bile lose na prethodnim projektima (CG, VK...) pa se nadam da ce i ove stvari korigovati...Za takve korake treba investitore i pohvaliti, a dobar glas daleko se cuje
 
Hm pitam sta se desilo, pa je sasa75 od nekoga ko tvrdi kako cene po kojima se stanovi u bloku 65 prodaju nisu realne, postao neko ko redovno obilazi gradiliste, slika napredak radova, i zamera sitne nesavrsenosti na fasadi?

Da se nije nesto pazarilo sasa75?
 
Ti bi kao redovni posetilac foruma, sa naglaskom na bloku 65 mogao malo da se aktiviras, baciš neku korisnu opasku, neko zapažanje sa gradilišta, sliku, umesto što prozivas druge i trudiš se da zadovoljis neki svoj kompleks...
 
Rekoh ja odavno VK broj 2, realno ove zapadnjake ne podnosim zbog perfidnosti koju su nam ukazali u toku 90 ih itd.
Ali nema nijedan zapadnoevropski grad gde je ovo moguce a da ne pominjem prestonice. I opet mora se poentirati na konto West 65 jedini po renderu.
 
Siguran sam da svi pratite projekte, propise i nacin izgradnje zgrada po zapadnoj Evropi. :)

Svi kupci su dali izricitu saglasnost da prihvataju eventualne izmene projekta. Cemu halabuka. Mozes biti zadovoljan ili nezadovoljan, ali izjave tipa "treba ih tuziti,, ovo nema nigde blablabla" su besmislene.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nisam kupac u wp, nema nista od treba ih tuziti, samo jadno je da ovi iz urbanizma nemaju plan kako treba grad da izgleda. Ako nista drugo ono zbog spratnosti objekta odnosno infrastrukture koja prati objekte itd. odnosi se na kvalitet zivota istih koji ce tu ziveti.
Sto se tice gradova u Evropi, jesam ziveo i obisao dobar deo pa na konto toga iznosim moje stavove a posto mi je Bg u srcu od
80-ih i dobro se secam i Akademije i Metroa i izlazaka jednostavno zivota, za vas mladje ne znaci mnogo ali tad smo bili zaista ispred nekih gradova cak i u Skandinaviji. Nazalost nametnuti ratovi i stagnacija su nas doveli do ovoga da sad svaki investitor je jaci od pomenutih institucija, besmislene izjave nisu, da ovo nema nigde, gde god je uredjen zivot ovakve prepravke rendera jednostavno nemogu da prodju.
 
Sledece nedelje pocinje primopredaja stanova

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Jel su ovo cevi za navodnjavanje?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Vrh