Šta je novo?

Upravljanje stambenim zgradama (stambene zajednice, kućni saveti, upravnici zgrada)

Baš tako, stim da isti nema nikakve veze kad će i dal će SZ da radi tj sanira fasadu i time otkloni opasnost po 3 lica.
 
Ugrađivao sam novi interfon kod mene u ulazu, pa čisto da podelim oko tokena, ako ikom bude interesantno.
Obično svi nabijaju cenu na njima, neki čak i preko 100rsd po komadu.
Uspeo sam da nađem u Zemunu po ceni od 24rsd po komadu, na 100 kuljenih komada.
Na 1000kom daje cenu mislim od 18rsd, ako vodite više zgrada, kapiram da se isplati uzeti.
Ako ikoga bude interesovalo, može za kontakt u DM.
 
Nisam siguran, na preporuku sam našao nekog lika, tražio ponudu od još njih 4-5 i ovaj je bio najpovoljniji.
Moji nisu bili u fazonu digitalnog interfona ili što ima i ona varijanta na sim karticu, pa smo preko starog sistema od pet žica, uradili novi na dve.
Nova tabla, trafo, integrisani čitač kartica, 28 tastera i 27 slušalica oko 144k, ima i popust na solarno plaćanje.

Tagove mi nije nudio pošto imamo stare, nego sam samoinicijativno našao 100kom da prelazak na novi sistem bude lakši.
Prošli prinudni upravnik nam ih je naplaćivao 300rsd po komadu :ROFLMAO:
 
Nisam siguran, na preporuku sam našao nekog lika, tražio ponudu od još njih 4-5 i ovaj je bio najpovoljniji.
Moji nisu bili u fazonu digitalnog interfona ili što ima i ona varijanta na sim karticu, pa smo preko starog sistema od pet žica, uradili novi na dve.
Nova tabla, trafo, integrisani čitač kartica, 28 tastera i 27 slušalica oko 144k, ima i popust na solarno plaćanje.

Tagove mi nije nudio pošto imamo stare, nego sam samoinicijativno našao 100kom da prelazak na novi sistem bude lakši.
Prošli prinudni upravnik nam ih je naplaćivao 300rsd po komadu :ROFLMAO:
Pa to je ok cena, samo slušalice su oko 50-tak hiljada
 
Zašto se na pojedinim lokacijama u gradu mogu naći tako po jedan soliter, a okolo njega sve niskogradnja? I to je uglavnom iz doba SFRJ.
 
Udaljenost Racve T udaljenost H hidranata u zemlju ventila uličnog itd imas objasnjenje mislim na sajtu bvk i blicu ali tesko provuci kroz gugla pitanje ima vise modela oznaka
 
Da li znate kome se obratiti za postavljanje one plave table sa nazivom ulice?Pretpostavljam da je neki sekretarijat nadlezan, ali rekoh da proverim sa vama...
 
Na zgradu?
Ja sam za moju naručio sam preko Kupujem Prodajem, a ima na sve strane da se prave po narudžbini
E sad, da li može preko Sekretarijata da se dobije, to ne znam,
Ja sam plaćao one najveće 50x30 mislim 1800rsd, a ima raznih dimenzija
 
Na zgradu?
Ja sam za moju naručio sam preko Kupujem Prodajem, a ima na sve strane da se prave po narudžbini
E sad, da li može preko Sekretarijata da se dobije, to ne znam,
Ja sam plaćao one najveće 50x30 mislim 1800rsd, a ima raznih dimenzija
Znam, imamo tu narucenu i mi za zgradu. Ona plava mi je potrebna za prigradsko BG naselje, tamo su jos uvek plave u opticaju. :)
 
Sekreterijat za komunalno stambene poslove, njima podnosiš zahtev, od situacije zavisi dal se plaća ili ne.
 
Vrh