Šta je novo?

Ušće Kula 2 [Poslovni objekat | 28 000 m2]

bliznakinje koje ne lice od 2 razlicita oca. Toliko jadno i neuskladjeno da nemam reci. Da su gradili ne obaziruci se na gabarite i visinu i totalno van konteksta susedne kule ispalo bi 500x bolje. Pritom kobajagi su se trudili da budu u kontekstu kule a na kraju je ispala tako da totalno negira susednu kulu a kompoziciono je dobijena najgora moguca od svih kombinacija koje bi majmunski mozak mogao da smisli.
 
Hvala najlepše na komentarima.
Šta znam, meni izgleda ok i realno i ja sam za tu priču da ovaj deo grada može da istrpi još neku kulu.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Gledajući sve prethodne fotografije u poslednje vreme, bio sam nezadovoljan izgledom kule, kako pojedinačno (zbog, kako neko reče, silosa sa strane) tako i u kontekstu sa starom kulom (kompoziciono), sa stavom "hteli smo da izgradimo identičnu, ali je majstor uz'o pogrešne mere, a ni istog materijala nije više bilo na lageru, pa ispade kako ispade..." Međutim, zahvaljujući Nebojšinim i Daxtarovim fantastičnim fotkama, sad mi se zgrada dopada. :lol:
Ostaje mi da se nagledam celog kompleksa uživo, pa da dam konačnu ocenu prvoj novoj zgradi iznad 100m. 8)

A, svakako ih ne treba zvati Kule bliznakinje, već možda Kule polusestre... :mrgreen:

Ah, da. Tržni centar plače za rušenjem i ostavljanjem mesta za još 2-3 kule! Već vidim bagere. :dil: :gobb:
 
Tržni centar stoji tamo bukvalno kao čir.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Kada se ocekuje ulazak prvih zakupaca tj firmi u Usce Kulu 2?
 
Pogled sa ski staze..

ad8b9b1d59b30823b17f66d63468e268.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Управо пролазим поред куле и приметио сам како шикља млаз воде са прозора, да ли неко зна о чему се ради?
cc7334771d99a41af7dc79ef8e88c385.jpg
 
Puk'o cev! Prođoh i ja juče u ovo vreme, te šljašteće pruge su, da se izrazim u duhu vremena - bljak!
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=692255#p692255:y7wlv75d je napisao(la):
astrodule » 25 Dec 2019 12:09 am[/url]":y7wlv75d]Sa semafora sa lošim telefonom
9e96338eefb317eef6960475e943e72a.jpg


Poslato sa telefona

Ovo kao da je slikano 2009te godine
 
Ja sam bio u 16ici kad se to desilo, ispred bukvalno, i nije mi jasno sta je ovaj uradio. Ucestvovao je jos jedan auto, i na semaforu na razdelnom ostrvu su bila otkinuta svetla ali nije bio pomeren. Bila je bas guzva, tramvaji su stajali jer je taj drugi auto stao na sinama..E sad da li je ovaj sa Alfom isao prebrzo pa zakacio ivicnjak, otkinuo semafor i ostao na krovu to ne znam. Drugi nacin ne vidim.
 
Pa jedino da je prebrzo došao do kolone pred semaforom i onda pokušao da ih obiđe pa nagazio ivičnjak (ili od tramvajske baštice ili od razdelnog ostrva). Ali definitivno je bila velika brzina kada je uspeo da se prevrne.

No, svi znamo kakvi su vozači Alfe :)
 
Ne znam sta ti je velika brzina al moze da se prevrne i sa 30-40 kmh.
 
И на њу су ставили она црвена светла

Да ли је стварно неопходно на сваку високу зграду то стављати чак и кад цела светли и налази се тик уз другу која је обележена тиме? Не знам како успевају сви светски градови да имају стотине и хиљаде небодера без црвених сигналних светала на врху а да се не закуцавају редовно хеликоптери и летелице у њих
 
Vrh