Šta je novo?

Vojvođanska - Tošin Bunar

Kao i uvek moraju da urade neku glupost, a i sobzirom kakva nam je drzava i ovo je previse :bash:
 
Асфалтирање дела улице испред цркве. Иначе, овом приликом обавештавам све којима су претходних дана пробијали мозак канализациони поклопци, да је извршена поправка истих (постављена гума испод поклопаца). Такође, захваљујем се људима у Дирекцији који су веома брзо реаговала по пријави.
fotografija0181.jpg

fotografija0182.jpg
 
Iza sporene bandere je psotavljena nova ,pa vjerovatno kad prebace instalcije ce istu ukloniti ,ostaje nam da vidimo
 
Sloba0111948":3bxx5k05 je napisao(la):
Gago, hvala Ti na brzom i preciznom odgovoru ali se nismo u potpunosti razumeli.Ulica kod pumpe odnosno solitera je definitivno resena, bar za sada, ali sam ja mislio na jednu drugu ulicicu.Izmedju Nehruove i ove ulice kod pumpe u donjoj strani ulice Pere Segedinca postoji jos jedna ulicica koja je bila veza sa Vojvodjanskom ulicom a nalazi se pored same pijace i tu su svojevremeno dok je pijaca radila punim kapacitetom i kada je tu bila Gorica i druge trgovacke firme, sluzila za dostavu robe u magacine lokala na pijaci.U toj ulicici se nalazi i podrum pica BIP-a u privatnoj kuci a nalazi se otprilike na sredini izmedju Nehruove i ulice kod pumpe koja se zatvara.Pretpostavljam da ce iz istih razloga kao i ova kod pumpe biti zatvorena za izlaz u Vojvodjansku, ali nikad se ne zna posto su tu locirani lokali Pijacne uprave koje ce biti teze aktivirati ako nemaju mesto za dovoz robe!Mislio sam na tu ulicicu, ali u svakom slucaju Ti hvala i puno pozdrava svima na forumu!
Слобо, да у праву си, скроз сам сметнуо са ума ту малу уличицу.
Да и она се затвара. Значи сад кад се буде достављала роба мора се "около" читавих 200 метара више :D . Значи оно парче Нехруове па десно у доњи део Пере Сегединца па до пијаце.

Ево две слике те уличице за оне којима није најасније где се налази.
Слика од 25.фебруара 2014. године:


Слика од 24. јануара 2014. године. Види се и тај дисконт пића. Значи то је база за :vops: :lol: :kk:
 
dane bezanija":2r2hjxh7 je napisao(la):
da li je neko obratio paznju na raskrsnicu kod rome,idu novi ivicnjaci,pa stara bandera,mali prekid ivicnjaka pa nastavak..da li je moguce da nije moglo drugacije majku mu staru? :)

rasho62":2r2hjxh7 je napisao(la):
Видиш да може! Код нас све може само не: људски, одговорно, паметно, мислити унапред. А квалитетно... е то нам је мисаона именица.

nbgcity":2r2hjxh7 je napisao(la):
Kao i uvek moraju da urade neku glupost, a i sobzirom kakva nam je drzava i ovo je previse :bash:

@Дане Бежанија, @Рашо62, @Нбгсити, жао ми је што сте толико баш негативни према овом пројекту (и не само према њему) и што баш не обраћате пажњу на детаље и напредак радова. Да обраћате видели би сте да су урађена прво бетонска постоља за нове бетонске бандере, па су онда постављене те нове бандере. Старе металне бандере, још стоје док мајстори електричари из ЕДБ све не повежу. И они су наилазили на многе проблеме баш у овом делу.
Те нове бетонске бандере су постављене и у делу Гандијеве која се обнавља (од Максија) па до раскрснице и даље дуж Војвођанске улице скроз до краје докле се обављају радови тј. до дела где се спаја (код оне перионице возила) са већ урађеним делом ове улице.

Управо извођач радова баш ради одговорно, људски и паметно и доста проблема је решио на лицу места односно у ходу.

На слици од 08. марта сам вам означио стару бандеру која се уклања, а одмах поред је нова мало увучена у тротоар. Наравно ивичњаци ће се поставити у том делу одмах чим се уклони та стара бандера.


Слика исто од 08. марта где се виде нови стубови поред старих, а дуже целе Војвођанске:
 
@Куте, драго ми је да је проблем решен. У суботу кад сам био на градилишту ми је то речено, али сам заборавио да то напишем у репортажи! :dil:
 
taman posla da sam negativan...samo samo bukvalno pitao...iskreno ako se neko raduje ovoj ulici onda sam to ja...jer sam mislio da necu docekati zavrsetak...ne mogu da docekam da prosetam od rome pa skroz do kruznog toka i nazad...jel ostaje i dalje da se gandijeva pusta 13. popodne ili 14.ujutru?a istovremeno nehruova zaustavlja za saobracaj?nehruova ce isto kao i gandijeva kod pere segedinca smer ka blokovima biti 1+1?hvala svima na slikama...podrzavam maximalno sve...nemojte drugacije da mislite...pozzzz
 
negativan si skroz i stalno negativno komentarišeš kako ne rade nedeljom i slično.

i za ove bandere postoje sasvim razumni razlozi zašto je to tako a ti si već počeo da hejtuješ umesto da se prvo raspitaš zašto je to tako i da li će se to ukloniti.
 
evo ako treba i ja cu da se angazujem...nikakav problem...malo rekreacije...kad sam hejter...sta cu...da se popravim...a sad ozbiljno...nista lose ne mislim osim kad je nesto da kazem cudno...u smislu opet onog dela gandijeve...po meni,nista lose,stvarno...deo od 50 m se radi,ajde kazi koliko?10 dana?15?realno...msm da sam tu u pravu....
 
znaci vikend je predvidjen da malo slikama...napred slikanje...cestitke za asfaltiranje...a i dan izmisljen za to...extra...znaci obelezavanje sutra pre podne i popodne mozda ili preksutra otvaranje...svaka cast svima...
 
Uh "uzaludno" se nadam da nece, narocito sto je vreme izborne tisine za vikend :)

Mada, jesu prosle nedelje svecano "otvorili" fabriku u Smederevu koja ce zaista krenuti da radi tek na jesen i plus usrafili jedan autobus :)
 
MilisaV":1628flqi je napisao(la):

Pa i meni se tako čini...

Гага":1628flqi je napisao(la):
Овај пројекат нема никавих додирних тачака са изборима, одакле вам то !!!

Ovo je dugoročni projekat, u svakom smislu :p
 
relja":2vwzsi5w je napisao(la):
Da li je zaista završni sloj?
Sinoc sam prosao delom od crkve pa do starog dela, postavljen je zavrsni sloj jer je skroz spojen sa starim asfaltom, a i u ravni je sa sahtovima :)
 
tangero":2zsrn0ql je napisao(la):
http://www.studiob.rs/info/vest.php?id=99320
Vecerasnji prilog na Studiu B nedostatak parkinga za crkvu, vrtic, fudbalski klub, dostavljace,... :idea:
http://www.youtube.com/watch?v=00T2qD5ncRI
Грешка, из прве није хтео да ми отвори сајт па сам поставио снимак мислећи да линк не ради :oops:
 
Danas oko 16h Gandijeva otvorena za saobraćaj
fotografija1302.jpg

fotografija1303.jpg

fotografija1304.jpg

kao i deo Zemunske
fotografija1305.jpg

fotografija1306.jpg
 
milos.tro":en6mwc2g je napisao(la):
Danas oko 16h Gandijeva otvorena za saobraćaj
....
fotografija1303.jpg

...
Zar stvarno nije bilo mesta za nišu autobuske stanice?
 
Да, данас је Гандијева улица у 15:30 часова отворена за саобраћај :kk:

Још око 14 часова се увелико радило на обележавању коловоза, аутобуског стајалишта и постављању семафора.







Упоредо са овим радовима постављају се и бехатон плоче на тротоар са десне (парне) стране улице


У 15:30 улица је отворена-пуштена за саобраћај, а линија 82 враћена на стару трасу





Идемо даље са радовима.
Почело је да се ради аутобуско стајалиште за линије 45, 71 и 601 у Војвођанској , а које ће бити између бројева 6-8-10, тачно код перионице возила


Још мало па ће сви ивичњаци са обе стране овог правца улице бити постављени


Истовара се и одмах разгрће земља за зелени појас између обеју трака


Да мало обрадујем Слобу, одобрено је да се она уличица одмах уз пијацу споји са Војвођанском. Али са тим што неће бити улаз/излаз као код праве улице, него ће се направити са упуштеним ивичњацима као што се ради за улаз/излаз у дворишта кућа


Ради се пуном паром и на раскрсници са Нехруовом. Пошто су били искључени семафори, саобраћај је регулисала саобраћајна полиција.



Сви слојеви асфалта су постављени у делу улице од Нехруове до спајања са већ завршеним делом. Значи овај део Војвођанске је завршен са асфалтирањем.




У једном тренутку ми се учинило као да има удубљење у асфалту где је поклопац за шахт. Међутим у питању је оптичка варка, све је равно као стакло. Превлачио сам и руком по асфалту и поклопцу тј. спојевима и све je равно.



У делу ове траке који је асфалтиран сређују струјне и остале каблове, превезују их, итд.



Са друге стране улице на раскрсници са Нехруовом се увелико асфалтира бициклистичка стаза у делу према одaвано завршеном делу улице. Наравно асфалт је црвене боје :)



На бициклистичкој стази у делу од Нехруове према Гандијевој тј. од школе Стерија па према оној наранџастој згради која се види у даљини (до те зграде) се већ поставља битумен. Одмах после тога иде асфалтирање које ће се радити и током сутрашњег дана


На раскрсници са Гандијевом, поплочавају тротоар и током данашњег и сутрашњег дана то ће бити завршено
 
Vrh