Šta je novo?

Verano Blok 23 - [ Poslovni objekat | 50 000kvm ]

Prošao pre 15 minuta, radnici su se vratili na gradilište. Kreću radovi na fasadi između prve i druge kule. Motaju se radnici i oko kontejnera, tu je i jedna nova dizalica, znači sve se vraća u normalu.

Moguće je da su u avgustu bili na nekakvom kolektivnom godišnjem odmoru.
 
Видео сам их и ја пре пар дана, мотали су се око ограде, близу прстена.
 
Danas je neki lik sa belim gradjevinskim slemom slikao zgradu sa pesackog mostica kod Hotela IN. Beobuildovac neki?
 
Homer Jay":qhws64ei je napisao(la):
Danas je neki lik sa belim gradjevinskim slemom slikao zgradu sa pesackog mostica kod Hotela IN. Beobuildovac neki?
Kakav sjajan stereotip za Beobildovca: Beli šlem i fotoaparat. genijalno:

BTNJ: Ja nisam ;)
 
14.09.2009.
Шаловање ограде испод прстена.
image55x.jpg
 
U novom Colliersovom izveštaju stoji da će objekat biti otvoren u prvoj polovini 2010. godine
 
Realno. Čak i da angažuju mog komšiju majstora Mlađu da im sam sredi enterijer :p
 
Bice beo, jer na početku je ceo bio bordo a polako je sve više i više belog, mada se na renderu vidi i bordo neposredno ispod pokrivača.Ali ništa od tog bordo dela jer su i njega prefarbali u belo u realnosti.

071208vn2301.jpg
 
Mislim da se trenutno ti čelični elementi premazuju nekim zaštitnim slojem koji je bordo boje pa će tek posle oni stavljati pravu farbu (ako je uopšte budu stavljali). Lupam malo.
 
Bordo je "original", pa ide tamno siva farba, pa svetlo siva (skoro bela).
 
Bordo je osnovna boja za zastitu metala. Osnova za dalje farbanje i zastita od korozije.
 
Po meni najlepsi projekat u izgradnji u BG-u.Bas bih hteo da radim u nekoj firmi koja tamo zakupi prostor :D
 
726. Ако се не рачуна оних 29 што ће да затрудне у првој години након усељења објекта. Али оне ће иначе да примају плату преко завода.
 
Posto je sada popularna igra "Nadji radnika na gradilistu B23", moram da kazem da su jedva vidljivi, ali ipak tu. Iako na samoj zgradi izgleda nema nikakvih radova, okolo su aktivni i sredjuju prilaze objektu.
 
Vrh