Šta je novo?

Vojvođanska - Tošin Bunar

Пре годину дана сам писао да ће и брдо између б.косе и старе бежаније у нивоу ресторана кестен доћи на ред. Пре пар дана су багери кренули да крче тако да остаје да видимо шта ће ту бити
Sta i gde su krenuli da krce?
 
Aha na brdu, to valjda pripada energoprojekt-u. Biće neka fina zgradice verovatno.

Edit.
Mislio sam da su brdo krenuli pa sam se zabrinuo.
 
Brdo/Kosina jeste, ali gore ima par praznih parcela koje su privatne (Energoprojekt)
EDIT - Evo gledam katastar i vlasnik parcele 1870 je ТUМАСО DOO
Ostale parcele su u vlasnistvu Beograda.


Na ovoj parceli cak vec postoji objekat koji je napusten barem 20godina.
1721821660260.png1721821882634.png1721822041157.png1721822318627.png
 
Poslednja izmena:
Ne verujem, nema nikakvih dozvola za te parcele samo za ovu 1870 ima zahtev na APRu.
 
Da li neko zna kada je u planu proširenje Tošinog bunara u delu prema Zemunu od Pariske komune? Da li ima ikakvog izgleda da bude za naših života (planiram još jedno 30-ak godina, ako ne izmisle neki eliksir)?
 
Evo da resimo misteriju ovde su krenuli radovi e sad kojoj parceli pripada tesko je reci
 
Nisam u BGu do vikenda pa ne mogu da proverim, ako je uz brdo treba odmah prijaviti pošto su gotovo sigurno divlji radovi.
 
gradi se nesto i u Vojvodjanskoj oko broja 20 ociscen je plac, ne znam sta nema table standradno
 
hvala, vidio sam ove stanove u oglasima ali je pisalo Vojvodjanska 9 pa nisam povezao posto je ovo parna strana
 
Vrh