Šta je novo?

Wellport [Stambeni kompleks | 50.000m2]

Jedna "zimska"

PXL_20231216_100021312.jpg
 
Zaista lepo izgleda wellport, pogotovo deo koji gleda na AC. Na žalost visina solitera je to umanjila... Jedina stvar koja mi je bezveze je ograda koja postoji između AC i wellport, kao i west65 naselja.
 
Danas dobio kljuceve i pogledao stan,sve u najboljem redu,garaze isto,ja zadovoljan.Da li postoji neka viber grupa sa stanarima iz ove faze?
 
Čestitam na useljenju, moguće da smo se mimoišli u liftu :)
 
Danas cu i ja podeliti svoje utiske nakon primopredaje i prikljucujem se milan63 sa pitanjem za viber grupu 😊
 
Pozdrav budućim komšijama. Da li je i vama hladno u stanu ili smo samo mi te sreće? Čim smo videli radijatore znali smo da će grejanje biti problem. Plus su više hladni nego topli. Da li mislite da će biti bolje kad se svi usele?
 
Pozdrav budućim komšijama. Da li je i vama hladno u stanu ili smo samo mi te sreće? Čim smo videli radijatore znali smo da će grejanje biti problem. Plus su više hladni nego topli. Da li mislite da će biti bolje kad se svi usele?
Danas je nova upravnica poslala dopis Beoelektranama, verovatno ste dobili taj mejl, trebalo bi uskoro da se resi problem
 
Sto? Koja ste negativna iskustva imali il znate nekog ko je imao?
Ja. I jos dva drugara. Izguglajte i bice vam jasno. Od svih najgorih ona Jelena Terzic i sefica joj, su najgore. Cuo sam od drugara da su fizicki pretili jednom od vlasnika stanova u Petici jer je negodovao. U svakom slucaju svuda ih izbacuju jer su investitorska gamad. Jos uvek nismo razmrsili finansije
 
Čuvena Jelena Terzić je isterana iz svakog kompleksa u kom je bila, ona i njena firma. Funkcioniše tako da je investitorska odluka u startu, dođe, ne radi aposlutno ništa, uzima pare, nigde je nema a za to vreme kompleks propada, prave se dugovi. Kad se najuri, iza nje ostaju samo problemi koje drugi moraju da rešavaju. Isterana je iz Kenedy, Novi Dorćol, Petica, Wellport ranije faze…
 
Cuo sam od drugara da su fizicki pretili jednom od vlasnika stanova u Petici jer je negodovao.
Na stranu loše iskustvo, al kakav je to muškarac koji dozvoli da mu neko fizički preti? Meni niko nikada nije fizički pretio, jer imam stav i fizički izgled radnika obezbeđenja u nekom noćnom klubu, a ne intelektualca, što jesam, ali cenim da bi me stav i izgled intelektualca doveo do toga da bi u nekim situacijama, kao ovu koju opisuješ, neko se možda i drznuo da mi fizički zapreti
 
Kako je mogao investitor da izabere upravnika i ko ce da odrzava kompleks,zar o tome ne odlucuju vlasnici?Ja sam pratio na ovom forumu odakle su izbaceni i nece bas moci tek tako ovo da prodje.jel i dalje ne postoji viber grupa za trecu fazu?
 
Vrh