Šta je novo?

Voždove Kapije [ Stambeno poslovni kompleks | 70 000 m² ]

Da tarket i rekose da ce y drugoj fazi samo tarket ugradjivati

Послато са SM-G955W уз помоћ Тапатока
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=549184#p549184 je napisao(la):
zadovoljniklijent » Uto Jul 03, 2018

Da li mozete da nam kazete koju konkretno opciju su vam ponudili kao zamenu? Koju vrstu tarkett-a?

Koliko ja znam, svima do sad su ponudili onaj najjeftiniji Tarkettovov parket Salsa Oak Nature. Pardon, Salsa Oak Rustic je malo jeftiniji.
 
Taj Tarketov najjeftini Rustic ce i ugradjivati u drugoj fazi nazalost

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Ne, ne, oni su pre mesec dana krenuli s pričom da u drugu fazu ugrađuju Step Baron Rustic, to je pristojan parket u odnosu na ovu Salsu. Imali su i tablu u prodajnom salonu. Jedino ako su ovih dana nešto promenili...
 
Ja mislim da ce biti natur za drugu fazu

Послато са SM-G955W уз помоћ Тапатока
 
Ne, ne. Bili mi u prodajnom salonu i pokazali nam tablu/plocu namenjenu za drugu fazu. I jasno pise RUSTIC. Ali nije bila oznaka da li je Salsa ili Baron

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Onda je 100% Step Baron Rustic. Mnooogo bolji od Salse Oak Nature i Salse Oak Rustic...
 
Nije da ih branim ali Step L & XL HRAST BARON RUSTIC (https://www.tarkett.rs/sr_RS/kolekcija- ... -step-xl-l) je, koliko je meni poznato, skuplji od Sage i to i od Rustic i od Natur varijante brodskog poda 15mm debljine. U ponudi se javlja tih 43.89e/m2 a ovaj Tarkett je je skoro 50% skuplji. S te strane ipak ih treba pohvaliti samo ostaje pitanje da se ispoštuju kupci I faze.
 
Je l tih 43,89eur samo cena nabavke parketa po metru kvadratnom ili je to sa sve ugradnjom i svim dodatnim radovima koji se ticu ugradnje parketa? To treba imati na umu

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Dobro pitanje... Tarkett Step L & XL HRAST BARON RUSTIC je oko 60 evra po kvadratu, maloprodajna cena, bez lepka, lajsne, ugradnje... Treba proveriti u npr. Galeriji podova, Bulevar Vojvode Stepe 318, blizu VK.
 
Kada smo mi dobili ponudu za neke izmene u stanu, racunali su postavljanje parketa (ravnanje poda, lepljenje, postavljanje) plus parket i to je bilo 55e po kvadratu. To je cena za Tarket. Mozda je ovo prvo cena za Sagu. Cena Salse Oak Rustik u Tarketu je oko 2800 sto nije nikako 55e sa sve ugradnjom. Pre ce biti da je onda Step Hrast Baron Rustik.

Samo sto ona pokazna ploca u VK ima jedan jako veliki cvor koji je "zamazan" sto u Tarketu tvrde da vise ne rade tako. Tako da se moze desiti da je ta jedna ploca u Vk stvarno losija od onoga sto moze Tarket da dostavi.

Ja se opet na kraju pitam zasto su promenili to bez obavestenja kupaca. Pa sve i da je u korist kupaca i da su uzeli 10 puta bolju kategoriju, zasto ne ka\u jasno i glasno sta je dovelo do promene.
 
Obratite pažnju, npr. Step: "...višeslojni parket izrađen od jednog komada drveta, a fabrički je tretiran jedinstvenim Protecto lakom...". Obavezno samo parket od jednog komada drveta! Salsa je 3-lamelni parket koji se praktično izrađuje od "restlova" u proizvodnji 1-lamelnih tipa Rumba, Step, Tango. Zato je i cena Salse takva kakva jeste. Kvalitet u skladu sa cenom. Rumba, Step i Tango su 2 i više puta skuplji od Salse. Salsa nije ni prineti Sagi ili nekim 1-lamelnim Tarkett parketima. Svi su Tarkett višeslojni samo je pitanje da li je površinski sloj od jednog komada drveta ili spojeni "restlovi".
 
Ovo je parket za fazu 2. Uslikali u kancelariji agenta prodaje u VK
 
Ne znam za drugu fazu ja sam u prvoj fazi tražio zamenu parketa i umesto ovog prešmirglanog Saginog ugradiće Tarkett SALSA-oak natur.
 
Oni to ugradjuju kako im dune. Malo natur, malo rustic bez ikakvog reda i rasporeda. Nema nikakvog pravila

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
I stan nam je manji skoro 4m2. O zvaničnom merenju geodete da ne govorim. Ali, nemam kud. Blago rečeno, očajno.
 
Ulixes, ako vam je stan maji za vise od 3% od ugovorenog duzni su da vam nadoknade manjak. Mi tek treba da vidimo kako smo prosli u tom segmentu...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Ulixes":2kbq6tdn je napisao(la):
I stan nam je manji skoro 4m2. O zvaničnom merenju geodete da ne govorim. Ali, nemam kud. Blago rečeno, očajno.
Da li ste angazovali geodetu ili je to podatak koji su dostavili iz VK?
 
Nije mi jasno kako geodeta može izmeriti stan, valjda je to posao za arhitekta ili građevinara.
Neko sa licencom ti napravi i overi snimak stana sa izračunatom površinom to ti je dokaz na osnovu koga možeš uputiti prigovor.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk
 
Ne biste verovali u moju priču.

Inače nadoknađuju sve što je veće od 3%povrsine, do 3% ne nadoknadjuju, takav je nas ugovor
 
Vlad000":1dhzmcqj je napisao(la):
Nije mi jasno kako geodeta može izmeriti stan, valjda je to posao za arhitekta ili građevinara.
Neko sa licencom ti napravi i overi snimak stana sa izračunatom površinom to ti je dokaz na osnovu koga možeš uputiti prigovor.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk
Moja greska, mislio sam na geometra.
 
Da li je neko imao i drugih prigovora osim parketa i kvadrature stana?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=550768#p550768:2row842w je napisao(la):
Ulixes » Uto Jul 10, 2018 10:33 pm[/url]":2row842w]Ne biste verovali u moju priču.

Inače nadoknađuju sve što je veće od 3%povrsine, do 3% ne nadoknadjuju, takav je nas ugovor
Proverite to sa nekim advokatom. Kada smo mi potpisivali ugovor za CG, imali su gresku koja je podrazumevala da se sve nadoknadjuje ukoliko je greska veca od 3%. Mi smo im ukazali na gresku, pravnik je rekao da smo u pravu, ali ugovor nisu menjali. Mozda se ta greska potkrala i do VK.

Mozete i da skenirate/prepisete taj clan ugovora ovde pa da pogledamo
 
Vrh