Šta je novo?

Unutrašnji Magistralni Poluprsten, Most preko Ade - [Magistrala]

Da li virh ima 3 dela ili je to to ??? Kran je prenisko da bi mogao da se podigne jos jedan deo.
(a ne znam gde sam cuo da je sad kran na najvisljoj poziciji i da nece vise da se dize.... mislim da je cak to rekao kranista kada je bilo "zvanicno spajanje mosta")

dscf63561.jpg
 
Rekoše sad na Studiju B da je podignut i treći, poslednji deo kupastog vrha. :/ Ili ja nešto pogrešno čuh...!?
 
NOva,to i ja cuh.Sada je most visok tacno 200 metara,cica mica i gotova prica :shok:
 
Ovo izgleda nedovršeno. :notok: Mislim, znam da su završili, ali...
 
Stavili su sva tri dela,ipak sam dobro video juce da su nesto stavljali.

Vrh je gotov.
 
Po slikama iz 10135 i 10136 posta se jasno vidi da je danas postavljen 2 segment, o kakvom trecem vi pricate :o
 
Opet previše verujete našim novinarima! Ova dva betonska segmenta iznad kablova su po 4.5m dakle ukupno 9m, pa ostalo procenite sami... Ima još jedan deo do 200m!
 
bilo bi lepo da nam je neko unapred rekao da ce ovako smesno da izgleda pilon.

jednog dana, kad grad bude imao gomilu para, bilo bi dobro ceo pilon okreciti u belo da izgleda kao na prvobitnim renderima... ovako izgleda nedovrseno.
 
Не брини, не може добити употребну дозволу док га не офарбају у наизменично црвено-бело, као и сваки димњак.
 
Ja i Nova smo culi na Studiu B da su rekli ¨postavljen treci to jest zadnji deo pilona,pilon je gotov i sada je visok 200 metara¨.Ko nam je kriv kada verujemo Studiu B.

Ovo samo govori koliko je Studio B neprofesionalna televizija kada pravi ovakve greske. :notok:

Cujem na SSC forumu da su lepo rekli da je danas postavljen drugi deo pilona i da treba i treci da se postavi.
 
Moguce, jer su ova dva po 10 m, jer su rekli na studio B da je vrh 20m, a treba da je vrh 25m, stoga je zadnji deo 5m.
 
Dakle ajmo redom. Na kumkatovoj slici :kk: http://img16.imageshack.us/img16/6746/dscf6355t.jpg
jednostavno se merenjem lenjirom i proporcijom sa zadnjim betonskim segmentom od 4.5m dolazi do visine dosad montiranog metalnog dela od 16.6m a to je tačno 2/3 od predviđenih 25m!

Kran će morati u vis za još 1-2 segmenta, mada je "Studio B" takođe nedavno tvrdio da je on dostigao svoju punu visinu. Evo mojih zapažanja još iz aprila meseca (tekst kod velikih slika) http://www.beobuild.rs/forum/viewtopic.php?pid=116665#p116665

Malo je deprimirajuće da više pogađa neko ko samo bleji u građevinu i hvata neku logiku iz onog što vidi i to još pre 4.5 meseca, nego novinari kojima su kontakti sa bilo kim na ovom projektu dostupni u svakom trenutku...
 
Veliki Vracar":9e3hkagl je napisao(la):
Malo je deprimirajuće da više pogađa neko ko samo bleji u građevinu i hvata neku logiku iz onog što vidi i to još pre 4.5 meseca, nego novinari kojima su kontakti sa bilo kim na ovom projektu dostupni u svakom trenutku...

Upravo zato mi koji ne blejimo u građevinu redovno ovde postavljamo pitanje (!?), računamo na "redovne gnjavatore" :kk:
 
Postavljena su dva metalna segmenta od po 8 m. Zadnji od 9 m se postavlja sledece nedelje.
Dakle 8 + 8 + 9 = 25. Sa 175 m betona to je 200m.
 
Uvek mi legne kompliment, a kad je još od jedne dame.. Hm večeras sanjam samo lepe snove :cool:
 
Lepo, lepo, i ograda je lepa (mada merdevinasta) ali lepo lepo, super! Jedva cekam siljak :D
 
Vrh