Šta je novo?

Wellport [Stambeni kompleks | 50.000m2]

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=658152#p658152:36xbsinf je napisao(la):
Nisko » Ned Sep 08, 2019 11:18 am[/url]":36xbsinf]Pa i nisu bas izjednacene... west tower je oko 400e skuplji po kvadratu od wellporta

Poskupeo je i Wellport u medjuvremenu za oko 15% po kvadratu. Sada su npr cene u stanovima koji gledaju ka dvoristu iste kao u west65 kuli do 16 sprata, tacnije od 2950e do 3200e.

Razlika je samo u tome sto u wellportu ima npr stanova u prizemlju sa "bastom" od 8m2 koji gledaju na ulicu Tadije Sondermajera pa kostaju oko 2200e.

Sve u svemu previse sa projekat koji je ispod proseka gledajuci sve ostale novogradnje na NBG, narocito kada se uzme u obzir da je naprasno promenjen izlgled projekta tj raspored zgrada pa sada ni kupci u ovim zgradama nisu postedjeni gledanja jedni drugima u tanjir.
 
Gde je uopste slika novog izgleda kompleksa? Da li je to provereno uopste?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nema slike, ali jeste zvanicno - ponude za stanove za 2. fazu sadrze novi, nakaradni, raspored zgrada.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nigde nema ta ponuda da se vidi? Na sajtu je sve isto i dalje

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Imas ovde par postova iznad skicu

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Novi izgled...
ae089007dbfbf59fc49695e7d05fe67b.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nesto mi je cudan taj render. To je gledano iz ugla gde ce da nikne Zepttera?
 
Rekao bih da je ovo iz pravca airport city-ja

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
U tom slucaju je netacan render totalno jer izmedju WP i AC nema mesta ni bicikla da prodje, a kamo li ti automobili.

Osim toga, da je gledano iz ugla AC tu gde je ulaz u podzemnu garazu, bi trebalo da bude decije igraliste.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nigde na sajtu, u brošuri, na FB strani nema novog izgleda, samo na ovom plaćenom fb oglasu (pretpostavljam da si odatle "skrinšotovao"), ovako stidljivo i na kašičicu...

I posle se ljute kad ih ljudi nazivaju ovako i onako, a istu stvar uradili na oba aktuelna projekta, i u VK i ovde...


Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Pa da... render izgleda kao da je kompleks u najmanju ruku izgradjen na Tari a ne na NBG-u. Obmana koja se vise manje pojavljuje na skoro svim renderima novogradnje. Ne znam da li bi se ovo u "normalnim" zemljama smatralo kao obmanom kupca?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
To je potpuno normalna pojava i u normalni zemljama. Renderi su uvek daleko od stvarnosti.
 
Pre ce biti da je ovo. Ovo je iz ugla Westa i Zepterre. Meni sve to ok izgleda. Nemam neki problem sa promenom...
5b33a0697da694c6214d63e3526f1b3b.jpg


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Iskreno, iz ovog ugla meni izgleda nabudzeno i nakaradno. Totalno izgubljena simetrija koja treba da krasi jednu zgradu. I to samo da bi dobili 8 stanova vise po zgradi.Uzas. Isto kao i u A bloku gde su sa onim 10 spratnicama upropastili inace lep blok.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Zna li neko sada koje su cene? U ovom bloku će biti preko 4,500 stanova zeptera+west+wellport+exing+onaj projekat na ćošku kod tosinog bunara... Saobraćajni kolaps u najavi
 
2.faza izgleda očajno...Da su zadržali izgled kao u 1.fazi bilo bi to jedno od boljih naselja... Ovako,vrlo neizvesno i neatraktivno
 
sasha75":1u7bh8j2 je napisao(la):
Zna li neko sada koje su cene? U ovom bloku će biti preko 4,500 stanova zeptera+west+wellport+exing+onaj projekat na ćošku kod tosinog bunara... Saobraćajni kolaps u najavi
Sada su cene totalno ne atraktivne za ove ispodprosecne zgrade gledajuci tehnicku specifikaciju i nabijenost zgrada. Cak su vise od westa, ali i od svih ostalih gradilista u tom bloku.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ja sam uzela stan od njih u CG. Puno sam putovala i boravila u inostranstvu, bila u slicnim objektima u Kanadi. Meni je ovaj koncept zaista super. Osecam se kao da zivim u inostranstvu. U CG je dosta zelenila u dvoristu koje je zatvoreno. I u Wellportu vidim da je taj koncept zatvorenog privatnog kompleksa sa parkom i igralistem unutra, sto nije za poredjenje sa popločanim Westom i radnjama u prizemlju. Meni lično nije nakaradno, više mi smeta ta previsoka kula. Naravno, svako ima svoje vidjenje i preferencije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Stan u 2. fazi na 4.spratu ka dvoristu je oko 2.641e. Garaza je 13. Naravno sve sa PDV.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To su stare cene, sada su te cene oko 2990 pa navise.

Sto se radnji u prizemlju tice, umesto njih su se odlucili da i to budu stanovi, cak i zgradama koje gledaju na ul Tadije S. tako da ce ti ljudi ziveti u vrlo humanim uslovima zasticeni od stetnih suncevih UV zraka jer ce sve vreme biti u senci Ceptera i okolnih zgrada, ali im zato nece manjkati izduvnih gasova i buke od nekoliko hiljada automobila stanovika, radnika i gostiju tog naselja.

Dakle, prvi a verovatno i jedini kondominijum koji svojim stanarima ne pruza apsolutno nista od dodatnih sadrzaja izuzev karticnog pristupa parkicu izmedju zgrada za koji i dan danas ne zele da kazu da li ce imati ista osim penjalica za decu u jednom svom delu.


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ne, tu sam ponudu dobila u sept sa PDV. Za CG znam da ima fino dvoriste. Za stanove sa dvoristem ka ulici se slazem, ali predpostavljam da to i cena tih stanova govori. Ovi koji gledaju ka AP imace ok dvoriste i kontrolisan pogled ka AP.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Septembar je davno bio, a ponuda kojubste dobili je neobavezujuca po investitora tako da ako niste izvrsili rezervaciju po toj ceni, spremite dodatnih 300e ili vise po kvadratu.

Ako pratite rad ovog investitora, onda znate da se cena kao i sami projekti menjaju konstantno, bez obzira na fazu izgranje i prodaje.

Sto se stanova koji gledaju na dvoriste tice, to dvoriste je ovom promenom projekta tj rasporeda zgrada smanjeno zarad ulaza u podzemnu garazu tako da umesto dvorista koje je potpuno zaklonjeno od ulice, sada to postaje mini parkic bez bilo kakvog sadrzaja koji ce biti izlozen i ulici Tadije S, i ulazu u podzemnu garazu sa druge strane, i parkingom od AC i zgradama sa ostalih strana.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Vrh