Šta je novo?

Wellport [Stambeni kompleks | 50.000m2]

Silicno nesto sad rade i sa Newportom, bukvalno ce faza 1 biti nalepljena na Zepterru...puni oglasi stanova za rentu, a vlasnici obaraju cene za sve stanove orjentisane ka kompleksu pogotovu one u prvim redovima do gradilista. Za Zepterru znam da su kinezi pobegli glavom bez obzira odavde gde je trebala da im bude faza 2 na mestu gde sad rade fazu 1 Newporta.
Ovo je mac sa dve ostrice kad se kupuje stan u izgradni gde se radi iz vise faza jer na potpisivanju predugovora/ugovora investitor se zastiti da se kupac slaze sa eventualnim promenama projekta, malim odstupanjima itd...Ovako su u Wellportu imali projekat da im sve faze budu po 12 spratova sem prve koja ima 9 pa su dobili kulu od 22 sprata u fazi 3.
Pa za zepterru se znalo da ce biti ogledalo zgrada tako da se formira kvadratni atrijum unutar dve faze. S obzirom da sam bio na vise prodajnih dana Zepterre, ovi koji su kupovali tamo stanove znali su sta ih ceka. Wellport je samo preuzeo projekat.
 
Mislim da Zepterra nece imati "ogledalo" zgradu...ali to je za drugu temu Newport ili Zepterra :)
pa dobro ostavili su da bude malo humanije..... time sto su stavili parking umesto atrijuma sa dvoristem.
1726484789612.png
 
Pa za zepterru se znalo da ce biti ogledalo zgrada tako da se formira kvadratni atrijum unutar dve faze. S obzirom da sam bio na vise prodajnih dana Zepterre, ovi koji su kupovali tamo stanove znali su sta ih ceka. Wellport je samo preuzeo projekat.
Zepterra je trebala da ima drugu fazu koja bi bila ogledalo zgrada i vec bi odavno bila gotova, jeste wellport preuzeo ali pogledaj projekt newporta i videces kako izgleda.
 
Zepterra je trebala da ima drugu fazu koja bi bila ogledalo zgrada i vec bi odavno bila gotova, jeste wellport preuzeo ali pogledaj projekt newporta i videces kako izgleda.
Da da ispratio sam, pricao sam nacelno kako bi bilo u smislu da bi gledali jedni drugima u prozor da je Zepterra dobila fazu 2. Newport projekat je malo humaniji.
 
Vrh