Šta je novo?

Vojvođanska - Tošin Bunar

Tri slike od juče, bejah na soliteru u Pere Segedinca (male prednosti posla). :)

imag0223b.jpg

imag0224d.jpg

imag0230n.jpg
 
E sad da ispostujemo moderatora, posto sam ja dete sa sela, iz Bezanije, jedinog sela sa na Novom Beogradu, a odrastao sam u novobeogradskim blokovima (61,62) kao jednom svojevrsnom getu, pricacu malo na satrovackom i utrovackom da bih zaineteresovanim kolegama preneo novosti. Ujka-za-tronje V je game over. Sve je utpisano-za-ponje, ostaje k-ro od usec-za-menje dana za ger-ba. Ja ga ocekujem upravo u tom tajmingu, sec-me re-go, sec-me le-do. Da obraduejm dalje, Udmica-za-senje V takodje gejmoverisana, utpisano za ponje sve, ostaje samom gerba da di-ra. Utica -za penje V je divljina, nema savanja-re, samo ger-ba. ostaje samo Uc-za-kenje, ceka se drugostepeno usenje-za-renje. Ako ulba-za-zanje bude bijena-d-o, ide loma ske i ger-ba. Expecting: sredina oktobra moguca cistina.

Markos, jesi razumeo?

E, nisam kaore i za Usin-za-tonje nar-Bu. Numero duo-cinkve-kvatro usen-za-renje, i ide djuntare, pa paljbaroni. Ostali stop, for the moment. Eto. je*******ote, kad se setim tih vremena, sta to bese mozak.....
 
Znači clearance od sredine oktobra.

Jupiiii :kk:

Jedino što opet tajmiraju za izbore na sledeće proleće da je puste u saobraćaj. :(

U ovoj buranija državi izgleda da nam se isplati da imamo izbore svake godine da bi javni sektor radio svoj posao zbog kojeg inače i postoji.
 
Previse je svakih 4 ali mislim svakih 2 da je savrsena mera.Poludemokratija :)

Drago mi je da ce da urade ovu ulicu,i red bi bio da se grad i direkcija posle UMP-a na NBG baci na radove na starom delu grada,pogotovu istocne delove na smederevskom putu.
 
vucko":17c2482e je napisao(la):
Drago mi je da ce da urade ovu ulicu,i red bi bio da se grad i direkcija posle UMP-a na NBG baci na radove na starom delu grada,pogotovu istocne delove na smederevskom putu.
Ред би био да се после 11 година, одморе мало од НБГ-а....
 
Ne vidim ni da se sele preostali iz Vojvodjanske tako da je pitanje da li ce uskoro. Belka, nestrpljenje me ubi, imas neku novost oko rokova? :gobb: :rolleyes:
 
Sefovi, mnogo bih vam rekao, ali znate surova pravila: Ne o pojedinostima iz privatnih predmeta. Rekao sam sta je zavrseno u pravnom delu. E sad postoje jos neke finese u tzv faktickom ili tehnickom delu resavanja imovinskopravnih odnosa, a to su preseljenja u nove stanove i slicni momenti. Pa ako stan nije novi, mora da se okreci, zamene delovi parketa i slicno. Pa to traje, pa od tog momenta popravke tece rok za preseljenje i to vam je to. Budite jos malo strpljivi, ocigledna je namera gradske vlasti da se radovi tajminguju sa izborima, mozda cak i da ne zavrse do izbora, vec da usred izbora radovi budu u punom jeku. Otkud ja znam sta je u glavi nekog ko dirguje celom ovom pricom.

Samo strpljivo i uskoro cete videti buldozere kako za dan ruse sve.
 
Vrh