Šta je novo?

"Victory Gardens" - FMP - stambeno poslovni kompleks na Čukaričkoj padini

Da li je Savski amfiteatar dobra lokacija? Jel to ozbiljno pitanje?
 
Ovde bi trebalo da se pise o samom projektu. O kvalitetu, ceni i generalno sta mislite ili ako imate neke blize informacije.
A ne o romskom naselju pored na koje ne mozete da delujete. Ja se slazem da nije lepo, ali sta da se radi. Ako nekome ne smeta on ce da uvrsti u uzi izbor za kupovinu.
Ono sto verujem da ce se u buducnosti graditi i pored VG i na toj parceli gde su problematicne barake roma.
Takodje u blizini ce biti metro stanica. Verujem da ce biti dosta bolja situacija.
Meni se cena ne dopada tako da..


Волео би да се јави неко коме ове не смета и да изнесе своје разлоге:

(фотографије су са фејсбук страница које се баве том тематиком паљења каблова, гума и осталих токсичних материјала у том циганском насељу)

IMG_3447.jpeg
IMG_3446.jpeg
IMG_3445.jpeg
IMG_3441.jpeg
IMG_3440.jpeg
IMG_3448.jpeg
IMG_3438.jpeg
 
Jel zna neko kakve su pogodnosti nudili na prodajnom danu? Da li je bila niža cena kvadrata?
 
Neki ce reci da iznajmljivanje Arene kosta, ali Arena je neprofitna kompanija i ona uzima tek nesto malo vise od troskova za eksploataciju. Taj trosak bi morao i u novoj hali da se placa pa ne bi bila neka velika usteda.
 
Neki ce reci da iznajmljivanje Arene kosta, ali Arena je neprofitna kompanija i ona uzima tek nesto malo vise od troskova za eksploataciju. Taj trosak bi morao i u novoj hali da se placa pa ne bi bila neka velika usteda.
Ko kaže da je Arena neprofitna kompanija i zbog čega bi uopšte i trebala da bude neprofitna?

Sent from my SM-S916B using Tapatalk
 
Tebi je to dobro lokacija? Vredi dati min 4.000€ za to?


Ja sam pre neki mesec (2023, nov, dec, tako nešto) bio kod njih bilo je od 2250€ sa PDV ROSEWOOD, OLIVE oko 2500-3000€, a IVY od 2600-3300 € (sve govorim sa PDV)

i to ako je u nižim spratovima, nešto je jeftinije, ako je na višim skuplje .... isto ako je više m2 onda je prosečna cena niža, ako je <50m2, onda je prosečna cena viša.
4-SOBNI stanovi su u proseku najjeftiniji po m2, a garsonjere i 1-sobni su najskuplji po m2


jel imaš pouzdane info da košta sad oko 4000€ ili misliš da toliko traže?
 
Ja sam pre neki mesec (2023, nov, dec, tako nešto) bio kod njih bilo je od 2250€ sa PDV ROSEWOOD, OLIVE oko 2500-3000€, a IVY od 2600-3300 € (sve govorim sa PDV)

Jel znaš zašto su tolike razlike u cenama? Jel zbog pozicije zgrade ili su tolike razlike u kvalitetu gradnje i materijalizaciji?
 
Jel znaš zašto su tolike razlike u cenama? Jel zbog pozicije zgrade ili su tolike razlike u kvalitetu gradnje i materijalizaciji?
oni su mi objasnili da je to do pozicije zgrada

- ROSEWOOD - je "prizemna" zgrada između 4 velike i služiće više kao poslovni nego stambeni prostor (iako je najmenjeno kao stambeni)
- OLIVE - drugačija fasada (ne kvalitet, već izgled) i stanovi su okrenuti ka brdu
- IVY - fasda i biće praktično u sredini kompleksa a opet nije prizemna zgrada (kao ROSEWOOD)
 
jel imaš pouzdane info da košta sad oko 4000€ ili misliš da toliko traže?
Nisam rekao da VG kosta 4000 nego sam pitao da li zbog lokacije BW vredi 4000 jer ovde ima ljudi koji tvrde da ovaj projekat ne vredi i da je lokacija uzasna. Svako ima svoje misljenje.
 
Vrh