Šta je novo?

Užice - Bajina Bašta sa tunelom "Kadinjača"

Evo i snimka zvaničnog potpisivanja komerc-ugovora.
Dragi ne možeš verovati svima kao malo dete.
Moraš nekada verovati i drugima koji se ne bave politikom.
Nekada ćeš shvatiti i za šipove, "most br5" itd itd. I na kraju ćeš svoje stavove opravdavati raznoraznim izjavam političara, koje su laž, a ti u njih verovao.
Njima je to posao, ali na sreću ne mogu sve ubediti. Nemoj, pod ovim da misliš, da kada kažem političari, da mislim SAMO na ove sadašnje. Doduše, ovi su postavili visoke standarde u tome.
 
Dragi ne možeš verovati svima kao malo dete.
Moraš nekada verovati i drugima koji se ne bave politikom.
Nemoj ti uopšte da brineš za mene, imam mnoogo godina životnog iskustva. Nije ovde pitanje "verovanja", jer na snimku koji si citirao je činjenica da je ugovor za projektovanje i izgradnju potpisan 2022. Ako ti misliš da je to laž, neću da polemišem o tome, "veruj-neveruj" u šta hoćeš.
Inače, ugovor ima dosta strana što se očigledno vidi na ovoj slici.
IMG_20240704_080618.png


A, daleko si ti od toga da mene savetuješ, prepoznajem ja taj tvoj rečnik. Mani se priče o meni i političarenju, nego ako hoćeš piši o temi i šta se radi trenutno na terenu. Priča tvoj sugradjanin da neka dva bagera rade na trasi.
 
Nemoj ti uopšte da brineš za mene, imam mnoogo godina životnog iskustva. Nije ovde pitanje "verovanja", jer na snimku koji si citirao je činjenica da je ugovor za projektovanje i izgradnju potpisan 2022. Ako ti misliš da je to laž, neću da polemišem o tome, "veruj-neveruj" u šta hoćeš.
Inače, ugovor ima dosta strana što se očigledno vidi na ovoj slici.
Pogledajte prilog 203861

A, daleko si ti od toga da mene savetuješ, prepoznajem ja taj tvoj rečnik. Mani se priče o meni i političarenju, nego ako hoćeš piši o temi i šta se radi trenutno na terenu. Priča tvoj sugradjanin da neka dva bagera rade na trasi.
Kakve veze ima to što ugovor ima mnooogo strana? Ti zastupaš tezu da se radi, zastupaš, da je ugovor potpisan, zatim, gle čuda, nije, ali će skoro.
Ako imaš mnoogo životnog iskustva, a ovako se ponašaš, onda očito imaš nekakve čudne pobude i namere.
Ja pokušavam da pišem baš ono šta se dešava na terenu, jer mene to daleko više boli nego tebe, jer ja živim ovde. Tebe verovatno rad na terenu i ne dotiče. Bitni su ugovori, snimanja, prezentacije....
 
Kakve veze ima to što ugovor ima mnooogo strana? Ti zastupaš tezu da se radi, zastupaš, da je ugovor potpisan, zatim, gle čuda, nije, ali će skoro.
Mnogo strana znači da je to detaljan ugovor, a ne neki površan i sklepan ugovor.
Ugovor nisam video, ali možda piše da će konačna cena biti odredjena posle revizije projekta. A dodata je i petlja "Sinjevac" umesto nadvožnjaka.
"Zastupam tezu da se radi" ?! Bilo bi smešno da nije obična kleveta i laž. Samo evidentiram šta se radi na dokumentaciji i na terenu. O tome smo već pisali, ali ti i dalje tamburaš protiv mene. A, objasnio sam da je možda u ugovoru napisano da će konačna cena biti posle revizije projekta. To nisi razumeo ili ti je samo bitno da ideš đonom na mene, poput dežurnih trolova i spamera.
 
Mnogo strana znači da je to detaljan ugovor, a ne neki površan i sklepan ugovor.

"Zastupam tezu da se radi" ?! Bilo bi smešno da nije obična kleveta i laž. Samo evidentiram šta se radi na dokumentaciji i na terenu. O tome smo već pisali, ali ti i dalje tamburaš protiv mene. A, objasnio sam da je možda u ugovoru napisano da će konačna cena biti posle revizije projekta. To nisi razumeo ili ti je samo bitno da ideš đonom na mene, poput dežurnih trolova i spamera.
Dragane, zadnja mi je namera, kako ti kažeš, da nekoga vređam ili da idem đonom. Međutim, isto tako ne dozvoljavam da me neko pravi slepim.
Prvi ću biti ovde da pokažem i pohvalim bilo kakav pomak na terenu i kao što sam ranije napisao, sigurno mi je ovaj projekat daleko bitniji nego tebi.
 
Naravno da je bitniji tebi, nego meni na Fruškoj gori. Ali, nije mi jasno kako to ja tebe "pravim slepim"?! Već smo se složili šta je dosad urađeno na terenu i jedino si izrazio sumnju u ove radove na prilaznim putu do mosta. Ali, eto i oni se upravo rade.
Inače, ja sam "prijatelj ovog projekta" i zato sam i otvorio temu za "Užički koridor". ;)
 
Poslednja izmena:
Naravno da je bitniji tebi, nego meni na Fruškoj gori. Ali, nije mi jasno kako to ja tebe "pravim slepim"?! Već smo se složili šta je dosad urađeno na terenu i jedino si izrazio sumnju u ove radove na prilaznim putu do mosta. Ali, eto i oni se upravo rade.
Inače, ja sam "prijatelj ovog projekta" i zato sam i otvorio temu za "Užički koridor". ;)
Nismo se uopšte složili šta je dosada uradjeno na terenu. Nismo čak, ni za prilazni put, jer on već postoji 15 godina.
"Prijatelj ovog projekta"???? Jel plaćena ova funkcije, direktno ili indirektno? Pošto se kažeš, nalaziš na Fruškoj gori, neki online rad, od kuće?
 
Nismo se uopšte složili šta je dosada uradjeno na terenu. . .
Pisali smo o tome na početku predhodne stranice, ali već si zaboravio. Uostalom vidi se šta je urađeno i šta se sada radi. Ne može se to sakriti.
Ti si nov na ovoj temi, tak mesec dana, pa ne znaš šta sam sve ovde pisao. A, posao je odlično plaćen od mesne zajednice Turica, više hiljada evra.
 
Poslednja izmena:
Pisali smo o tome na početku predhodno stranice, ali već si zaboravio. Uostalom vidi se šta je urađeno i šta se sada radi.
Ti si nov na ovoj temi, tak mesec dana, pa ne znaš šta sam sve ovde pisao. A, posao je odlično plaćen od mesne zajednice Turica, više hiljada evra.
Ako sam nov u pisanju na ovoj temi, ne znači da nisam pratio temu od ranije. Pročitao sam sve šta si napisao, pa mi prosto nije bilo dobro, koliko je neistina izrečeno.
Uostalom baš se vidi šta je urađeno, kako ti kažeš.
Ako te MZ Turica plaća, onda ok. Trebalo bi da te plaća MZ Buar. U svakom slučaju svaka čast. Neke su stvari sada puno jasnije. Mada mislim da oni imaju veći problem od puta Už-BB, a to je kanalizacija. Pa možeš da otvoriš i tu temu sa Fuške gore.
I naravno nisam plaćen ni od koga. Još malo do penzije.
 
Ljudi, rasprava je besmislena.
Kakva gradnja, bre, obilaznica se otvara! Rek'o predsednik sredinom 2024 biće gotovo. To je onaj njegov manir: za dve, najdalje za dve i po godine.
Računa čovek da njegova st*** ne pamti ni približno toliko, a lepo zvučidok kroz šuplju glavu prolazi od uveta do uveta.
I sad će da bude da je političarenje kritikovanje takvih izjava i njihovo poređenje sa faktičkim stanjem na terenu. E, upravo to, kao i stalno prenošenje i deljenje takvih izjava u koje ni onaj ko ih je izgovorio, ne veruje, predstavlja to političarenje.
2022: Post in thread 'Užice - Bajina Bašta sa tunelom "Kadinjača"' https://forum.beobuild.rs/threads/užice-bajina-bašta-sa-tunelom-kadinjača.4433/post-939588
 
Ljudi, rasprava je besmislena.
Kakva gradnja, bre, obilaznica se otvara! Rek'o predsednik sredinom 2024 biće gotovo. To je onaj njegov manir: za dve, najdalje za dve i po godine.
Računa čovek da njegova st*** ne pamti ni približno toliko, a lepo zvučidok kroz šuplju glavu prolazi od uveta do uveta.
I sad će da bude da je političarenje kritikovanje takvih izjava i njihovo poređenje sa faktičkim stanjem na terenu. E, upravo to, kao i stalno prenošenje i deljenje takvih izjava u koje ni onaj ko ih je izgovorio, ne veruje, predstavlja to političarenje.
2022: Post in thread 'Užice - Bajina Bašta sa tunelom "Kadinjača"' https://forum.beobuild.rs/threads/užice-bajina-bašta-sa-tunelom-kadinjača.4433/post-939588

videoframe_928.png
 
Vrh