Šta je novo?

Unutrašnji Magistralni Poluprsten, Most preko Ade - [Magistrala]

Ponašaš se kao dete....

Ako već provociraš na forumu, iz dosade ili zbog čega već, pripazi kako reaguješ kada ti neko uzvrati.

Mogu ljudi da steknu pogrešan utisak...
 
Slika sa izlozbe danas,steta sto ne uslikaju i petlju NBG koliko god bila skromna u odnosu na ovu u Radnickoj

1461741_Maketa_v.jpg
 
Pa nije ovo ceo vrh,vec samo deo,koliko ja znam.Ja mislim da se vrh sastoji iz 3 dela.Nisam neki veliki esteta,ali meni se cini da ce ovo da bude OK.
 
Naravno da je samo deo, ne znam koliko je puta za ove 3 godine ponovljeno da je vrh visok 25 metra a ovo na slici ima max 10, tako da cemu odmah komentari "uh bre nema suzenja" :dil:
 
Ако и друга два дела буду исте висине, врх ће да изгледа отприлике овако:

vrhmosta.jpg
 
S'oprostenjem,malo ga vise zasiljis na vrhu i dobijes spic. :)
 
Е баш га сад шиљите.У више наврата је овде објашњено да ће сужење врха бити веће од онога на остатку пилона.
 
Suziće oni to gore kako treba, ništa ne brinite

500_500.jpg


A 'oće da hromiraju ceo pilon? :kafa:
 
Delija":1ao07l1b je napisao(la):
Е баш га сад шиљите
Više ga tupe, al' ajde... ali ako bude, kako su najavili, mala servisna platforma od metra prečnika, mislim da će se te to itekako videti i nećemo imati šiljak kakav prikazuju na modelima.
Možda je bilo bolje da su osmislili neku vrstu servisne 'lođe' odmah ispod vrha tako da je špic mogao nesmetano da se zašilji i postane noćna mora padobranaca, a možda i zaživi među narodom ime 'kolac' :lol:
 
Arnorian":2l4adwau je napisao(la):
Ако и друга два дела буду исте висине, врх ће да изгледа отприлике овако:

vrhmosta.jpg

Ko inox sulundar. Garancija 20 god. da nece da progori. :D
Bice to jako lepo. Jos kad po Julskom zalazecem suncu zasija u crvenoj boji :). Samo da li ce to moci da se vidi i sa zemlje?
 
Ako se ispostavi da je vrh tup pa nam se ne dopadne, uvek možemo da pokrenemo peticiju da ga modifikuju.

Na primer, da ga ovako saviju, u podnožje pilona da ugrade jaku pumpu ispod površine vode, vodovodne cevi odatle do vrha, i Bg će dobiti novu jedinstvenu INOX atrakciju... :D

most-cesma1.jpg



Original photo by Simba
 
vucko":3023st5o je napisao(la):
Da se nadovezem na postove od juce.Danas su deca iz bivseg naselja ispod gazele bila na mostu.Sva su imala zastitnu opremu.Ocigledno propisi ne vaze samo kada je vise od 100 ljudi na mostu.

je l u zastitnu opremu spadaju i japanke? ;)

ja sam na gradilistima skoro svaki dan i prvo je pravilo (zdrave logike i loseg iskustva) cuvaj noge :).... i gume :)..... ne kazem da ne treba postovati pravila, ali zuma je generalno u pravu.... otvoreni dani u tzv sivoj fazi tj pre zavrsetka radova su normalna pojava, cak sta vise, norma za komercijalne projekte... iskustva pokazuju da se kod prodaje u toj fazi najveci procenat proda tokom ili neposredno posle "otvorenih dana".... ok, ovo nije komercijalni projekat, ali se ja slazem da treba da postoji iz razloga koje je zuma naveo...ne ulazim u to da li je ideja vodilja bila politika ili ne...

velika je fama oko obezbedjenja gradilista, a istina je da se moze predvideti kada je najmanja opasnost za posetioce i da se onda gradiliste jos dodatno obezbedi....
 
Ne razumem šta više mrse sa tim vrhom...ovaj prvi deo bleji tamo još od kad...jutros neki radnik 2 sata nešto mrsio oko njega i to je to. Nek' ga dižu već jednom :D
 
Nemojte se ljutiti, samo sam hteo da budem prvi na 400-toj strani. Živeo vrh! :cool:
 
Vrh