Šta je novo?

Vojvođanska - Tošin Bunar

kapiram da su sahte bile a relja,ako pitas o kojoj se radi...evo bas na tvojoj poslednjoj slici ova sahta sto se kaze ima dva betona,ova u sredini...znaci okolo nje je kao nizbrdo...mnogo ruzno izgleda...kad budem bio u prilici slikacu..cak sa jedne strane je i udubljenje gde ce se sigurno adrzavati voda...i problem u najavi..jos plus nalazi se na mestu gde svima upada u oko...nadam se da ce prilikom primopredaje neko uociti...a sto se tice slanja prigovora direkciji...ne vredi bez slike da saljem...ako je neko spreman da pomogne ja mu se ovom prilikom zahvaljujem..pozz svima..
 
"Куте је послао са својим комшијама пријаву дирекцији и инвеститору за оне шахтове код његове зграде на улици који су лупали, и ето извођач је то поправио очас посла".

@Гага
Боље речено, к'о бајаги су поправили! Сада лупају још више!! Писао сам пријаву Дирекцији, пре три недеље и госпођа која је задужена испред Дирекције као надзорни орган ми је обећала да ће издати налог и то поправити, међутим до данас ништа није урађено. Јуче ме је контактирала након моје ургенције и обећала да ће то решити јер не жели да има проблема са тим (пошто сам јој рекао да ћу заједно са комшијама зауставити саобраћај и поправити ове поклппце што лупају). Видећемо шта ће урадити, јер овај поклопац поред подземних контејнера страшно лупа.
vojvoanska-ispred-broja-.jpg
 
Pa kad neugradjuju dobre stare poklopce sa livenim asfaltom na istom
 
У пролазу на брзину снимих пар сличица код раскрснице са Гандијевом.
Завршили су са постављањем ивичњака за тротоар и бициклистичку стазу на парној страни Војвођанске:




 
dane bezanija":e7epwfnc je napisao(la):
kapiram da su sahte bile a relja,ako pitas o kojoj se radi...evo bas na tvojoj poslednjoj slici ova sahta sto se kaze ima dva betona,ova u sredini...znaci okolo nje je kao nizbrdo...mnogo ruzno izgleda...kad budem bio u prilici slikacu..cak sa jedne strane je i udubljenje gde ce se sigurno adrzavati voda...i problem u najavi..jos plus nalazi se na mestu gde svima upada u oko...nadam se da ce prilikom primopredaje neko uociti...a sto se tice slanja prigovora direkciji...ne vredi bez slike da saljem...ako je neko spreman da pomogne ja mu se ovom prilikom zahvaljujem..pozz svima..

@Дане, имам предлог, а и да се добије на времену.
Искористи слободно ту моју последњу слику (можеш да пошаљеш и остале три слике под датумима) и на њој означи тај шахт и тако пошаљи Дирекцији као пријаву. До података Дирекције, коме, како, зашто,... можеш да дођеш тако што ето замоли Кутеа преко ПП да ти пошаље те податке јер је он, као што видиш, слао пријаву и е-поштом и телефонм за поклопце шахтова који на жалост опет тандрчу :( (лупају). Пошаљи на ту госпођу из Дирекције која је надзорни орган. Верујем, а нема разлога да не прихвате пријаву и рекламацију грађана, јер је и њима-Дирекцији у интересу да буде што боље урађено.
Јави шта си урадио.
 
Za oe šathove na trotoaru sam video da su završeni i da su postavljene ploče od behatona.
U međuvremenu su se bavili betonskom "glavom" šahta koji se nalazi na samoj raskrsnici. Betonsko postolje koje nosi poklopac je stajalo krivo u odnosu na kolovoz, pa su morali da ga uklone i izliju novo.
 
Meni i dalje nije jasno zašto su pravili dve jednosmerne bici staze, kad je potpuno logično da ide normalna (dupla) staza modernom stranom, a da na "ruralnoj" strani ide samo trotoar. Naravno, to je trebalo planirati pre prve rekonstrukcije i tada je trebalo "pomeriti" ulicu malo ka "ruralnoj" strani.

ps: Naravno da mi je jasno zašto je tako rađeno (zbog nedostatka inteligencije), ali se uvek zapitam...
 
Današnje fotke iz Gandijeve,trenutno rade na postavljanju ivičnjaka
fotografija1522.jpg

fotografija1523.jpg

fotografija1524.jpg

fotografija1525.jpg

fotografija1526.jpg

fotografija1527.jpg
 
Koliko videh, prskaju gornji deo Nehruove (bitumen?).

Što se behatona tiče, preostalo je parče od perionice do Gandijeve.
 
ma kakva crna prijava..nemam zivaca ja za to...realno...svaka cast na brzini svih radova ali brine me a i brinuce sve nas..kvalitet...ali u svakom slucaju je mnogooo bolje nego sto je bilo...
 
dane bezanija":gp2adl8i je napisao(la):
ma kakva crna prijava..nemam zivaca ja za to...realno...svaka cast na brzini svih radova ali brine me a i brinuce sve nas..kvalitet...ali u svakom slucaju je mnogooo bolje nego sto je bilo...

Ако ниси спреман нешто подузети онда немој ни да се буниш и дајеш примедбе. Ти би да попујеш а да други уместо тебе ради.
 
nisam znao da imamo i hrvate na forumu...kaze se preduzeti...a hrvati kazu poduzeti...ili neki ne srbi...a to da li cu davati primedbe i da li cu se buniti je moj izbor.
 
dane bezanija":1lsm95km je napisao(la):
nisam znao da imamo i hrvate na forumu...kaze se preduzeti...a hrvati kazu poduzeti...ili neki ne srbi...a to da li cu davati primedbe i da li cu se buniti je moj izbor.

Са гнушањем и презиром прелазим преко оваквог текста мог сународњака.
 
Kakvi ovo ne Srbi pisu?Sunarodnjaka?Koja je to rec?Kaze se sunarodnika...majcica srbija prima u svoju zemlju sve i svakog ali makar ocekuje da neku upotrebljava njene reci a ne tamo ko zna cije...to je kao i ovo teranje sile sa stranim tablica,neplacanje kazni za parkiranje i sl...i posle nama ovde da drze pridike...
 
Uh dane, baš se se srozao u mojim očima.

Ovo nije srpski forum i ne postoji naređenje da se piše književnim srpskim jezikom. Poslušaj malo kako pričaju Srbi "preko Drine", tj iz Hrvatske, ili bi možda i njima nešto zamerao.
 
Dane, nije korektno prozivati ljude po nacionalnoj osnovi. Zašto i neko ko je Hrvat ne bi pisao svojim jezikom na ovom forumu? Mi smo normalna zemlja, normalnih ljudi, nadasve otvorenih, i nemamo ništa protiv da pripadnik bilo koje nacije piše na forumu svojim jezikom, pogotovo ako je to jezik koji mi razumemo. A mi razumemo sve verzije srpskog jezika kojima govore sve nacije u okruženju: i Hrvati, i Bosanci, i Bošnjaci, i Crnogorci, (verovatno uskoro i Vojvođani). Tako da nema potrebe za podizanjem tenzija.
 
Дане блесане, бар 240 година у назад моји корјени су српски.
Теби твој брат србин ништа не замјера.
Знам ја веома добро какви смо ми срби а нарочито такви као ти.
 
astrodule":1qacmqbj je napisao(la):
Uh dane, baš se se srozao u mojim očima.

Ovo nije srpski forum i ne postoji naređenje da se piše književnim srpskim jezikom. Poslušaj malo kako pričaju Srbi "preko Drine", tj iz Hrvatske, ili bi možda i njima nešto zamerao.

Čisto radi poznavanja geografije, preko drine su Srbi iz Bosne, Drina se uliva u reku Savu kod Sremske Rače, znači Drina ne razdvaja Srbe iz Hrvatske sa ostalim Srbima. :grand:
 
Preko Drine ti je i Slovenija, ako gledamo bukvalno :). Ja sam mislio na Kordunaše, Ličane i na taj deo koji je uz Bosnu.

Ne volim kad me neko proziva tek onako,neko ko se kad kad ukljuci u ovu temu
rasho62 ti je lepo rekao da ne možeš da očekuješ da ti neko reši problem.

Nemaš živaca da prijaviš problem koji te se direktno tiče? Ko će da ga reši? Veruj mi (a mnogo sam prijavljivao, davao predloge, bio odbijan, preusmeravan) nije to toliko teško. Postoje službe koje odgovaraju na mejlove (Beograd put), a postoje i telefoni svih službi na internetu i lako se nađe za većinu stvari ko je odgovoran. Često će ti dati telefon onoga za koga smatraju da je nadležan i na kraju ćeš doći do prave osobe.

A najlakše je prijaviti ili na Građanin inspektor ili Servisnom centru NB - http://novibeograd.rs/servisni-centar-o ... vi-beograd na 785 0 785
 
Dane, ono stvarno nije bilo lepo.
Nije slabost karaktera ako se prizna da nisi u pravu.


A što se tiče same ulice,postavljen je prvi sloj asfalta na raskrsnici sa Nehruovom, a takođe i na rasrksnici sa Gandijevom.
Popločavanje behatonom je doguralo na tri kuće od gandijeve (treća je prodavnica Roma).
Ostaje da se poploča od Nehruve prema crkvi.
Trava je već počela da raste.


Da su u Gradu pametni, pa da odmah angažuju izvođače da na brzinu raščiste i izravnaju prostor između ulice i bloka 63.
Makar deo kod škole, pošto ima dosta divljeg rastinja i koječega...
 
Završna faza rekonstrukcije Vojvođanske »
03. April. 2014 | (18:14 -> 18:45), Izvor : Studio B, Komentari: 0 komentari :: video prilog
http://www.studiob.rs/info/vest.php?id=100159

Rekonstrukcija Vojvodjanske ulice ulazi u završnu fazu, pa se već ovog vikenda očekuje da raskrsnica sa Nehruovom ulicom, posle građevinskih radova, bude i asfaltirana.

Sledeće nedelje počinje i asfaltiranje raskrsnice sa Gandijevom ulicom, da bi sredinom aprila, nakon postavljanja projektne signalizacije, za saobraćaj u Vojvođanskoj bile otvorene po dve trake u oba smera.

Završetak svih radova, uključujući i elektroinstalacije, rasvetu i zelene površine, najavljen je za maj.
 
Vrh