Šta je novo?

Užice - Bajina Bašta sa tunelom "Kadinjača"

Kada se mora, ništa nije teško. Pa čak ni laganje.
Ja samo ne želim da dozvolim, da neko ko nije na terenu, ubeđuje meni da na verujem svojim očima.
Ceo projekat je jedna velika laž i obmana u kojoj ti učestvuješ.
Sram da te bude.
 
Opet taj video da možda progledaš i vidiš radove.

Ja pišem o temi, a ti o meni.(?!) To je već patoligija.
 
Poslednja izmena:
Evo da ne bude da ja lažem. Radni dan, oko 15h, nema paščeta, što bi kod nas rekli.
Inače ih retko kada ima. Budu sat, dva i magla.
Da ih nema, vidi se i sa puta IA reda (UE-ZL), gde je se put obrušio.
Ovim tempom, biće gotovo, ali negde oko Olimpijade u Brizbejnu.
20240813_152242.jpg
20240813_152413.jpg
20240813_152419.jpg
20240813_152516.jpg
20240813_152521.jpg
20240813_152547.jpg
20240813_155551.jpg
 
Da, taj bager koji puni kamione kamenom. Rukovaoc u kabini i mašina se extremno greju na 45-50° po suncu.
 
Poslednja izmena:
Dragane, opet mlatiš terminom političarenje.
Ako to iko to ovde ovde radi, to si ti.
Nemoj nas sa lokala ubeđivati u nešto što svakodnevno gledamo.
Radova, bar ne ozbiljnih, nema!
Ima ih u tvojim željama i recikliranim željama Peđe Gavovića, pomoćnika gradonačelnice Užica.
Koliko radi kako treba, dovoljno je da se zna da svim srcem, dušom i telom podržava rad regionalne deponije Duboko koja već 2 godine nema ni jednu dozvolu, a u maju je pretrpela katastrofalan požar.
Mani se toga.
 
Da, taj bager koji puni kamione kamenom. Rukovaoc u kabini i mašina se extremno greju na 45-50° po suncu.
Znači razumemo se i u mehanizaciju. Svaka čast.
Danas toplo, sutra kiša, a prekosutra ko zna šta. U tom će i kraj građevinske sezone, zatim kineska NG.....
Izgovorima kraja nema. Samo istina sa terena je surova.
 
Radova, bar ne ozbiljnih, nema! Ima ih u tvojim željama . .
Nigde nisam ni napisao da ima glavnih ili ozbiljnih radova. Evo ga post od pre tri strane.
Sada se izvode "pripremni radovi" koje grade naše firme kao podizvodjači. Tako i ovaj posao oko probijanja puta kroz stenu do kote gde počinje most. Ima tu još dosta posla koji mora da se uradi pre glavnih radova.
Pogledajte prilog 207402
@Igor
Gde je taj bager to ne znam. Možda je neki kvar u pitanju ako nije na terenu.
 
Bager je ispod groblja na Sinjevcu. Pored njega su i dva kamiona, sve je od firme Vodoprivredno doo Morava, Čačak.
Ima još jedna intresantna stvar, a to je, da ako i kada dođe do obilnih padavina, neće kamion moći da priđe.
Biće opet fotografija, a možda i snimak dronom. Uglavnom ode godina, ništa urađeno, osim zatvaranja stare pruge do Stapara.
E da. Šipovi o kojima se polemisalo, niu nikakvi šipovi za most, već za stabilizaciju groblja i terena, kako sam i ranije rekao.
 
Džaba pišemo i o šipovima i o mostu, kad će neko opet remote znati drugačije.
Srećom, ovde sve ostaje zabeleženo. Pisah i ja da se šipovi postavljaju da groblje ne siđe u Turicu
 
Zašto niko neće da slika te radove sa šipovima? Vidim da je već par puta neko bio na toj lokaciji, ali nema slika.(?!)

Pohvaljujem svaku sliku sa terena, ali slikajte i radove, građ.mašine i radnike. A ako bude prilike razgovarate sa nekim šefom.
 
Poslednja izmena:
mozda zato sto radova nema 🤷‍♂️
2 x nista = nista, znaci da radova nije ni bilo
a posto vidim da moze da se naruci, moze meni malo pecenja od Loja, ili neka dobra komplet lepinja
 
Bilo je radova i o tome smo pisali pre 15str., a o tome se govori i u prethodna dva posta. Građ.dozvole se daju za pojedine deonice ili pozicije, a ovde je to bilo pobijanje jednog broja šipova.

IMG_20231111_162038.jpg
 
Poslednja izmena:
ovo je bio samo "Photo sesion"
odgovorio ti covek na 50oj strani
Nije nikakvo omalovažavanje, već njihovo kosnstantno laganje i prolongiranje rokova. Gavović je sam sebe demontavao. Radove produžavaju na neodredjeno, odnosno zatvaraju stazu.
Gospodin bez kacige na fotografiji, nije niko iz kineske kompanije niti iz čačanske firme koje je navedena kao podizvodjač, već jedan od šefova u Putevima AD.
Kao što sam pisao i ranije, od ovog nema ništa na duži period. Nema radnika nema nikoga. Dva kamiona i jedan bager. Izašli ljudi na sunce i da se fotografišu i dignu Dragana na noge.
U prilogu šaljem kamp gde bi trebali da budu kinezi. Fotografije je od petka. Jeste bio Ilindan, ali ne verujem da kinezi praznuju naše praznike.
 
Nije to nikakav "Photo sesion", već su to radovi na pobijanju 44 šipa, a taj citirani "odgovor" se odnosi na aktuelne radove kod probijanja stene za put. Možda će neko tačno da opiše situaciju kod šipova ili još bolje da to slika.
 
Vrh