Šta je novo?

U2 brendovi

i inače mislim da će Bershka u USC biti i muška i ženska, odeća je slična kao Pull&Bear, mada možda ne vuče toliko na taj street culture wear kao PB... al kudos ;)
 
Vapiano je fino mesto za sabijanje. Ima interesantnih salata i dobrih pica za relativno jeftinu cenu. Zanima me koliko ce stvari da kostaju u Uscu. Mislim da taj koncept restorana jos nema kod nas. Ostalo manje vise vec vidjeno.
 
shmeksi":2vgj2rt5 je napisao(la):
guimaraes":2vgj2rt5 je napisao(la):
Grafitti je brand ženskih cipela.

Oženjen sam, pa znam :D
Znači Guimaraes ti si sad nadrljao kada se otvori USC :D
Ne pitaj, uvek se iznenadim kad vidim koliko moja (a verovatno i ostale) žena može da kupuje.

Meni je žao što ni u Ušću neće biti otvoren Burger King. Obožavam tamo da jedem, obožavam Whopper. Burger King je car i prebio bi McDonalds.
 
Nije sigurno, ali sam cuo da je IKEA zakupila jedan deo podzemnog dela USCa... :cool:
 
:D :D :D

Nije IKEA, nego IDEA. Greška koju svi standardno prave.

U suterenu će biti supermarket. Da je IKEA zvonilo bi na sva zvona.
 
I da li sada već neko ima pouzdane informacije o tome koji brandovi se očekuju u TC Ušće?
 
OMG.....me speechless...zar je moguće....ne znam više šta da mislim...
 
Kabacum":3lyowt38 je napisao(la):
I da li sada već neko ima pouzdane informacije o tome koji brandovi se očekuju u TC Ušće?
Vidi znam da je komplikovano ali pritisnes odavde gde je ova poruka gore na news, nadjes drugu vest sa naslovom "USCE Floor Plans" i pritisnes na tu vest. Nakon toga imas u donjem delu ekrana jednu malu sliku sa nekakvim spiskom... pritisnes na nju i magija se dogodi!! Cuda ipak postoje.
 
Ne znam da li ste čuli lokal u Ušću će deliti Sweet Years i Sorbino.
 
Kada pustaju sajt usca, tj ono sto me zanima je sajt bioskopa u uscu, a pretpostavljam da ce on biti na sajtu usca, kao sto je slucaj sa delta city sajtom. I kada smo kod tog bioskopa, hoce li on imati neku 3d salu?
 
Ok, mada i dalje nema nikakvih informacija o tome da li ce biti i 3-d sala.
 
Evo kako neki tumace bilborde za Usce shopping centre:

n63308627065_2120.jpg


To je fotka na naslovnoj strani fejsbuk grupe protiv odrzavanja gej parade u Beogradu :lool:
 
Pa dobro ima li odstupanja u datom spisku brandova od pre oko mesec dana?
 
Vrh