Šta je novo?

Wellport [Stambeni kompleks | 50.000m2]

Cene na visim spratovima sada idu i do 2800 sa PDV, tako da deluje da jesu podigli cene.
 
Mislim da kad su krenuli sa prodajom, nije bilo stanova skupljih od 2700e po m2.

Btw, krece nov projekat odmah pored Wellporta ka Bulevaru Heroja sa Kosare. A nesto se radi i sa onim napustenim zgradama izmedju hangara i tosinog bunara.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=573483#p573483:2svecqdg je napisao(la):
direktor » 10 Окт 2018 09:37 am[/url]":2svecqdg]Moraju i mercedesi da zarade za fasadu
Наравно, али само прва зграда "мерцедес", тј. Булевар Милутина Миланковића 130. Треба заменити оне силне поотпале керемичке плочице на фасади.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=573815#p573815:3q6wj3x5 je napisao(la):
MrGood2016 » Thu Oct 11, 2018 3:30 pm[/url]":3q6wj3x5]Mislim da kad su krenuli sa prodajom, nije bilo stanova skupljih od 2700e po m2.

Btw, krece nov projekat odmah pored Wellporta ka Bulevaru Heroja sa Kosare. A nesto se radi i sa onim napustenim zgradama izmedju hangara i tosinog bunara.

To je zepterov projekat, buše već nedeljama uzorke tla. Mislim da je i Gaga nešto pričao o tome i na nekoj od tema sam video mapu svih projekata u tom kraju (da me ubiješ ne sećam se gde). Exing je malo prema Tošinom.
 
Cao,
Skoro sam se registrovao. Rezerevisao sam 3 soban stan u Wellportu okrenut ka Zepteru ... :D :D :D

Sta mislite, hoce ova Kula sto se gradi u West-u 65 zakloniti sunce na Wellport?

Takodje, koliko ce gradiliste Zeptera uticati na okruzenje? Realno ce biti gradiliste u celom kraju barem narednih 5 godina ...
 
Nemaš potrebe brinuti za osunčanost u odnosu na kulu pošto sunce praktično tokom celog dana pravi senku ka nasipu a ne Wellportu i Airport City-ju.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=575823#p575823:3gokjxad je napisao(la):
Dzoni984 » Sub Okt 20, 2018 11:52 pm[/url]":3gokjxad]Cao,
Skoro sam se registrovao. Rezerevisao sam 3 soban stan u Wellportu okrenut ka Zepteru ... :D :D :D

Sta mislite, hoce ova Kula sto se gradi u West-u 65 zakloniti sunce na Wellport?

Takodje, koliko ce gradiliste Zeptera uticati na okruzenje? Realno ce biti gradiliste u celom kraju barem narednih 5 godina ...
Deo dana ces biti zaklonjen. Tvoj stan je orijentisan ka severo-istoku, gde ti kula dodje istocno od tebe. Najverovatnije ce te zakloniti malo ujutru, a ostatak dana ti je sunce s ledja svakako.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=575823#p575823:kmd189yz je napisao(la):
Dzoni984 » Sub Okt 20, 2018 10:52 pm[/url]":kmd189yz]Cao,
Skoro sam se registrovao. Rezerevisao sam 3 soban stan u Wellportu okrenut ka Zepteru ... :D :D :D

Sta mislite, hoce ova Kula sto se gradi u West-u 65 zakloniti sunce na Wellport?

Takodje, koliko ce gradiliste Zeptera uticati na okruzenje? Realno ce biti gradiliste u celom kraju barem narednih 5 godina ...

Koliko si platio po m2?
Da li si uzeo i garazu?

Meni su rekli da je 80% stanova rezervisano lol. :gobb:
 
Da li je neko od kreditnih kupaca bio na razgovoru sa investitorom? Insistiraju da se kredit odobri pre 80% zavrsenosti objekta, sto znaci da ce svi verovatno morati da se kreditno zaduze u Unicredit banci bez obzira sto potencijalno mogu da dobiju bolje uslove u drugim bankama.
 
Za njih i vecina drugih banaka daju pre 80%, samo se raspitajte
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=579082#p579082:237kqjku je napisao(la):
Nisko » Ned Nov 04, 2018 7:34 pm[/url]":237kqjku]Da li je neko od kreditnih kupaca bio na razgovoru sa investitorom? Insistiraju da se kredit odobri pre 80% zavrsenosti objekta, sto znaci da ce svi verovatno morati da se kreditno zaduze u Unicredit banci bez obzira sto potencijalno mogu da dobiju bolje uslove u drugim bankama.

Kredit se odobrava odmah, ali se nece realizovati do useljenja. Moj savet je da odes u ekspozituru Unicredit banke u Jurija Gagarina 30b. Osoba koja radi tamo stambene kredite dosta detaljno je objasnila sve.

Nisam siguran da li mogu biti bolji uslovi u bankama koje ne finansiraju projekat.
 
Trenutno stanje :)
af5d9bf17c1545ef48ff4b0ddc38d4dd.jpg
3bb818f223da972dfb3118fb2993313d.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ja sam kupio stan u Zelenoj aveniji koja je takodje projektno finansiranje Unicredit banke.
Imam samo negativna iskustva sa njima, tako da bih njih izbegao u najsirem mogucem luku. Konkretno mislim na filijalu u Belvilu.
Gospodja koja je tamo glavna za stambene kredite je totalno nezainteresovana i rekla mi je opusteno da ako mislim da ima boljih ponuda, slobodno predjem u drugu banku. Bas nju briga za jednog kupca, mizerija.

I ja sam onda presao u Erste banku, izbegao placanje obrade kredita i placanje NKOSK-a (u prevodu, ustedeo oko 3000 eura).
Istina, kamata je nesto malo visa jer nije projektno finansiranje, ali za 10 eura mesecno necu propasti.

Prica je tekla ovako: kaparisao sam stan i dao 10%. Cekalo se da podnesem zahtev za kredit u Unicredit banci, sto sam ja odlagao dok zgrada ne bude pri kraju. Kad je bilo oko 80%, dao sam jos 10%. Nakon toga sam podneo zahtev da bi oni meni nakon mesec dana razmatranja (mesec dana?) rekli da moram da uplatim jos 20% ucesca zbog nekog razloga koji uopste ne stoji kao uslov. Eto moze im se da me uslovljavaju, iako radim vec 6 godina, bez dana prekida. Prijavljen sam na pune doprinose, znaci nema lazi-nema prevare.

Otisao sam kod notara, odradio aneks ugovora i dobio (po meni) bolje uslove u Erste banci. Sve pohvale za filijalu u Zemunu. Sjajna ekipa.
 
Jel neko od kupaca potpisivao predugovor i uplatio prvi deo? Prvenstveno mislim na kesh kupce?
 
Da li je neko od kupaca koje potpisao predugovor dobio tacnu specifikaciju materijala za stan? Primetio sam da u njihovom primeru ne postoji tako nesto, je 'l neko obratio paznju na ovo?
 
Taj deo će biti regulisan Ugovorom. Predugovorom se samo obavezujete da ćete potpisati Ugovor i, ne bi ni postojao, da je na vreme završena konstrukcija projektnog finansiranja.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=583990#p583990:2t2zftnm je napisao(la):
jelena.radovanac » Pon Nov 26, 2018 9:02 am[/url]":2t2zftnm]Taj deo će biti regulisan Ugovorom. Predugovorom se samo obavezujete da ćete potpisati Ugovor i, ne bi ni postojao, da je na vreme završena konstrukcija projektnog finansiranja.

Znaci Predugovorom se obavezem da potpisem Ugovor, i onda u Ugovoru moze da stoji bilo koja specifikacija materijala, ja cu biti prinudjen da prihvatim to?
 
Ne, naravno. U pokaznom stanu možete videti kako to izgleda , a i na site-u imate navedenu specifikaciju. Neće biti problema :)
 
Vrh