Šta je novo?

Usce Multifunctional Centre - [ Tržni Centar | 130 000 m² ]

Garaza u uscu je katastrofa, za izbegavati u narednom periodu. Bioskop zaboravite pogotovo u vreme zatvaranja TC-a. Izlazicete 10-15min iz garaze, ljudima se desavalo da istekne 15min posle placanja pa je to jos vise pravilo guzvu.
 
NIsam imao ovaj problem do sada, štaviše mi se činilo da relativno brzo ide kroz onih par izlaza. Nisam nešto čest i nisam doduše nikada bio na ovoj večernjoj bioskopskoj predstavi.
 
Problem je posle radnog vremena kada se zavrsavaju predstave. Naime, mnogi ne znaju da moraju da plate parking jer su ostali vise od 2h, a svi koji idu u bioskop prekorace 2h.

A mislim da tada radi samo jedan izlaz i onda neko dodje kolima do rampe i shvati da mora da izadje i plati parking na salteru.

Iskreno, mogli su da oslobode posetioce bioskopa placanja parkinga, ali svaki dinar im je bitan.
 
Problem je posle radnog vremena kada se zavrsavaju predstave. Naime, mnogi ne znaju da moraju da plate parking jer su ostali vise od 2h, a svi koji idu u bioskop prekorace 2h.

A mislim da tada radi samo jedan izlaz i onda neko dodje kolima do rampe i shvati da mora da izadje i plati parking na salteru.

Iskreno, mogli su da oslobode posetioce bioskopa placanja parkinga, ali svaki dinar im je bitan.
Ja sam znao, i platio sam parking, ali me skorije nece videti tamo. Oslobadjaju 1h, ali to moras na recepciji da trazis prilikom placanja.
 
Imate na izlasku iz bioskopa, bukvalno prekoputa mesta za cepanje karata, na zidu aparat za skeniranje parking tiketa, čime dobijate 1h dodatnog parkiranja besplatno. Nije potrebno ići na šalter u garažu.
 
Da se ne isprse za krak podhodnika ili ce to grad da uradi za njih kad bude radio kružni tok
 
Ja mislio da su završili kada su zavrpili sa preuređenjem ulaza iz pravca Bul. Mihajla Pupina.
 
Nisu, to je kako shvatam redovno održavanje, sad su krenuli sa ovim većim projektom.
Prijateljica koja radi u jednom od butika kaže da već ima dosta radnika po TC. Kao što se već i pisalo Food Court se seli na treći sprat na mesto bivšeg Home Centra / Punkta za vakcinaciju, JYSK-a i Tehnomanije, time se oživljava velika terasa koja se nalazi u radnji Tehnomanija (ako se neko seća na tu terasu je moglo da se uđe kada je tu bila dečija igraonica Space park zabave). Pored ovoga biće nova zona ugostiteljskih lokala koji se nalaze na izlazu ka stanici 15 i 84. Tu će se raditi i adaptacija fasade koja se može videti na renderima. A po tekstu vidimo da će biti i drugih radova u unutrašnjosti TC-a (premeštanje eskalatora, stakleni krov itd.)
E sada ono što nagađam je da će na mestu sadašnjeg Food Court-a da se nalaziti prostor za lokale sa izuzetkom Monumenta i možda Walter-a (verujem da će zakupci sa 3. sprata da se prebace tu).
 
Proslo je 15 godina od otvaranja. Vreme je za renovacije, posto je fakticki drugi pravi mol u Beogradu pa je postao malo musav tj. drugi otvoreni posle su modeniji
A zna li se sta ce biti sa ogromnim lokalom gde je bio C&A?
 
XYZ se iselio zbog toga jer na njegovom mestu po renderima treba da bude novi ugostiteljski deo koji se vidi na renderima (strana ka Brankovom mostu, stajalište 15 i 84), a C&A je bio lokal iznad XYZ-a, verovatno nisu izdali taj lokal upravo zbog renoviranja.
 
1710261785137.png
 
Poslednja izmena:
И хвала богу на томе, ово зеленило и дрво изгледају далеко топлије и хуманије него оно стерилно стакло и челик
 
Ček, jel Jysk i Tehnomanija lete iz Ušća, ako na njihovo mesto dolazi food court?
 
Vrh