Šta je novo?

Vojvođanska - Tošin Bunar

Pogledajte prilog 207773

Vojvodjanska 20, ovde je zapoceto

A uskoro ce onda i Vojvodjanska 30 i Vojvodjanska 28 (https://www.gradnja.rs/stambeno-poslovni-objekat-novi-beograd-dalmak-good-properties/)
Neće uskoro započeti izgradnju na adresi Vojvodjanska 28. Zvao sam da se raspitam i rečeno mi je da pre kraja sledeće godine neće sigurno jer imaju 2 projekta u Zemunu koja rade paralelno.
 
Pa sada bolje da ne povezuju. To je jedino mesto gde ljudi iz solitera mogu da parkiraju.

Edit.
Nadam se da neće staviti još jedan semafor.
Koji investitor? Gde se šta gradi?

Iskreno sam očekivao da će grad prodati tu ulicu kao građevinsko zemljište i da će nici zgrada.
 
А ево како је то некада било, још док је Војвођанска била 1+1, исечено/ортофото са Бинга.
Раскрсница Војвођанска-Пере Сегединца.JPG


За Молдера слике тог дела "раскрснице" Војвођанска-Пере Сегединца када се радил/проширивала Војвођанска улица.
06.10.2013.година, види се и део тадашње Беопетрол бензинске станице
06.10.2013..jpg


16.02.2014.
16.02.2014..jpg


02.03.2014.
02.03.2014..jpg


30.03.2014.
30.03.2014_.jpg
30.03.2014..jpg


05.04.2014.
05.04.2014..jpg

:sesir:
 
Ima tu mesta definitivno pitanje koliko ce da idu u stranu

mogla bi i stanica opet da se vrati i uvuce, ali posto se sve u gradu u poslednje vreme radi bez plana i objasnjenja mogucnosti su im beskonacne
 
Samo se nadam da će biti samo izlaz na Vojvođansku u pravcu Ledina, nikako da se probija i mogućnost levo ka Studenjak. U tom slučaju može sve da se završi bez semofora.
 
Jel nekom poznato zasto je poslednjih dana kruzni tok konstantno mokar i pod vodom. Ne, nije od kise. Jel to pukla negde neka cev ili se kanalizacija izliva? Ne uspevam da utvrdim.
Ono, bas nam je reprezentativan ulaz u grad. Mali, mokar i konstantno pod sljunkom i ko zna cime jos.
 
Tu postoje 3 parcele...sve su gradske,tako da lepo nek srede svoje zemljiste...pumpa je nelegalan objekata kao i prodavnica preko puta...jasno sve pise u katastru...parcele 3466,3467 i 3468/1
 
Jel nekom poznato zasto je poslednjih dana kruzni tok konstantno mokar i pod vodom. Ne, nije od kise. Jel to pukla negde neka cev ili se kanalizacija izliva? Ne uspevam da utvrdim.
Ono, bas nam je reprezentativan ulaz u grad. Mali, mokar i konstantno pod sljunkom i ko zna cime jos.
Prolazio sam više puta za vikend i i dalje je tekla voda. Očigledno je nešto puklo, ali neverovatno da toliko dugo ne dolaze da saniraju
 
Prolazio sam više puta za vikend i i dalje je tekla voda. Očigledno je nešto puklo, ali neverovatno da toliko dugo ne dolaze da saniraju
Gledam upravo. Izliva se voda iz samih sahti na kruznom toku. Pretpostavljam da onda nije nista puko, nego se zapusila kanalizacija. Taman da sve koji dodju u nas grad docekamo u stilu. Isprskamo ih g....a
Naravno to je sasvim normalno. Niko ne dolazi da popravi. Pitam se da li mi uopste imamo vise grad i gradska preduzeca. Ili je bukvalno sve postalo servis za sprovodjenje licnih projekata i planova. Tamo u onom BnV oko svakog drveta na javnoj povrsini cvece ko iz botanicke baste, trava kao u engleskoj, a mi ostali neka plivamo u sopstvenim fekalijama. Pa toga nema nigde.
 
Gledam upravo. Izliva se voda iz samih sahti na kruznom toku. Pretpostavljam da onda nije nista puko, nego se zapusila kanalizacija. Taman da sve koji dodju u nas grad docekamo u stilu. Isprskamo ih g....a
Naravno to je sasvim normalno. Niko ne dolazi da popravi. Pitam se da li mi uopste imamo vise grad i gradska preduzeca. Ili je bukvalno sve postalo servis za sprovodjenje licnih projekata i planova. Tamo u onom BnV oko svakog drveta na javnoj povrsini cvece ko iz botanicke baste, trava kao u engleskoj, a mi ostali neka plivamo u sopstvenim fekalijama. Pa toga nema nigde.
ima u "naprednom"
Beogradu!
 
A šta piše na tabli? :)
Pretpostavljam da te buni ovaj ivicnjak jedan sto je postavljen horizontalno.
Ako majstori i nadzorni organ od prvog dana lazu onda ok, sve je moguce. Meni vise deluje da ce na samom kraju da spoje, jer da su skinuli trotoar ranije po starom dobrom srpskom obicaju bi vec ueliko ljudi skretali i parkirali tu.
Ionako su imali problema sa budalama, pa je morala policija da asistira kada su odnosili kola ovih dana. Ne znam koliki id*** moras da budes da vidis da se skinut asfalt i bagere i da ti parkiras tu lagano i odes
 
A šta piše na tabli? :)
Pretpostavljam da te buni ovaj ivicnjak jedan sto je postavljen horizontalno.
Ako majstori i nadzorni organ od prvog dana lazu onda ok, sve je moguce. Meni vise deluje da ce na samom kraju da spoje, jer da su skinuli trotoar ranije po starom dobrom srpskom obicaju bi vec ueliko ljudi skretali i parkirali tu.
Ionako su imali problema sa budalama, pa je morala policija da asistira kada su odnosili kola ovih dana. Ne znam koliki id*** moras da budes da vidis da se skinut asfalt i bagere i da ti parkiras tu lagano i odes
Pa kontam krenuli bi odmah da ruce iz pravca vojvodjanske i nekako su precizno skinuli do trotoara sto se i vidi na slikama...tako meni deluje...i ovaj novi trotoar bi trebalo malo da hvata luk udesno,tako mi logika moja nalaze...Mislim sve to moze naknadno...ali ako su majstori rekli...onda se probija...nema sta ja da razmisljam...i to je lose za stanare...pravljenjem parkinga bi se delimicno resio problem parkiranja u Pere Segedinca...ovako se pogorsava situacija...nova zgrada je napravila ogroman problem..prvo sto je smanjen br mesta za parkiranje i sto vise od 50% je neprodata garaza u prvoj zgradi..u drugoj nisam bio...ova blize ovim radovima i -1 i -2 nije ni pola kupljeno...bukvalno je prazna
 
Баш волите да вам се све сервира на тацни, а ни мало да мрднете ...., да мало сами истражујете

Радови у Улици Пере Сегединца
Радовима на ископу подлоге Служба за грађевинску оперативу започела је радове у Улици Пере Сегединца на Новом Београду. Слепи крак ове саобраћајнице биће пробијен до Војвођанске улице...........

https://www.beogradput.rs/vesti/pTFOcp3g1dGpEB3P3XSWKg==
 
Радовима на ископу подлоге Служба за грађевинску оперативу започела је радове у Улици Пере Сегединца на Новом Београду. Слепи крак ове саобраћајнице биће пробијен до Војвођанске улице.

Житељима овог дела насеља ће бити тако омогућен прилаз стамбеном комплексу непосредно из Војвођанске улице као главне саобраћајнице у овом делу града. Ова кратка деоница ће истовремено бити корисна алтернатива возачима који путују са Бежанијске косе ка Старој Бежанији односно новобеоградским блокововима, у случају гужве на главном правцу.

Новоизграђени део биће дужине 60 метара са пратећим пешачким површинама и паркинзима. Пројектом је предвиђена изградња 22 паркинг места и једно место за особе са инвалидитетом.

Завршетак радова планиран је за половину октобра.

Jasno sve...nisam znao za ovaj sajt...Hvala @Гага
 
Hvala Gago
medjutim postoji neki narodni obicaj, cini mi se da ga neko zove i zakon, da se gradiliste obezbedi i da se okaci tabla sa informacijama sta se radi ko rad do kad radi ko to kontrolise
moguce je i da smo abolirali tu mrsku civilizacijisku tekovinu

p.s. I da ima tabla, uvek cu vise verovati Gagi nego sta pise na tabli ili sta lokalni basibozuci pricaju
 
Баш волите да вам се све сервира на тацни, а ни мало да мрднете ...., да мало сами истражујете

Радови у Улици Пере Сегединца
Радовима на ископу подлоге Служба за грађевинску оперативу започела је радове у Улици Пере Сегединца на Новом Београду. Слепи крак ове саобраћајнице биће пробијен до Војвођанске улице...........

https://www.beogradput.rs/vesti/pTFOcp3g1dGpEB3P3XSWKg==
Pre deset godina :rolleyes: je ovde diskutovano o toj vezi, da li treba ili ne treba da se napravi. Doduše,stvari su se promenile, sada se tu podižu zgrade sa stanovima, ruše se stare kuće.
Sledeće će verovatno biti - pešački preko Vojvođanske na ovom mestu, potom i kod crkve... živi bili pa videli.
 
Vrh