Šta je novo?

"Victory Gardens" - FMP - stambeno poslovni kompleks na Čukaričkoj padini

baš me zanima šta će da ponude na prodajnom danu 17.novembra, kad trenutno >90% stanova nije dostupno, tj. prodano...
 
Ako nije dostupno ne znaci da je prodano.
Sukcesivno se pustaju u prodaju da mogu da utrape stan sa pogledom na brdo i bez sunca pa ka bolje orjentisanim.
 
Ako nije dostupno ne znaci da je prodano.
Sukcesivno se pustaju u prodaju da mogu da utrape stan sa pogledom na brdo i bez sunca pa ka bolje orjentisanim.

ok...nisam baš ovde iskusan... jel onda te bolje stanove prodaju po višim - istim - nižim cenama od kako si rekao "stan sa pogledom na brdo i bez sunca" ? :D
 
haha :D

ma biće, samo je pitanje godine (decenije).
svi su rekli "obilaznica oko Beograda neće biti nikad" ... dovršena je, samo kasne sa rokom 20ak godina... i više...

Nije gotova još uvek. Pravac prema Pančevu. Projekat još uvek nije gotov….Polako ….


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ok...nisam baš ovde iskusan... jel onda te bolje stanove prodaju po višim - istim - nižim cenama od kako si rekao "stan sa pogledom na brdo i bez sunca" ? :D
Ko bi kupio stan sa pogledom u brdo ako moze po istoj ceni da dobije stan sa drugom orjentacijom po istoj ceni. Niko. Zato i nije tako. Zato se sukcesivno pustaju stanovi u prodaju. Pricam kako inace rade uvek volim da se ogradim da to mozda nije ovde slucaj.
Mada iskreno ne zna se koja strana je kriticnija.
Glavna ulica je jako prometna jer vodi na magistralu.
Sa zadnje strane je brdo.
Sporedna ulica i pogled na rastinje i divlja romska naselja.
Ostaje pitanje kolimo ce objekti biti udaljeni unutar kvarta. Desava se ako neko ima 65" i vise da ne moras da kupujes svoj tv...
 
Ko bi kupio stan sa pogledom u brdo ako moze po istoj ceni da dobije stan sa drugom orjentacijom po istoj ceni. Niko. Zato i nije tako. Zato se sukcesivno pustaju stanovi u prodaju.

hoćeš da kaže da će se po trenutnoj ceni , moći 17.11. dobiti bolji stan ?
 
Dugo :) Deluje da trenutno pažljivo rastavljaju samo hale koje nisu u upotrebi duže vreme i to radi reciklaže. Razne selekcije KK Crvena Zvezda i dalje igraju utakmice tamo (izvor https://www.ksb.rs/).
 
Nisam dobio info da su zakupili neki drugi prostor a ugovori su već sklopljeni za ovu sezonu/školsku godinu - i da hoće da se sele, verovatno nemaju gde. Sva je prilika da košarkaške hale neće dirati ove sezone. Da budem iskren, nisam ispratio šta je prvo predviđeno da se gradi, moguće da im košarkaške hale ni ne smetaju u prvoj fazi. A ova sezona je u mlađim selekcijama na nivou Beograda jako čudna, mnoge generacije još nisu ni počele takmičenja.
 
Ma ne smetaju im sigurno, toliko mesta imaju na placu da mogu 4 zgrade sazidati pre rusenja kosarkaske hale.
 
Poceli su jutros kamioni da odvoze i bageri da kopaju uz brdo. Koliko sam vido sklanjaju se slojevi betona trenutno.
 
Poceli su jutros kamioni da odvoze i bageri da kopaju uz brdo. Koliko sam vido sklanjaju se slojevi betona trenutno.
IMG_20231107_115716.jpg
IMG_20231107_115719.jpg
 
Raskopali su sav ovaj deo uz brdo...
Nego gledao sam na sajtu stanove. Mogu da priznam da je dobar raspored i kvadratura.
Nervira me kao i kod svih sto nema dimenzija zidova pa covek ne moze da stekne utisak ni da zna da li je nesto dobro ili nije.
Jos jedna kritika sto nisu obelizili zgrade na nekom planu pa se ne moze zakljuciti gde je pozicionirana zgrada na samom placu. Da se ogradim bar ja nisam uspeo da nadjem na sajtu. Kombi ovao sam fotke sa ove teme i uspeo sam da se orjentisem nekako.
Nadam se da ce krenuti decidno da navode materijale u opisime a ne ona cuvena recenica stolarija renomirananog proizvodjaca.
 
А шта ће са овим далеководима? То је високи напон, има електромагнетног зрачења.
 
Ljudi, ako planirate da dajete pare, nemojte dok se ne resi ovo i smarajte investitora dok ne vidite svojim ocima da je reseno

IMG_20231112_171950.jpg






IMG_20231112_172351.jpg
 
bio na prodajnom danu - ništa,
nikakve benefite nisu ponudili
ponekad ponude 50-100€ po m2 jeftinije (da se malo nasprdaju), sad ni to ... 0% popusta... ssamo eto kao fenci , šampanjac i to je to...
 
A jel su otvorili ponudu nekih novih stanova?
 
A jel su otvorili ponudu nekih novih stanova?
oko 10 novih stanova su ubacili , 4 jednoiposobna ( 1 spavaća soba) , 4dvoiposobna (2 spavaće sobe) i mislim 2 ili 3 troiposobna (3 spavaće sobe).

primetio sam da su 3 stana prodali u poslednja 2 dana. sva tri su bili jednoiposobni, sva tri u OLIVE (IVY je možda malo skup zbog fensi fasade i boljeg pogleda
 
Nije da hejtujem, ali malo pre prolazim Padinom i tim delom buduceg kompleksa. Bukvalno sam uleteo u maglu dima od paljenja kablova u nehigijenskom naselju. Cela Paduna je bukvalno pod maglom.
 
Vrh