Šta je novo?

Unutrašnji Magistralni Poluprsten, Most preko Ade - [Magistrala]

planirao sam da idem sutra da slikam al vidim da nema potrebe :D super hihi
Ićići onda kad završe još jedan segment taman da se vidi kako izgledaju spojeni nogarci
 
^^^^
Slikanje je zanimljivo kao i sama poseta gradilištu, ali je kasnija obrada i izbor slika i kačenje na sajt pravi smor. Archangel kako brišeš EXIF fajl, nisam još provalio, da bi još više smanjio veličinu slika i ubrzao kačenje.
Ove zadnje slike mi i ne ispadoše nešto zanimljive rekao bih (niko da donira neki plusić :lool: ) al dobro bar su informativne o trenutnom stanju :p
 
Veliki Vracar":1d4cgbd5 je napisao(la):
^^^^
Slikanje je zanimljivo kao i sama poseta gradilištu, ali je kasnija obrada i izbor slika i kačenje na sajt pravi smor. Archangel kako brišeš EXIF fajl, nisam još provalio, da bi još više smanjio veličinu slika i ubrzao kačenje.
Ove zadnje slike mi i ne ispadoše nešto zanimljive rekao bih (niko da donira neki plusić :lool: ) al dobro bar su informativne o trenutnom stanju :p
Save for web xD EXIF prepozna samo kad se ide na Save as. A i Save for web stavljam zato jer kad me sledeći put pita za snimanje, prebaci me odmah u folder gde sam i prethodnu sliku snimio, dok kad idem na Save as, svaki put moram da idem iz foldera gde se nalazi originalna slika u onaj u koji želimda snimim. Pre sam i ja selektovao slike al ih sada sve stavim. I pre sam u 1600x1200 baš zato što sam ih selektovao, dok sada stavim 1024x768
 
4768107205_16b40b8a99_b.jpg

:)
 
živim na senjaku i sa prozora tačno vidim vrh pilona, zaprepastio sam se kada sam pre neki dan u ponoć video kako se radi nešto na njemu, odnosno kretao se kran, sa crvenim fenjerima :)
zar stvarno rade i noću?
 
Pa kada su papreno placeni, normalno da rade i nocu, radili bi i u trecem da postoji nesto posle dana i noci.

KOLIKO MI SE CINI POCLEI SU I DRUGU STRANU PILONA DA POPUNJAVAJU KAKO DA KAZEM BUDICUM PUTEM KROZ MOST.(SKROZ NESTRUCNO RECENO)

ffffffff.png
 
Verovatno mislis na postavljanje segmenata glavnog raspona mosta. :cool:
 
Браво, Боки!!! Објаснио си нам стручно шта смо видели на слици. Ми лаици никада не би претпоставили да је то што се налази "с друге стране пилона" у ствари наставак моста. Заиста, човече, зар мораш баш сваку баналност која ти дође до мозга да поделиш са нама?:kafa:
 
Pa kada drugi stavljaju slike kada se pilon uzdize ili vrsi navlacenje sto ja ne bi i stavljao sliku kada isto nesto novo urade?Kao na primer ovo sa leve strane mosta.
 
BOKI SMOKI":3gx3x5th je napisao(la):
Pa kada drugi stavljaju slike kada se pilon uzdize ili vrsi navlacenje sto ja ne bi i stavljao sliku kada isto nesto novo urade?Kao na primer ovo sa leve strane mosta.
Cika sizif nam je danas malo neurozan, budi finiji prema njemu :D
 
BOKI SMOKI":2xezdg52 je napisao(la):
Pa kada drugi stavljaju slike kada se pilon uzdize ili vrsi navlacenje sto ja ne bi i stavljao sliku kada isto nesto novo urade?Kao na primer ovo sa leve strane mosta.
Al..nisi stavio sliku toga što si objašnjavao nego koro pa identičnu sliku koju je Mihailo postavio :)
 
Лева страна стоји ту већ месец и по дана :)
 
aman, jesi li ti gledao slike poslednja dva meseca i jesi li komentarisao kako su taj čelični drugi deo postavili. Ja sam te razumeo da ti pričaš o betonskoj lansirnoj rampi što grade zsa novobeogradske strane dok tsi ti mislio na taj čelični
 
Evo ono što ne vidite na web kamerama a sigurno vas interesuje (od pre dva sata)
Krivo mi jedino što nije dunuo vetar...





 
Archangel":li7o2mnn je napisao(la):
aman, jesi li ti gledao slike poslednja dva meseca i jesi li komentarisao kako su taj čelični drugi deo postavili. Ja sam te razumeo da ti pričaš o betonskoj lansirnoj rampi što grade zsa novobeogradske strane dok tsi ti mislio na taj čelični
Jesam ali sam govorio za taj celicni koji je bio naspram pilona sa leve i sa desne, ali ovaj prvi put vidim.
 
Posto je poznato da narod brzo zaboravlja, i da se zbog toga istorija ponavlja, ja sam uveren da ce narod na sledecim izborima za gradonacelnika glasati za Djilasa, zbog vizuelnosti.Jel ako je neki narod siromasan, tj drzava, i ako nemaju okrecene fasade velika je verovatnoca da ce glasati za nekoga drugoga, a ako je isto tako neka drzava siromasna a ima okrecene fasade glasace za istog zato sto slika ima hiljadu reci ali moze isto tako da daa, laznu sliku. Koja ironija.
 
Bila je ideja (na ovom forumu) kada je Djilas postao gradonacelnik da se svake godine napravi tabela obecanaj/uradjeno da se lijepo vidi kako je radila gradska vlast.
 
Bivsa gradonacelnica Novoga Sada Maja je to lepo uradila.Na bilbordima je bilo napisano sta je sve uradjeno.
 
Sve nešto mislim da će političari da pišu tačno onako kako jeste o svojoj karijeri :lol:
 
Vrh